Şimdi Ara

2 Günlük LG G Flex 2 Titan Silver Vodafone-LG TR Garantili...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık LG Model #G Flex 2
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Günlük LG G Flex 2 Titan Silver Vodafone-LG TR Garantili...!

Sıkça Sorulan Sorular;

Fiyatı: SATILDI

Durumu

- Resim her zamanki gibi tarafıma aittir.Cihaz sıfırdır hat takılmamıştır.

Garanti

- Vodafone bayii faturalıdır. 24 AY LG Türkiye Garantilidir.

Paralel ithalat cihazlarla karşılaştırmayın.

Kutu ve Aparatlar

- Kutusu, faturası, kulaklığı (açılmamıştır) ve HIZLI şarj aleti vardır.
    Fiyat ve Takas

-Paralel cihaz fiyatı verip rahatsızlık vermeyelim.

İlanım GEREKSİZ muhabbete kapalıdır.

TEŞEKKÜRLER...
     2 Günlük LG G Flex 2 Titan Silver Vodafone-LG TR Garantili...!
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alanis61 -- 20 Şubat 2016; 16:15:26 >

• Cok iyi rakam... ben 3 aylik tek osa cihazini sattim bu rakama:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_s64

Cok iyi rakam... ben 3 aylik tek osa cihazini sattim bu rakama:)

ama su an sıfırını bu fiyata alabiliosun lg tr garantili ;) bi kaç gün önce 1200e hepsiburada da vardı. indirimle 1100e belki daha ucuza getirebilion.
  • Evet getirebiliyon ama degisim gibi para iadesi gibi durumlarda hb den 1299 alirsin ( suan 1299 )vodafonedan 2000:)
    Ve ust model ile degisimde sana g4 verirlerken bu cihazada v10 vermek zorunda kalirlar suan icin.
    Arti o alabildigin 1158 lik h.b kampanyasinda satilan cihazlarin rufferbished oldugunu ve bu cihazla kiyaslamanin sacma oldgunu belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 14 Şubat 2016; 12:50:56 >
  • quote:

Evet getirebiliyon ama degisim gibi para iadesi gibi durumlarda hb den 1299 alirsin ( suan 1299 )vodafonedan 2000:)
    Ve ust model ile degisimde sana g4 verirlerken bu cihazada v10 vermek zorunda kalirlar suan icin.
    Arti o alabildigin 1158 lik h.b kampanyasinda satilan cihazlarin rufferbished oldugunu ve bu cihazla kiyaslamanin sacma oldgunu belirteyim.

sen çok düşük ihtimalleri göze alıyorsun ama =) ürün bozulcakda garantiye vercen yapamicaklarda v.s v.s. aynı fiyata sıfır ürün almak varken.... su an için v10 verdikleri olmuş mu hiç g4 verdiklerini duydum ama v10 duymadım. 1158e satılan h.b da ithalat cihazını demiyorum ki bn. 1299a satılan lg tr ürünü var. iki gün önce 1199 lira idi. kampanya yapmışlardı. onuda indirim kartları ile v.s 1100e belki daha ucuza da alınabilirdi. bundan önce aynı cihaza gene kampanya yapmışlardı. g5 çıktıktan sonra gene fiyatları düşer gene yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihatgs

quote:

Evet getirebiliyon ama degisim gibi para iadesi gibi durumlarda hb den 1299 alirsin ( suan 1299 )vodafonedan 2000:)

sen çok düşük ihtimalleri göze alıyorsun ama =) ürün bozulcakda garantiye vercen yapamicaklarda v.s v.s. aynı fiyata sıfır ürün almak varken.... su an için v10 verdikleri olmuş mu hiç g4 verdiklerini duydum ama v10 duymadım. 1158e satılan h.b da ithalat cihazını demiyorum ki bn. 1299a satılan lg tr ürünü var. iki gün önce 1199 lira idi. kampanya yapmışlardı. onuda indirim kartları ile v.s 1100e belki daha ucuza da alınabilirdi. bundan önce aynı cihaza gene kampanya yapmışlardı. g5 çıktıktan sonra gene fiyatları düşer gene yaparlar.

kardeş dedigim gibi 1400 altında satılan cihazlar rufferbished ürünler ve bi halta yaramazlar ha onu almısım ha ikinci el almısım hiç bir farkı yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cihatgs

quote:

kardeş dedigim gibi 1400 altında satılan cihazlar rufferbished ürünler ve bi halta yaramazlar ha onu almısım ha ikinci el almısım hiç bir farkı yok

rufferbished oldugunu sanmıyorum bi çok yerde 1400 altına satılıyor artık. olması da pek birşeyi degiştirmez. lg tr garantili olduktan sonra bi arıza olursa yapmak zorundalar yada degiştirmek. oyüzden lg tr garantili olduktan sonra sıkıntı yok pek.

