Şimdi Ara

2 Kat Money Kazan - MİGROS - Sadece 2 Mart Perşembe Günü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
43
Favori
57.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha öncede bu insert leri görüp alışveriş yaptım sonrasında migros bu insertler dahil, kampanyayı bile inkar etti. Bir ton sinir harbi yaşadım, uğraştım ama inatla 2 kat money yüklemediler. Migroskopta ve migros.com.tr da bu insertleri görmeden kesinlikle inanmayın. Bu insert'ü kim hazırlıyor, kim migrostan önce yayınlıyor, bu nasıl bir oyundur anlamadım gitti. Ama 11 ocaktaki insert'ü yayınlayanı bulursam ona iki değil 222222 çift lafım olacak vesselam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbmb

Daha öncede bu insert leri görüp alışveriş yaptım sonrasında migros bu insertler dahil, kampanyayı bile inkar etti. Bir ton sinir harbi yaşadım, uğraştım ama inatla 2 kat money yüklemediler. Migroskopta ve migros.com.tr da bu insertleri görmeden kesinlikle inanmayın. Bu insert'ü kim hazırlıyor, kim migrostan önce yayınlıyor, bu nasıl bir oyundur anlamadım gitti. Ama 11 ocaktaki insert'ü yayınlayanı bulursam ona iki değil 222222 çift lafım olacak vesselam.

Normalde 11 ocakta olacaktı o sırada yapılan sızıntıydı,resmi birşey değildi. Onlar duyurmadığı için kanıt olmaz herhangi biri bile hazırlayabilir,zaten o insert değil . Zaten iptal olduğu 1 gün önceden falan söylendi. Konusu vardı takip ettiyseniz. Bu 2 mart olanın da iptal olmayacağı diye bir kaide yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 26 Şubat 2017; 11:47:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solo parfumlu tuvalet kagidi 32 adet 34 TL fiyat var Sanalmarkette. Ankara Makromarket ten gectigimiz gunlerde 20 TL ye aldim. Bu nasil bindirmedir Migros. Bu arada urun berbat. Ultra ama ultra ince.

• Çay alınır

• tano kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, tuvalet kağıdında bu kampanyanın avantajlı olabilmesi için hem ürün kaliteli olmalı hemde fiyatının en fazla 22-23 tl bandında olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: tano

Solo parfumlu tuvalet kagidi 32 adet 34 TL fiyat var Sanalmarkette. Ankara Makromarket ten gectigimiz gunlerde 20 TL ye aldim. Bu nasil bindirmedir Migros. Bu arada urun berbat. Ultra ama ultra ince.

Aynen hocam birakin soloyu selpak bile alınmaz oldu kaliteyi düşürdü iyice üreticisi... Papia alınabilir ama sanırım o da migrosla anlaşmayı bitirdi eskisi kadar ürünü yok migrosta...

• Anca çay-kahve olan işe yarar
  • TBGlerden kazanılacak moneylerinde x2 olacağından bahsedilmiş, bence o da güzel bir seçenek eğer güzel bir TBGniz varsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alımını Sanalmarket.com dan yapacaklara tavsiyem, Ürün teslimatını 2 martta yaptırın (bir başka deyişle aldıklarınızın faturası 2 martta kesilmeli, siparişin 2 martta yapılması önemli değil, önemli olan faturanın kesilmesi)...

• O zaman kapıda ödeme seçeneğini mi seçmeliyiz. Yoksa normal online ödeme yapsak olurmu

• uzman kasap geçiniz tuvalet kağıtları aşırı pahalı.Umarım yeni insertte indirim olur.Elde bir çay kaldı.
  • 60 tl lik olursa 32 verecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

60 tl lik olursa 32 verecek mi

Bende bunu merak ediyorum normalde oluyor ama x2 olunca patlak verir mi diye de düşünüyorum

• Uzman kasap kıymada bu 2x kampanyasına dahil mi?

• kahve ye nescafe falan dahil mi acaba?

• Özellikle işyeri için çay ve kahve alınabilir. Broşürü beklemekte fayda var

• Bir ekleme yapmak istiyorum;

Insert boyunca 25 tl' lik Sensodyne, parodontax veya breathe right ürünü alana 10 money hediye olacak.
    Yani 2 martta alınırsa 20 money hediye olacak.
  • Bırakın şu migrosu 2 gün önce oreo 5 al 4 öde 7.95 di simdi 10 lira yapmışlar. Geçen rosman 90 gr oreo 1.5 liraya sattı bunlar 7.5 lira yerine 10 liraya satıyorlar. Buradaki markette maylo 32 li 18 liraya satıyor. Geçen sofia 32 tuvalet kağıdını 20 liraya sattı. Migros fiyatta çok uçuyor. Aylardır hiçbir şey almıyorum. Eskiden böyle değildi şimdi sürekli fiyatla oynuyorlar kampanyalı ürünler stokta olmuyor. Adamlar resmen bizden alışveriş yapmayın diyorlar. Bende alışveriş yapmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: My__Way

Bir ekleme yapmak istiyorum;

Insert boyunca 25 tl' lik Sensodyne, parodontax veya breathe right ürünü alana 10 money hediye olacak.

Eğer bunu açıklamamışlarsa o tür premium ürünleri 5 tlye satacak olmazlar. O kampanyanın şartlarında yazıyor mu? Sizi yalanlamak için söylemiyorum, bana mantıklı gelmedi onun için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: My__Way

Bir ekleme yapmak istiyorum;

Eğer bunu açıklamamışlarsa o tür premium ürünleri 5 tlye satacak olmazlar. O kampanyanın şartlarında yazıyor mu? Sizi yalanlamak için söylemiyorum, bana mantıklı gelmedi onun için.

Migroskop listesinde bu ibare var. (25 tl' lik Sensodyne, parodontax veya breathe right ürünü alana 10 money hediye)
    2 kat money kampanya açıklamasında ise bu ürünlerdeki money kampanyası hariç diye bir uyarı yok.
    Buradan 1 günlük de olsa kampanyalar çakıştığı için 25 tlye 20 money geçerli olacak anlamı çıkıyor.
    Mantıklı olmadığı aşikar ama aksi yönde bir açıklama henüz yok.
    Son anda bir şey çıkmazsa bu şekilde gerçekleşir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.