DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
2 Haftada Six Pack ?(Karın Kası)
44
Cevap
7
Favori
65.354
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> 2 Haftada Six Pack ?(Karın Kası)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      529 Mesaj
      03 Ekim 2008 14:40:09
      Dün akşam body salonundaydım.Arada sırada salona uğrayan,salonun sahibi antrenör Cem var.Saat 20.30 gibi 2 kişi geldi.Biri antrenörün fotoğrafını çekerken,diğeri sorular sorup,notlar alıyor.Bir yandan da ses kayıt cihazına kayıt yapıyordu.Merak ederek yanlarına yaklaştık ve kulak misafiri olduk.Röportajın sebebinin Cem Bey'in bulduğu hareketler ve dietler ile 2 haftada Six Pack(Karın Kası)'i belirgin bir biçimde ortaya çıkardığı.Ayrıca verdiği bazı boy ve kilo ölçülerinde bunu garanti ediyor.Sanırım bir CD çıkaracakmış,bu hareketleri kapsayan(Her gün farklı hareketlerle 15 dk'lık egzersizler ve diet programı).Bunun için de röportaja gelmişler...

Biz ne kadar uğraştık karın kası çıkarmak için.Şimdi sadece 2 haftada mı

Özgeçmiş;
      Doğa ve Moda Fotoğrafçılığı (Temmuz 2007-...)
      Asistan Psikolog (Ocak 2008-Ocak 2010)
      Turkuaz Aile Danışmanlığı
      Akdeniz Üniversitesi
      Facebook ,Twitter ve Google+ Uzmanı

• Emekli Yönetici
      11133 Mesaj
      03 Ekim 2008 14:44:19

Yağ oranı + kilo bunlar nolacak.
      Cem bey 15 senedir(misal) body yapsın, iki hafta da çıkarır tabi karın kaslarını.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
      Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
      Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
      Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

• Yüzbaşı
      529 Mesaj
      03 Ekim 2008 14:48:50
      Yukarıda söylemiştim.Amatörler için belli kilo ve boy ölçülerinde garanti ediyor.Röportaj verdiği dergide yayınlancakmış fakat dergi adı söylenmedi bize şuan.Tek bildiğim böyle bir CD çıkarsa çok fazla satacağı

Özgeçmiş;
      Doğa ve Moda Fotoğrafçılığı (Temmuz 2007-...)
      Asistan Psikolog (Ocak 2008-Ocak 2010)
      Turkuaz Aile Danışmanlığı
      Akdeniz Üniversitesi
      Facebook ,Twitter ve Google+ Uzmanı

• Emekli Yönetici
      11133 Mesaj
      03 Ekim 2008 14:51:25
      Vallahi YouTube'da böyle videolar sürüsüyle var.
      Yaptığı hareketlerin onlardan pek farkı olduğunu sanmıyorum.

Olsun gene vatana millet hayırlı bir iş yapıyor.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
      Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
      Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
      Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

• Emekli Yönetici
      8239 Mesaj
      29 Haziran 2009 21:47:07
      Dergi Adı "Men's Health" Sanırım.Temmuz Sayısında 2 Haftada Baklavaları Çıkartın Yazıyordu Kapakta...

Güzel Hort Yapmışım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 29 Haziran 2009; 21:47:51 >

• Er
      11 Mesaj
      29 Haziran 2009 21:51:44

• Yüzbaşı
      827 Mesaj
      30 Haziran 2009 10:52:52
      Çabuk gelen kas, çabuk gider. Bunu bilir, bunu söylerim.

• Çavuş
      58 Mesaj
      30 Haziran 2009 10:57:23
      2 haftada karın kası çıkarmak mümkün değil yağlı bir vücutta 2 haftada nasıl karın kası çıkarıcaksın.

vücut yapmış salmış kişiler 2 haftada hortlatabilir ancak oda yağlanmamışlarsa. bunun dışında 2 haftada manyak karın kaslarına ulaşın gibi reklamlara inanmayın yok öyle birşey kafadan zaten en az 1 hafta stretch yaparak kısalan karın kaslarını uzatmak lazım bu esnada yağ varsa cardio yapılmalıki yağdan kurtulunmalı üstüne birde abs programı eklenmeli.

• Yarbay
      2164 Mesaj
      30 Haziran 2009 11:05:51
      Six pack diye tabir edilen Rektus Abdominis kas grubunu görünebilir hale getirmek için vücut yağ oranını %11'in altına düşürmek şart.Nerden biliyorum,kendimden.

