Şimdi Ara

2 hafta önce Annem vefat etti :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: radyoarabesk Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
440
Cevap
9
Favori
21.774
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 2 hafta önce Annem vefat etti :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    126 Mesaj
    Allah rahmet eylesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1607 Mesaj
    Okurken çok kötü hissettim ama eminim yaşayanın yanında bir hiçtir bu hissettiklerim. Allah rahmet eylesin , başın sağolsun dostum.
    |
    |

PSN ID : CyberKingX
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Başınız sağ olsun. Rabbim Cennet'ine kabul eylesin..Bişey demek de çok zor.Sabırlar diliyorum..
    |
    |

• Allah rahmet eylesin. Toprağı bol olsun.

|
    |
    İlk öncelikle başınız sağolsun. Annem hayatta çok şükür, bazen saçına aklar düştüğünü görünce üzülüyorum, biliyorum bir gün gidecek beni hayatta kimse bir daha onun gibi sevmeyecek. Ama işte doğanının kanunu bu hocam. Kendinizi toparlayınız o sizin çok üzülmenizi ve kendinizi mahvetmenizi hiç bir zaman istemezdi...
    |
    |
    |
    |
    Başınız sağolsun hocam mekanı cennet olsun inşallah. Okurken bi kötü oldum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    955 Mesaj
    Allah rahmet eylesin. Çok duygulu yazmışsın. Bende duygulandım. Annemde de yüksek tansiyon var. Virüs salgını çıkalı beri kaç kez aklıma geldi. Ya bir şey olur da normal cenaze işlemleri yapilamazsa diye.
    Annemize ve olmuslerimize bir Fatiha lütfen.

|
    |
    Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun. tam da senin yaşında iken aynı yaşlarda ki annemi 2 yıl önce hiçççç bişeyi yokken ani bir kalp krizi ile kaybettim, hayattaki en değerli şeyim annemdi. Şimdi çok yalnız hissediyorum kendimi , çok garibim, her bişey yaparken üzülerek yapıyorum. yemek yerken kendimi suçlu hissediyorum, su içerken ne olursa. Kalp krizi geçirirken annem beni uyandırdı, arabayla hastaneye yetişririken yanımda hızlı hızlı derin derin nefes alıp verişi hala aklımdan gitmiyor, nolur bana nefes verin diye yalvarması hala aklımın ucunda. Sedyeye koydular hala uyanıktı ama dudakları mosmor olmuştu. Çok korktum tek başıma ne yapacağımı bilemedim. Doktoru çağırdılar 20dk kalp masajı yaptım geri geldi ama durumu kritik dedi. Başka hastaneye sevk olduk. 4 gün fln yoğun bakımda kaldı, beyin ciddi hasar almış , uyansada büyük sorunlar oalcak dedi doktor , zaten annem uyanamadı bir daha. Sadece 1 kez yoğun bakımda görmeye cesaret edebildim. ne cenazede bakabildim ne başka bişey de. Keşke 2 kolum 2 bacağımda olmasa annem olsaydı, ben o kadar güçlü mutlu olurdum ki hayatta... Uzattım kusura bakma.

• Çavuş
    71 Mesaj
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
    Ne zaman birinin annesinin, babasının vefat ettiği haberini alsam gözlerime hakim olamıyorum. Gerçekten çok zor. Ne desek boş. Allah sabır versin, zaman her şeyin ilacıdır.
    |
    |
    Allah'ım mekanını cennet eylesin annenizin.Sizlere de sabır versin dayanma gücü versin.Acınız çok taze..
    |
    |
    Soyleyecek soz yok. Cok uzuldum icim parcalandi. Moralim bozuldu sabah sabah rab sana sabirlar versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bende kaybedeli 2.5 ay oldu Allah rahmet eylesin ,çok zor eksikliği, hep bir üzüntü ve suçluluk duyuyorum daha fazla ne yapabilirdim diye ... düşünerek neyi düzelticeksem ,artık beni dünyada o kadar önemseyen tek insan gitti ,bundan sonra dünya yansa umrum olmaz sanırım.
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1003 Mesaj
    Allah rahmet eylesin hocam, cok cok zor bir durum

|
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj
    Allah rahmet eylesin. Mekanı cennetin en güzel yerlerinden olsun. İnşallah cennette de beraber olursunuz...
    |
    |
    başın sağ olsun. ALLAH rahmet eylesin.
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.