Şimdi Ara

2 günde 47 leş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tunceli'de 14 leş,
    Kuzey Irak'ta 8 leş,
    Tatvan'da 1 leş 2 yaralı.

Allah daha da artırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Temizzzz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bereketli olsun. Devamını artarak bekleriz.
  • Akıyor maşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rastgele beyler rastgele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  2 günde 47 leş
  • Fotoğraflar da gelmiş.İnanmayanlar olur belki,twitter da ihanete_bedel hesabında yüklü bugünkü operasyonun görüntüleri.
  • Leşlerin alınmasıyla ilgili video bile var inanmayan olur belki. :)

• Bugün dünya leş günü ilan edilsin

• HunterDare H kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum ama geçen gün liveleak'ta dolanırken pkk bir haberini okudum 25 askeri şehit ettik diye aslı varmıdır acaba ?
  • Pkk ile hayırcıları bir tutanlar şikayet edildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuklacini

Hocam bilmiyorum ama geçen gün liveleak'ta dolanırken pkk bir haberini okudum 25 askeri şehit ettik diye aslı varmıdır acaba ?

Hocam o tırtlara inanıyorsan :D , geçen sene diyarbakıra atom bombası attıgımızı söylüyorlardı
  • Türkçü Bey kullanıcısına yanıt
    O tür haberlere inancak değilimde geçen sene Cobranın düşürülüşünü orda görmüştüm devlet yalanladı saklamaya çalıştı böyle haberler görünce tam emin olamıyor insan.İnşallah yalandır.
  • O uzun adamınız keşke bölücü teröristlere karşı bedavaya beslediği Suriyeli erkeklerini çapıştırsa. İşte o zaman bu yazdıklarınızın bir anlamı olur.

• quote:

O tür haberlere inancak değilimde geçen sene Cobranın düşürülüşünü orda görmüştüm devlet yalanladı saklamaya çalıştı böyle haberler görünce tam emin olamıyor insan.İnşallah yalandır.

meskun mahal devam ettıgınden moral bozulsun ıstememıslerdır
  • quote:

pkk en fazla yalan haber yapan örgüt, bir sitelerinde usanmadan bütün haberleri okudum ve 2 günde toplamda 70 askerimizi öldürdüklerini yazmışlardı. Dediklerinin %90'ı yalan bu piçlerin.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

47 HAYIR oyu etkisiz hale getirildi

Nereden biliyorsun akraban mı var aralarında?
  • quote:

Pkk nın klasik 40 yıllık taktiği,bunları öğrenmemiz lazım artık. Ne zaman bugün olduğu gibi büyük miktarda terörist öldürülse kendi embesil taraftarlarının moralini yüksek tutmak için işkembeden sallarlar.Şehit veya yaralı olduğunda en geç 1 saat içinde medyaya düşüyor zaten. Saklama gibi bir durum kesinlikle olmadı olamaz o konuda emin olabilirsiniz. Kobra olayında da devlet yalan söyledi falan demişsiniz ancak şehit olan askerler gizlenmedi o olayda,olaydan hemen sonra askeri helikopter düştü 2 asker şehit oldu ama teknik arıza dendi başta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterDare -- 26 Mart 2017; 22:31:37 >
  • Havalar ısınıyor. haliyle girdikleri deliklerden mecbur yerdeğişiyorlar. iyi gözlemlemek lazım bu sıralar.
  • EYUP88 E kullanıcısına yanıt
    hocam 3-5 hırt için ceza yemeyın , editleyın bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.