• sanmayla olmuyor bu malesef...

bildigin rufferbished sattı hepsiburada
    türkiye garantili olabilir ama sonuc olarak rufferbished bi cihaz ve fatura tutarıda düşük ( zaten h.n millete kıyak olsun diye ucuza vermedi daha ööncede defalarca farklı cihazlarda yaptı bunu ) oldugu için o cihaz g4 le degişim olurken bu cihaz v10 ile degişim olur ki lg flex 2 lerin %90 ının ekranında sarı leke roblemi oldugunu düşünürsen garantiye mutlaka gidicektir alıcak kişiben olsa bu cihazı alır gönderir garantiye v10 la degiştirtirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 14 Şubat 2016; 16:10:52 >
  • quote:

sanmayla olmuyor bu malesef...

bildigin rufferbished sattı hepsiburada
    türkiye garantili olabilir ama sonuc olarak rufferbished bi cihaz ve fatura tutarıda düşük ( zaten h.n millete kıyak olsun diye ucuza vermedi daha ööncede defalarca farklı cihazlarda yaptı bunu ) oldugu için o cihaz g4 le degişim olurken bu cihaz v10 ile degişim olur ki lg flex 2 lerin %90 ının ekranında sarı leke roblemi oldugunu düşünürsen garantiye mutlaka gidicektir alıcak kişiben olsa bu cihazı alır gönderir garantiye v10 la degiştirtirim...

rufferbished olduguna delil var mı ? yok. idda ile olmuyor malesef...

istanbul bilişimde 1300e h959 satıyor. bi çok firma da fiyatları sürekli düşürüyor. hepsi mi rufferbished bunların.
    yorumlardan 5 üzerinden 4.7 almış. demek ki durum sizin mahsettiginiz gibi degil. hiçbi ürüne de bu bozuk yada leke su bu diye yorum yok. + olarak da 14 gün içinde koşulsuz iade hakkın var. ucuza alıosun tabi fatura tutarı düşük olcak. sen yenilenmiş ürünlerle karıstırıon sanırım bu cihazı. yenilenmiş ürünleri ayrı katalogda satıyor. ayrıca lg neden böyle sorunlu ürünlere garanti verip basına bela alsın ki. %90 mı =) çok abartıyorsun bence. su ana kadar kim göndermişte v10 vermişler ki ?

• Flex konusuna gir oku motorola icinde rufferbished diye yazmiyorlardi alayi rufferbisheddi hb bunu ilk kez yapmiyor ama sen kanit ariyorsan kanit aramaya devam et... bu zamana kadar sattiklari butun cihazlar lg turkiye garantili tek etiketli cihazken birden bire bi seri cihaz cift etiketli kvk bandrollu cikiyor bunlarin hepsi raslanti ha bu raslantidan oncede adetli sekilde geri iade sari ekranli cohazlar var tabi bunlarda raslanti fiyatinda bir anda 300 lira indirime girmeside raslanti ki paealeller bile o fiyata zor bela kardan zarar etmek zorunda satilmisken. Paraleller 1200 ken paralelden ucuza distribitor garantili cihaz satti hb simdide fiyati cikardi 1299a. illa kanit ariyorsan bukadar raslantinin icinde ben daha ne diyeyim ha bu arada h.b dadan bir yetkilininde sifir diye aliyorsaniz almayin diye uyarmasida raslantidir tabiki :)

Ist bilisimde satilan h959 adi ustunde paralel ithalat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 14 Şubat 2016; 18:21:34 >
  • quote:

Flex konusuna gir oku motorola icinde rufferbished diye yazmiyorlardi alayi rufferbisheddi hb bunu ilk kez yapmiyor ama sen kanit ariyorsan kanit aramaya devam et... bu zamana kadar sattiklari butun cihazlar lg turkiye garantili tek etiketli cihazken birden bire bi seri cihaz cift etiketli kvk bandrollu cikiyor bunlarin hepsi raslanti ha bu raslantidan oncede adetli sekilde geri iade sari ekranli cohazlar var tabi bunlarda raslanti fiyatinda bir anda 300 lira indirime girmeside raslanti ki paealeller bile o fiyata zor bela kardan zarar etmek zorunda birakikinca. illa kanit ariyorsan bukadar raslantinin icinde ben daha ne diyeyim ha bu arada h.b dadan bir yetkilininde sifir diye aliyorsaniz almayin diye uyarmasida raslantidir tabiki :)

Ist bilisimde satilan h959 adi ustunde paralel ithalat...

bir kaç kez yapması sattıgı her üründe yaptıgı anlamına gelmez. önemli olan sana verdigi telefonun saglam olması ve 2 yıl garanti olması. zaten garanti servisi g4 verio diyorsun. 1100e 2yıl garantili g4 almıs oluyor daha ne olsun =) hiç v10 verdikleri biri oldu mu ben hiç denk gelmedim ?