5 ay önce yağ oranım %18 idi.Diet ve spor yaptım,kardıyo egzersizler,toplam 15 kg verdim yağ oranım %9.8'e düştü.Tabi o arada antrenmandan imanım gevredi.
      Ve haliyle önceden koca bir yağ tabakası yüzünden gözükmeyen abdominal kaslar şimdi baklava dilimleri gibi ortada.

Gelsin Cem bey benim 5 ay önceki halimle 2 haftada six pack çıkarsın.Yani ben enayimiydim de 15kilo verdim o çok mu akıllı çözemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT -- 30 Haziran 2009; 11:07:03 >

i7 6700K | ASUS Z170-A|32GB Kingston Hyper X 2400 mhz| Sapphire R9 290X Tri-X 4 GB| Silverstone 750W Modüler PSU| Dark N10 Kasa| Custom CPU+CPU Sıvı Soğutma| Samsung T260 26''
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Haziran 2009 11:12:42
      bende yağ oranı 0 a yakındır heralde bende 2 güne kalmaz çıkarrr

Alex Ferguson : It's hell
      Siz mi öğreticeksiniz bize sevinmeyi ?

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      29 Kasım 2011 02:06:52
      quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT

Six pack diye tabir edilen Rektus Abdominis kas grubunu görünebilir hale getirmek için vücut yağ oranını %11'in altına düşürmek şart.Nerden biliyorum,kendimden.

5 ay önce yağ oranım %18 idi.Diet ve spor yaptım,kardıyo egzersizler,toplam 15 kg verdim yağ oranım %9.8'e düştü.Tabi o arada antrenmandan imanım gevredi.
      Ve haliyle önceden koca bir yağ tabakası yüzünden gözükmeyen abdominal kaslar şimdi baklava dilimleri gibi ortada.

Gelsin Cem bey benim 5 ay önceki halimle 2 haftada six pack çıkarsın.Yani ben enayimiydim de 15kilo verdim o çok mu akıllı çözemedim...

adam haklı beyler

Arif Işık; her türlü halı, kilim turistik gezi.
    • Yarbay
      4685 Mesaj
      29 Kasım 2011 02:11:09
      Arkadaş şu an vücut geliştirme şampiyonalarına hazırlanıyordur herhalde

• Er
      9 Mesaj
      04 Mart 2012 19:31:16
      bence de yani

• Binbaşı
      1208 Mesaj
      04 Mart 2012 19:33:35

saçma yiyosa bunda denesin

• Çavuş
      47 Mesaj
      03 Mayıs 2012 19:18:10
      vücut yağ oranı düşürmek öyle 2 haftada olmaz 1 hafta maksimum 500 gram yağ yakabilirsin ve %15 den aşağı inmezse yağ oranı o six pack felan çıkmaz

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      09 Eylül 2012 13:02:41
      2 haftada yağ oranını %29'dan %9'a indirdim. Şans eseri 2 saatlik bisiklet kullanımından kaynaklarak 1 ayda sixpack çıktı . hiç mekik çekmedim full bisiklet yaptım çıktı.

• Teğmen
      243 Mesaj
      12 Eylül 2012 00:20:05
      quote:

Orijinalden alıntı: budu77

2 haftada yağ oranını %29'dan %9'a indirdim. Şans eseri 2 saatlik bisiklet kullanımından kaynaklarak 1 ayda sixpack çıktı . hiç mekik çekmedim full bisiklet yaptım çıktı.

Yav hee..

• Teğmen
      209 Mesaj
      12 Eylül 2012 00:22:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Dergi Adı "Men's Health" Sanırım.Temmuz Sayısında 2 Haftada Baklavaları Çıkartın Yazıyordu Kapakta...

Güzel Hort Yapmışım...

hort yapmış adam

• Binbaşı
      1157 Mesaj
      12 Eylül 2012 00:26:06
      bende fitness a başladım beyler 2 gün oldu heryerim ağrıyor nekadar sürer bu ya

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.
    • Yarbay
      3237 Mesaj
      12 Eylül 2012 00:26:38
      quote:

Orijinalden alıntı: budu77

aa sadece bisiklet yapmışsın senin omuzlar da hayvan gibi olmuştur onu eklememişsin bak.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.