Şimdi Ara

2 hafta önce Annem vefat etti :( (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
8
Favori
24.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
524 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başin sağolsun.Ne yazacagimi bilemedim empati yaparim her zaman kendi başima gelince ne yaşayacagimi tahmin edebiliyorum sira bizde malesef.

• gözlerim doldu boğazımda yumru,allah rahmet eylesin kardeşim anne babama bir şey olursa naparım bilmiyorum umarım onlardan önce göçüp giderim gerçekten çok zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Okurken çok kötü hissettim ama eminim yaşayanın yanında bir hiçtir bu hissettiklerim. Allah rahmet eylesin , başın sağolsun dostum.
  • Başınız sağ olsun. Rabbim Cennet'ine kabul eylesin..Bişey demek de çok zor.Sabırlar diliyorum..
  • Allah rahmet eylesin. Toprağı bol olsun.

• İlk öncelikle başınız sağolsun. Annem hayatta çok şükür, bazen saçına aklar düştüğünü görünce üzülüyorum, biliyorum bir gün gidecek beni hayatta kimse bir daha onun gibi sevmeyecek. Ama işte doğanının kanunu bu hocam. Kendinizi toparlayınız o sizin çok üzülmenizi ve kendinizi mahvetmenizi hiç bir zaman istemezdi...
  • Basligi gorunce bile beynim zonkladi. Cok zor.
  • Başınız sağolsun hocam mekanı cennet olsun inşallah. Okurken bi kötü oldum.

• Allah rahmet eylesin. Çok duygulu yazmışsın. Bende duygulandım. Annemde de yüksek tansiyon var. Virüs salgını çıkalı beri kaç kez aklıma geldi. Ya bir şey olur da normal cenaze işlemleri yapilamazsa diye.
    Annemize ve olmuslerimize bir Fatiha lütfen.

• Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun. tam da senin yaşında iken aynı yaşlarda ki annemi 2 yıl önce hiçççç bişeyi yokken ani bir kalp krizi ile kaybettim, hayattaki en değerli şeyim annemdi. Şimdi çok yalnız hissediyorum kendimi , çok garibim, her bişey yaparken üzülerek yapıyorum. yemek yerken kendimi suçlu hissediyorum, su içerken ne olursa. Kalp krizi geçirirken annem beni uyandırdı, arabayla hastaneye yetişririken yanımda hızlı hızlı derin derin nefes alıp verişi hala aklımdan gitmiyor, nolur bana nefes verin diye yalvarması hala aklımın ucunda. Sedyeye koydular hala uyanıktı ama dudakları mosmor olmuştu. Çok korktum tek başıma ne yapacağımı bilemedim. Doktoru çağırdılar 20dk kalp masajı yaptım geri geldi ama durumu kritik dedi. Başka hastaneye sevk olduk. 4 gün fln yoğun bakımda kaldı, beyin ciddi hasar almış , uyansada büyük sorunlar oalcak dedi doktor , zaten annem uyanamadı bir daha. Sadece 1 kez yoğun bakımda görmeye cesaret edebildim. ne cenazede bakabildim ne başka bişey de. Keşke 2 kolum 2 bacağımda olmasa annem olsaydı, ben o kadar güçlü mutlu olurdum ki hayatta... Uzattım kusura bakma.
  • Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
    Ne zaman birinin annesinin, babasının vefat ettiği haberini alsam gözlerime hakim olamıyorum. Gerçekten çok zor. Ne desek boş. Allah sabır versin, zaman her şeyin ilacıdır.
  • Allah rahmet eylesin okurken ezan başladı tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu.
    Allah'ım mekanını cennet eylesin annenizin.Sizlere de sabır versin dayanma gücü versin.Acınız çok taze..
  • Soyleyecek soz yok. Cok uzuldum icim parcalandi. Moralim bozuldu sabah sabah rab sana sabirlar versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kaybedeli 2.5 ay oldu Allah rahmet eylesin ,çok zor eksikliği, hep bir üzüntü ve suçluluk duyuyorum daha fazla ne yapabilirdim diye ... düşünerek neyi düzelticeksem ,artık beni dünyada o kadar önemseyen tek insan gitti ,bundan sonra dünya yansa umrum olmaz sanırım.
  • Allah rahmet eylesin

• Allah rahmet eylesin hocam, cok cok zor bir durum

• Allah rahmet eylesin. Mekanı cennetin en güzel yerlerinden olsun. İnşallah cennette de beraber olursunuz...
  • başın sağ olsun. ALLAH rahmet eylesin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.