• 1158lik cihazi alirsan v10 vermezler tabi

Sen gidip vodafonedan 2000 liralik cihaz alirsan onada piyasa fiyati 1500 liralik cihaz veremez dogal olarak degisimden fiyat olarak daha dusuk cihaz veremice icin v10 verirler. Yada yeni cikicak g5 i vermek zorunda her turlu mecburlar.

H.b nin daha once boyle yapmasi her cihaz icin biyle yapiyor denmez zaten bende her cihaz icin demiyorum xperia z1 flex 2 de bunu yaptilar...
    Yaptiklari yapicaklarinin alenen ornegi kronik sorunlu cihazlarda yapiyorlar ki yukarida aciklamasinida yaptim hb yetkilileride acikliyor simdi kanit olarak o adami getirip sana sahit diye sunucak degilim inan veya inanma benim bundan bi karim yok arkadasin sattigi cihaz gayet makul vodafone cihazi...

• quote:

1158lik cihazi alirsan v10 vermezler tabi

Sen gidip vodafonedan 2000 liralik cihaz alirsan onada piyasa fiyati 1500 liralik cihaz veremez dogal olarak degisimden fiyat olarak daha dusuk cihaz veremice icin v10 verirler. Yada yeni cikicak g5 i vermek zorunda her turlu mecburlar.

H.b nin daha once boyle yapmasi her cihaz icin biyle yapiyor denmez zaten bende her cihaz icin demiyorum xperia z1 flex 2 de bunu yaptilar...
    Yaptiklari yapicaklarinin alenen ornegi kronik sorunlu cihazlarda yapiyorlar ki yukarida aciklamasinida yaptim hb yetkilileride acikliyor simdi kanit olarak o adami getirip sana sahit diye sunucak degilim inan veya inanma benim bundan bi karim yok arkadasin sattigi cihaz gayet makul vodafone cihazi...

2000tl ye alanlar içinde hiçbi yazıda v10 verildigini görmedim. sen gördüysen göster merak ettim cidden. gösterirsen neyde öyle bi açıklama yaptıklarını bende bilgilenmiş olayım. flex 2 de kronik bi sorun mu var? satış yorumlarında su ana kadar hiç sarı leke şikayeti okumadım. bi kaç yerde duydum oda olur o kdr. her telefonda arızalar çıkabilir. aveadan alınma 1 aylık tel 1000 liraya felan satılıyordu. onu alanda 2000 civarına alıyor. 1100 gene fazla yani. yok iade olcak su olcak felan uzun ve olma ihtimali düşük şeyler.

• Kardesim sana yukarida alenen yazdim neyi anlamiyorsun anlamiyorum harbi...

Degisim sartlarini okudunmu hic okumadin kanunen sana dusuk fiyata satilan bi cihaz veremez bunu okumana ne gerek var. Neyini okucan akil mantik esliginde bakarsan konu gayet acik...
    Lg g4 un suan satis fiyati 1500-1600 hadi olsun olsun 1900 olsun.
    Vodafo e dan bu cohazi 2000 kusure aldiysan sana emsal cihaz olarak degisimden lg g4 veremez yok oyle bi dunya...

Bunun icin kanun maddelerine bakarsan denk cihaz vermek zorunda sadece donanim degil fiyat olarakda denk olucak...

• O beyler iyi muhabbetler, benim ilan tartışma konusu olmuş görmeyeli valla :) Bu rakama pahalı diyen arkadaş istediği yerden alabilir, donanımhaberde telefon satmak mucize zaten herkes çok şey biliyor. Neyse bu ilan, ilanlıktan çıkmış daha fazla uzatmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alanis61 -- 14 Şubat 2016; 22:00:36 >
  • ben tamamen senin cihazın fiyatının normal oldugunu yazdım ama arkadas hala anlamadı pahalı görüyor o yüzden uzadı :)
  • Aynen kardeşim eyvallah sağol... Burda herkes herşeyi çok iyi bildiği için 2.el bölümünü bitirdiler..
  • Aslinda disardan basitce bakinca pahali ancak isin icine girip cihazin rufferbished oldugunu anlayinca beyninden asagi kaynar sular dokuluyor insanin...
    Ama rufferbished oldugunu bile bile alicaklar icin iyi hatta gg den 984 liraya getirenlerde var hatta 25 de bkm expres indirimiyle 959 a geliyor ama degermi bence degmez. Ama yurt disi cakma imeili cihazlara gore kusursuz alternatif okadar.

• Cihaz tarafımca satın alınmıştır. Hayırlısı olur insallah. Teşekkür ederim
  • Sikinti ne burda gerçi bu arkadaşın olduğu yerde sikinti olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.