Şimdi Ara

2 günlük 4Si elden çıkarmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
3.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlış yapmışsın hocam elinde kalır o, keşke araştırsaydınız biraz, neyse yeni kardeşin hayırlı olsun:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu buram buram provokatif kokuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

@TheFormul

Aldiginiz yere biraz israr ederseniz geri verebilirsiniz ama kanunen bu tur elektronik bur aygitta magazadan alinan urunlerin iadesi yoktur. Ancak degisim yapilabilir. Yani yerine baska bir urun alabilirsiniz.
    Sahsi kanaatim ise, forumdaki bir takim fanatik uyenin lafina aldanarak kesinlikle baska bir telefon icin 4S' i iade etmeyin, pisman olursunuz. 4S, i5 cikana kadar alinabilecek en iyi telefondur. Galaxy S3 tabiiki donanim olarak iPhone 4S den daha ustun olmasina ragmen, malesef ki yazilimdan kaybetmektedir. Hele ki ablaniz kullanacaksa ekstradan iphone tavsiye ediyorum. 1 ay kullaniminin ardindan baska bir telefona bakmayacagini garanti ederim. Karar sizindir.

Teşekkür ederim güzel cevap için herkes yine başladı o güzel bu güzel demeye.. S3'ü ben alacağım zaten S2'de bir bayan için çok büyük sayılmaz çünkü çok ince benim 6 7 aylık süre zarfında daha çok oyun tarafından S2'ye alışıktır ablam şimdi kızı çok kişide soğuttu 4S'den ama gelin görün ki TİM almadı telefonu ancak tanıdık olursa işte bunlar bizim arkadaşımız 2 gün önce aldılar onu verelim falan derlermiş ki kim bilir kim ne zaman 4S almaya gelecek o TİM'e... Yani artık kullanacak yapacak bir şey yok yalnız o kadar soğutmuşlar ki yalnız ben değil arkadaşları da falan şuan bana S2'yle değişelim mi diyor sonuçta daha uzun zaman kullanacağı bir telefondan soğumasın diye App store'dan oyun uygulama falan gösterdim alışsın biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

quote:

Orijinalden alıntı: gokhannnn_taz

quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

Galaxy s2 kullandım ve size diyebilirim ki iPhone 3GS i bile mumla aradım. Galaxy s3'te inşallah bir seyler değişmiştir ama sanmıyorum

Hadi ya.bende 3gs imi satip s2 almayi dusunuyodum.neden mumla arasiniz 3 gs i

Aslında kullandığım ilk akıllı telefondu Samsung Galaxy s2, telefon herseyden önce basta fena degildi ama icine uygulama yüklemeye başlayınca iyiden iyiye kasmazlar yapmaya başladı hantallasti. Ayrıca kullandığım android sürümü 2.3 gingerbread di şimdi değişmiş mıdır bilmiyorum ama telefon menülerinin ikonların her seyin çok karışık bir halı vardı aradığım hiç bir şeyi bulanıyordum. İnternetten flash sitelere girdiğim zaman telefon böyle bir silkeliyordu kendisini deyimi yerindeyse. Daha sonra zaten iPhone kullanınca apple'in flash'tan uzak durmasının nedenini anladım. Telefonun güzel yanları icine dosya film müzik atmanın çok rahat olmasıydı o kadar. Kameraya girince bile kasıyordu telefon. Ben de satılığa cikardim forum disından beyaz iPhone 4 ile takas teklifi geldi. Daha önce hiç iOS cihazı kullanmamıştım. İnternetten araştırdım iOS hoşuma gitti aldım. Telefon restore edilmiş bir sekilde iOS 4.3.3 sürümünde geldi. Elime aldığımda resmen ben daha önce kullaniyormusum dedim. Telefon yağ gibi akıyor. En ufak bir kasma yok. Ve o günden bugüne iPhone dan asla vazgeçmedim zaten hale aynı telefonu kullanıyorum üstüne bir de iPod touch hediye geldi 4.nesil onun stabilligi bile Samsung s2 ile kiyaslanamayacak kadar iyiydi. iPhone unin 13Gb hafızasının 11Gb i dolu ve en ufak kasma yok. Jailbreaksiz kullanıyorum iPod da jailbreak var onda da kasma nadiren oluyor jailbreakten kaynaklı. İphone 3GS te dis kasa olarak iphone 4'ten cok farkli olmasina ragmen performansi gayet tatmin edici. Yani bir galaxy s2'den cok onde Tabii bunlar benim izlenimlerim

İlk defa iphone 4 ile ios la tanıştığını yazmışsın ama 3gs yi bile aradığını söylemişsin. :D Sanırım 3gs kullanmadın.
    Bu arada sgs2 seri telefondur ama tercih meselesi ip4 te gayet güzel pişman etmez

Dediğim gibi iPhone 4 ile iPhone 3GS performansları birbirine yakındır. Youtubeda karşılaştırmalı videoları var dış kasa ve ekran olarak oldukça çok farklılık var. Yani buradan da iPhone 4 bana göre o telefondan ne kadar stabilse 3GS de o kadar stabil anlamı cikar

• Telefoncularin verecekleri 1200-1300. elden satsan 1500 lere bleki gider.

