Şimdi Ara

2 GÜNDÜR İNTERNETİM YOK. NETGALAKSİ HİÇBİRŞEY YAPMIYOR. LÜTFEN YARDIM EDİN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EDİİT: Ceap veren herkese teşekkür ederim. Sorunum çözüldü.Firma halletti sanırım. Hayırlı geceler.

Herkese merhaba. Evlerimize kapandığımız şu dönemde iki gün önce birden cihazlarımdan internete giremez oldum. Her şey gayet normal görünüyor modemim gayet sağlıklı çalışıyor,tüm ışıkları yanıyor fakat hiçbir türlü interneti kullanamıyorum. Herhangi bir siteye girmeye çalıştığını zaman bir türlü ekran oluşmuyor ve cihazlar hata da vermiyor.

Netgalaksi müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum yazılı olarak destek açtın cevap olarak lütfen modeminizi kapatmayın sorununuzun farkındayız araştırıyoruz dediler fakat fakat hiçbir şey yapmadılar hala internetsiz bir vaziyette durumun çözülmesini bekliyorum.

Telefondan yaptığım wifi doctor araması ve win10 sorun gider sonuçları şöyle. :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torquehp -- 21 Mayıs 2020; 2:16:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• torquehp kullanıcısına yanıt
    Dostum bu firma hep boyle nezaman duzgun hizmet verdiki allah yardimcin olsun
    Zamaninda cok ugtastim kafayi yedirtir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • umidoo kullanıcısına yanıt
    Hocam malum sebeplerle birkaç aylığına evdeyim ve bu sepekle kısa süre kullanmama rağmen zarar ettirmeyecek bi bu firma vardı. 2.gündür zordayım. Ondan önce yaklaşık 1 aydır sorun yoktu. Neden sesli olarak kimseye ulaşamıyorum buna anlam veremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torquehp kullanıcısına yanıt
    türknet millenicom netspeed firmalarına taşıyabilirsiniz onlarda taahhütsüz istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz gerek yok netgalaksiyle uğraşmaya
  • Hala aynı arıza var deyip geçiyorlar bulasanlarda ne bo yere gidebiliyor, gidenede cezası kesiliyor faturayı gönderiyorlar..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.