Şimdi Ara

2 GB NVIDIA GeForce GT940 Ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkeze. Casper C700 Laptop aldım.8GB ram 6. nesil i5 işlemci ve Başlıkta attıgım Geforce GT940m ekran kartı bulunuyor. ram ve işlemcide sıkıntı yok.Ama ekran kartı için kesin bir bilgi bulamadım. Sizce Ekran kartı oyun performansı için yeterlimi? Gta 5 - NBA 2k17 gibi oyunları oynadım kasmadan ama tam olarak bir bilgi geçmedi elime. söylerseniz sevinirim.

• ekran kartı yetersiz. hemde çok ısınma yapar
  • yeterli degil.Gtx serisinden ekran kartı alman gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlarda kasma yapmaz. rahatça oynarsın. kimi oyunlar high'da, kimi oyunlar low'da oynar. örneğin gta 5i normal ayarlarda +30FPS alarak oynabilirsin.
  • Ekran kartı olarak laptopa ne önerirsiniz? çok pahalı olmadıgı müddet
  • Laptop ekran kartı çok üst modeller dışında değişmez. Bi cooling pad alıp hafif bi oc yapabilirsin ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok üst modeller derken ekran kartınınmı çok üst model almam gerek yoksa laptopunmu çok üst model olması gerek?

• Laptopum dedigim gibi var şuan zaten Casper C700. başlıgımı bidaha okursanız sevinirim
  • Çok kötü bir kart bir işe yaramaz
  • gt serisi giriş seviyesidir. Oynadıgın oyunları akıcı olarak oynuyorsan sorun yok devam. Laptop ekran kartları kafana göre kart alıp değiştiricem demekle değişmiyor. Sadece belli serilerde değişiklik yapılıyor. O da riskli bir iş. Ya laptopu değiştirip gtx serili bir model alacaksın ya da elindekiyle idare edeceksin.
  • aynen laptop 2.700 tl ye aldım. herşeyi çok güzel ama ekran kartı sadece 10 üzerinden 5 olarak görülüyor. işlemci zaten uçuyor . ram de yeterli bir seviye 8gb. Ekran kartı şimdi bu laptopta degişmezmi abiler?
  • AhmeTiuS17 A kullanıcısına yanıt
    maalesef. sabittir o.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.