S3 ne kadar bilmiyorum ama 300-400 daha paracikacak cebinden. Toplam 700-800 zararin olacak. Zarar edecegine s2 nin ustune koy 700-800 s3 alirsin zaten. Alinmaz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

S3le aynı fiyatta olmasına rağmen ondan çok daha düşük olduğu asikar değil mi

• 2 günlük iPhone'u havada karada satarsınız hocam iPhone telefon sektörünün passatı gibi
  • Merhaba,

Arkadaşlar konu sahibi arkadaşımız bir soru sormuş ve fikirlerinizi almak istemiş. Sorduğu soru bazılarına gereksiz ya da önemsiz gelebilir ancak bu nedenle konuyu tartışma ortamına sürüklemeniz doğru değil. Yazacağınız mesajlardaki üslubunuza dikkat etmenizi rica ediyorum.

Konu altındaki mesajların bir bölümü tarafımca silinmiştir, bilginize. Umuyorum ki bu ufak uyarımdan sonra gerekli anlayışı gösterirsiniz.

Hepinize iyi forumlar dilerim.
  • quote:

Sırf bunu yazmak için konu açtığın o kadar belliki.

Aldı ablan ve 2 günde sıkıldı ve sadece 1 oyun yükledi.

Yiyen varmı?
    Ben yemedim...
  • Alirken timde inceleseydiniz hic kullamadan satmaya calismakda nedir konu inandirici gelmedi altinda baska maksatlar yatiyo sanki

• Ben inanıyorum bu arkadaşa. Herkesin kötülemesi çok normal çünkü iyi telefon. İyi şeyler kötülenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

Merhaba,

Arkadaşlar konu sahibi arkadaşımız bir soru sormuş ve fikirlerinizi almak istemiş. Sorduğu soru bazılarına gereksiz ya da önemsiz gelebilir ancak bu nedenle konuyu tartışma ortamına sürüklemeniz doğru değil. Yazacağınız mesajlardaki üslubunuza dikkat etmenizi rica ediyorum.

Konu altındaki mesajların bir bölümü tarafımca silinmiştir, bilginize. Umuyorum ki bu ufak uyarımdan sonra gerekli anlayışı gösterirsiniz.

Gecce sadece ben düşünmüyorum böyle tüm arkadaşlar böyle düşünüyor konuda illaki tartışma çıkıcak bunu sende biliyorsun gelip benim yorumlarımı silmene gerek yok sen ilgilenmezsen üst yöneticilere bildiricem bilgin olsun benle problemin nedir bilmiyorum ama hoş değil yaptıkların bu bölümü sen yönetemiyorsun kendi fikrim.

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

Merhaba,

Gecce sadece ben düşünmüyorum böyle tüm arkadaşlar böyle düşünüyor konuda illaki tartışma çıkıcak bunu sende biliyorsun gelip benim yorumlarımı silmene gerek yok sen ilgilenmezsen üst yöneticilere bildiricem bilgin olsun benle problemin nedir bilmiyorum ama hoş değil yaptıkların bu bölümü sen yönetemiyorsun kendi fikrim.

Öncelikle bilmenizi isterim ki sizinle ya da başka bir üye arkadaşımız ile problemim olması söz konusu bile olamaz. Zira bizim burada olma amacımız sizler için daha fazlasını yapabilmek... Bunu da herhangi bir karşılık almadan, gönüllü olarak yapıyoruz dikkatinizi çekerim.

Silinen mesajlar sadece sizin mesajlarınız değil, tartışma içerikli olan ve tartışmanın sürdürülmesine neden olabilecek mesajlardır.

Üst yönetime benimle ilgili düşüncelerinizi tabiki iletebilirsiniz, bunda herhangi bir sıkıntı yok.

Konuya burada nokta koyalım.

İyi forumlar.

• Beyler konuya yardımcı olmak amacıyla mesaj atan 2 3 arkadaşıma çok teşekkür ediyorum artık farklı kanallardan yardım arayacağım AMA şuna da bir açıklık getirelim ;

Fatura
     2 günlük 4Si elden çıkarmak
    Fatura tarihine dikkat !
    Orjinal Twitter adresim tarihlerin gerçek olduğunu görmek isteyen profil resmimin altından twitter ikonuna tıklayabilir.
     2 günlük 4Si elden çıkarmak
    Tweetler 25 temmuzda
    Konuyu açma tarihim ise 27 temmuz gecesi hatta 28'e bağlandığımız ilk anlar
    Bu arada Apple'ı sevmiyor olabilirim doğru ama bu konunun sizin anladığınız şekilde bir amaç taşımadığını ve anlattığım hikayenin doğru olduğunu anladınız herhalde artık

Konuya olan mesajlarım ;
    "S3le aynı fiyatta olmasına rağmen ondan çok daha düşük olduğu asikar değil mi"
    Donanım yazmamışım ama düşükten kasıt ne olabilir ? Tasarım,işletim sistemi,yazılım düşük değil.. tabi ki Donanım düşük olur o buyrun;
    http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-4S-vs-Samsung-I9300-Galaxy-S-III

