Şimdi Ara

2 günlük B sınıfı araç kiralama 800 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
7.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 günlük Clio-Egea falan en teneke araç kiralayacağız,

Mecburi yaptırmamız gereken mini hasar sigortaları ile beraber toplam 800 tl tutuyor..

Ülkenin %50'sine yakınının aldığı asgari ücretin %30'u bu...

Yahu daha 4-5 yıl önce 80 tl idi günlük bu kiralar.

Bitsin şu Türkiye simülasyonu,

İsveç-Norveç sürümüne al bizi admin.

Ya da format çek bilgisayara, bu kadar yaşam virüsüyle yaşayamıyoruz.

• Pkk bu ülkeye, ülkenin %52,6'sının (şehit ettiği askerlerimiz hariç kıyaslanamaz, kıyaslanması düşünülemez bile) verdiği zararın yarısını verememiş olabilir. 26 milyon 325 bin 187 kişi ülkenin kötülüğünden başka bir şeyi düşünmeyen/düşünemeyen/düşünmeye yetisi bulunmayan hainlerdir.

• Beğenmeyen amaragaya gitsin bizbize yeteriz Türkiyem, aşkınan çalışan yorulmaz, asımın nesliyiz, diriliş başladı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 de eşim için micra otomatik kiralamıştım tüm herşeyi ile 154 TL vermiştim 2 günlük, şimdi fiyat günlük 450 lira civarı. Egonomi çok iyi gidiii.

• onu bulamayan da var

şükredin

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

2018 de eşim için micra otomatik kiralamıştım tüm herşeyi ile 154 TL vermiştim 2 günlük, şimdi fiyat günlük 450 lira civarı. Egonomi çok iyi gidiii.

2018 sihirli yıl. Kader yılı, kırılma yılı. Başkanlık geldikten sonra başta araç fiyatları olmak üzere herşey %400-500 zamlandı. Araç kiralama bedelindeki artış da bununla doğru orantılı bir gösterge.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İğreniyorum bu sistemden. Araç sahibi olmak imkansız, kiralamakta imkansız.

• porsiyonları küçültün

mesela çift kişilik bisiklet kiralayın , motosiklet kiralayın

• Baştan sona her yerden bir rezillik akıyor.
    2018'de 160 liraya günlük Hyundai İ20 kiralamıştım şimdi 300-350 liraya parça pinçik clio falan kiralıyor millet.

Yemin ederim her köşe başında mide bulandırıcı bir iğrençlik var ülkenin.Bıktım,usandım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 800 birim paraya alamanya'da araba alıyorsun  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 6 Eylül 2021; 20:24:35 >
  • 2018' de mahalledeki at hırsızı tipler günlük 50₺ ye otomatik i30 kiralıyorlardı.
    Hiç işim.olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

800 birim paraya alamanya'da araba alıyorsun  

Bir Keroluk yapıp 10 ile çarpsan bile burada akülüsü bile yok :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bi de şunu anlamıyorum, bu bilindik araç kiralama şirketleri neden sadece yeni araç kiralıyorlar.

Yani günlüğü 350 liraya Egea'nın yanında günlüğü 70 liraya 2003 Palio veya 1999 Corolla neden kiralamıyorlar.

Bence bu konuda baya bi açık var vebi girişimci buna el atmalı.

www.eskiarabanikirala.com tarzı bir site açıp tek amacı ayağı yerden kesmek olan eski arabalar ucuza kiraya verilmeli.

• Kuzenim istanbul havalimanı rent a cardan 2,5 hafta için Fiat Fiorinoyu 7 bin 400 Liraya kiraladı. Fiyatlar çok yüksek. İşin tuhafı araç bulmak da çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma -- 6 Eylül 2021; 21:29:3 >
  • aga ben hep 50 liralık kiralıyorum ve keyfime bakıyorum. üstünede 50 liralık gaz aldım mı tutabilene aşk olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bir Keroluk yapıp 10 ile çarpsan bile burada akülüsü bile yok :D

Alıntıları Göster

Keroyu akü yapsak yine kurtarmıyor    

• 100 dolar bile değil.

Türkiye cennet cennet.

• Kimse sesini boşuna çıkarmasın.Halk halinden gayet memnun.Yeni anayasa değişikliğini halka sunacaklar önümüzdeki aylarda.Göreceksiniz bu cahil yobaz köle topluluk yine evet i basacaklar sandıkta.Akıllanmıyorlar ve akıllanmayacaklar.

• Doory kullanıcısına yanıt

Onlar sence bu kadar sert kullanmaya dayanırmı hiç bir firma o arabaların arızaları ile uğraşmaz

• Başkanlık & islam & 4kp

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

2018 sihirli yıl. Kader yılı, kırılma yılı. Başkanlık geldikten sonra başta araç fiyatları olmak üzere herşey %400-500 zamlandı. Araç kiralama bedelindeki artış da bununla doğru orantılı bir gösterge.

Alıntıları Göster

Dış güçlerin oyunu bu. Baktılar ki biz ilerleyeceğiz, alıp gideceğiz hemen B planını devreye koydular. Büyük oyunu görün arkadaşlar, niye başkanlık öncesi değil de başkanlık sonrası  

İroni tabi hep bunu yazmak istemiştim  

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.