Şimdi Ara

2 g502 arasındaki fark nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-http://www.amazon.com/gp/product/B00IRHE892?ref_=pd_ybh_4
    2http://www.amazon.com/…/p…/B00IRHE892/ref=ox_sc_act_title_1…
    Farkı ne ? neden diğeri daha ucuz ?

• Diğerinin linki sorunlu ama tahminimce ya biri kullanılmış biri sıfırdır ya da biri kişi tarafından satılıyordur biri amazon onaylı şirket tarafından
  • 2 sinide logitech satıyor sıfır ikiside
     2 g502 arasındaki fark nedir ? 2 g502 arasındaki fark nedir ?

• MikeShinoda96 kullanıcısına yanıt
    bak surada yazanlar farklı sadece
     2 g502 arasındaki fark nedir ? 2 g502 arasındaki fark nedir ? 2 g502 arasındaki fark nedir ?

• Anladığım kadarıyla birini amazon satıyor birini şirket satıyor amazon destekli. Benim arkadaşım kulaklığı amazon destekli şirketten almıştı sorun olmaz herhalde.
    Amazon ile olanı alsam sildirtebilirim kargo parasını değilmi ?
  • Ücretsiz kargo sadece Amerika için geçerli Türkiye'ye her türlü kargo parası alınıyor 7 dolar civarıydı sanırım 20tl 'ye denk geliyor. Alıcaksanız yanına mousepad ekleyin bütçeniz varsa qck+ 12dolardı en son baktığımda türkiyede 55 60 lira civarı
    Daha önce kulaklık aldığımda kargo parasını sıfırlattırdım. Simdi adamal konustum 10 dolarlık indirim verdi.
  • Bende mouse'umu aldım sıra kulaklığa geldi nasıl indirim yaptırdın anlatır mısın ? ne konuştun vs. kimle konuştun ? 10 dolar az bir miktar değiş baya bir işime yarar
    amazon chatte kargo sıfırlatmak isterken adam dedi 10 doalar vereyim dedi öyle yani
  • Razer Kraken 7.1 Chroma almak istiyorum ama fiyatı sınırını geçtiğinden vergi giriyor nasıl aldın acaba 10 dolar hediyeyi 95 dolar şuan kulaklık 85'e düşerse belki vergi girmez.
  • Bende mouse aldım daha bugün.çok güzel gözüküyor.rahat fakat küçük mouse kullanıyodum daha önce o yüzden şimdi bu ağır geldi alışmam lazım.Birde sol tıka çok hızlı veya sert basıldığında hoş olmayan ses çıkıyor sizdede öyle mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.