Konuya olan diğer bir mesajım ;
    "Demediğim laf kalmadı da almış iste hangisi iyi tartışması yapmıyorum beyler derdime çaresi Olan var mı :( "

Beni böyle saçma sapan şeylerle suçlayamazsınız o kadar ucuz numaralara zamanımı bile harcamam

• Arkadaşım sen kıyasla ile cep telefonu kıyaslaman mantıksız çünkü oradaki veriler sadece düz mantıkla cevap veriyor.Sana en büyük örneğini veriyim.Benim 3gs telefonum var ve samsung galaxy ace ile karşılaştırma yaptım ve her yönden samsung üstün çıktı.Gittim age aldım fakat aldığıma bin pişman oldum.Mesela 3gs nin 3.2 mgpsl kamerası var age de ise 5 fakat iphone 3gs deki fotograf çekimi onun en az 10 katı daha kalite de idi.Nedeni ise ıphone daki lens harika.ben instagramı 3gs varken aktif kullanıyordum ve de internetim çok hızlı idi.Fakat age da malesef ne instagram kullanabildim doğru dürüst ne de başka bir program.
    Param olsaydı kesinlikle 4s i elinden alırdım...Iphone kesinlikle hiç bir telefonla karşılaştırılamaz.Bence sabretsin ablan.Sonuçta şimdi de satsan 1 ay sonra da satsan aynı paraya gidecek.Telefonun programlarını kamerasını ve mp3 playerini kullansın.Sonradan pişman olacak ama o da ıphone nin nasıl kaliteli telefon olduğunu anlayacak...

• tüketici haklarınana göre aldığın malı 7 gün içinde koşulsuz iade etme hakkın var aldığın yere götür onlar halleder
  • quote:

Ben apple markasını sevmem cümle alem bilir. Fakat 4s bana göre bir kıza galaxy s3 den daha çok yakışır. Hem kullanması basit hemde tam oturuyor.

gtr5000 @ Ne oldu sen severdin iphone , seni soğutan ne oldu.Eksikleri çok olsada destek ile telefon kendini sevdiriyor

Sende android fansın dostum. Bir ara oh be banlandı bile yazmıştım senin icin. Ama ben hiçbir şirketin,yazılımın ,markanın fanı değilim.
    Apple çok kötüleşti artık s3 almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Ben apple markasını sevmem cümle alem bilir. Fakat 4s bana göre bir kıza galaxy s3 den daha çok yakışır. Hem kullanması basit hemde tam oturuyor.

gtr5000 @ Ne oldu sen severdin iphone , seni soğutan ne oldu.Eksikleri çok olsada destek ile telefon kendini sevdiriyor

Sende android fansın dostum. Bir ara oh be banlandı bile yazmıştım senin icin. Ama ben hiçbir şirketin,yazılımın ,markanın fanı değilim.
    Apple çok kötüleşti artık s3 almayı düşünüyorum

Helal olsun sana , malının esiri değilsin. İmzam : ) Bu arada ben android fanı değilim , hiç androidli telefon satın almadım
    Symbian cıyımdır

• Samsung cep telefonu mu yapiyor? Camasir makasina bile yapan firmadan ne beklersiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

quote:

Iphone 4s ile yapamayıp, S3 ile yapabileceğiniz ne var? Eğer öyle birşey varsa S3'ün daha iyi oldugunu kabul ederim. Kağıt üzerinde yapılan karşılaştırmalar, diğerinin donanımsal olarak daha üstün olusu, o donanım gücüne mutlaka ihtiyac duyacağımız anlamına gelmez.. İsterlerse 18 çekirdekli ve 8 gb ramli samsung yapsınlar. 4s üzerindeki işletim sistemini yağ gibi çalıştırabilecek kadar güçlü.. Kendi işletim sistemini hızlı çalıstırıyorsa, programları hızlı açabiliyorsa teknik ayrıntılar anca göz boyamadır. Bu sonuçta bir cep telefonu bununla render alacak değilim, hiç durmadan saatlerce oyun oynayacak hiç değilim.

Bence en bariz fark diğerinin ekranının daha büyük olması ama büyük ekran bence avantaj değil, bir dezavantaj. Ve şunu da söyleyeyim bence S3 gibi bir telefon, bir kızın eline iphone kadar yakışmaz. S3 daha çok erkek telefonu sanki. Kocaman bir ekran, 4.8 inch mi ne cep televizyonu mu, telefon mu belli değil... Hele ki S3'ün tasarımı bence S2'den bile daha kötü.

Eğer bu anlattıkların dogruysa kesinlikle öyle bir hata yapmayın. 4S'i kullanmaya devam etsin.

Çünkü tercih yanlış değil... Yanlış olan tercihten pişmanlık duyulması bana göre.

bunu 4s yapabiliyor mu mesela kardeş

http://www.youtube.com/watch?v=46IiRyigUH0

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.