Şimdi Ara

2 fotodaki 7 farkı bul. Seat Leon - Audi A3. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
3
Favori
7.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

Audi = Led takılmış VW

Audi A7 ve A8 hariç premium bir marka değildir.

A6? A5 altı için ben de aynı düşüncedeyim.
  • Hiç kendinizi kurtarmaya çalışmayın. Burda kimse bilemez malzeminin metalurjisini yada yayların farklarını ya da metal kaplamanın bilmem nesini. Gayette doğal bir durum bu. Malzeme mühendisi yada makine mühendisi ya da neyse artık otomotiv mühendisi değiliz sonuçta. Bu bahsettiğin çok ince detaylar. Siz çok açık bir şekilde aa bakın audiyle seat tıpa tıp aynı yaftası yapıştırmak istediniz ama elinizde patladı.

Kötü niyetli olduğunuz, başlığınızdan belli. "Arada ki 7 farkı bulun"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1nvdr -- 2 Ocak 2016; 15:52:36 >
  • Hic onlara gerek yok icine binince fark i anlarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EuroNCAP değerlendirmelerini güvenilir kriterler olarak kabul ederseniz eğer...

Buyrun Leon-Golf-A3 NCAP sonuçları.

Leon 4 kriterde de diğerlerinden yüksek puan almış.

http://www.euroncap.com/tr/results/seat/leon/10946

http://www.euroncap.com/tr/results/audi/a3-sportback-e-tron/7859

Her zaman somut verilerle konuşmalı.

Yumuşak göğüs ise artık hepsi yumuşak göğüs.

A3'ün diğer ikisine tek avantajı vardır o da bağımsız süspansiyonu. Ona da 30 kağıt verilir mi verilmez mi ? Kişisel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 2 Ocak 2016; 16:20:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Audi = Led takılmış VW

Otopark com'un a6 testini izleyin. Sürüş dinamikleri 5 serisinden çok daha iyi. Genele bakında e serisi,5 serisi ve a6 arasında And Bey'de a6 alırdım diyor.

And bey ne zamandır direkt referans oldu neye göre kime göre..
    Yaptığı testlere saygım var ama her söylediğine tamamen itibar edecek kadar değil

Hatta son zamanlardaki testleri eski özgünlüğünden bağımsızlığından uzak

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Audi = Led takılmış VW

Otopark com'un a6 testini izleyin. Sürüş dinamikleri 5 serisinden çok daha iyi. Genele bakında e serisi,5 serisi ve a6 arasında And Bey'de a6 alırdım diyor.

And bey ne zamandır direkt referans oldu neye göre kime göre..
    Yaptığı testlere saygım var ama her söylediğine tamamen itibar edecek kadar değil

Hatta son zamanlardaki testleri eski özgünlüğünden bağımsızlığından uzak

Sonucta buradaki herkesten daha fazla araca biniyor. Yorumlarida gayet yerinde bence. Mesela a6nin konfor acisindan 5 serisinden geride oldugunu belirtiyor. Genel anlamda a6 daha iyi bence. Small overlap testi olsun, surus dinamikleri olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

EuroNCAP değerlendirmelerini güvenilir kriterler olarak kabul ederseniz eğer...

Buyrun Leon-Golf-A3 NCAP sonuçları.

Leon 4 kriterde de diğerlerinden yüksek puan almış.

http://www.euroncap.com/tr/results/seat/leon/10946

http://www.euroncap.com/tr/results/audi/a3-sportback-e-tron/7859

Her zaman somut verilerle konuşmalı.

Yumuşak göğüs ise artık hepsi yumuşak göğüs.

A3'ün diğer ikisine tek avantajı vardır o da bağımsız süspansiyonu. Ona da 30 kağıt verilir mi verilmez mi ? Kişisel...

A3 vs leon farkını bağımsız süspansiyonla tek kelimeye kadar indirgediniz bravo..

Yahu mantıken vw grubu segmentindeki en üst araçla en alta kOnumlandırdığı aracı aynı kalitede üretebilir mi

Bi ara da octavia golf ten kaliteli diyenler vardı ona döndü bu da.

Yarın bi gün vw bi satış kararı olsa ilk satacakları skoda ve seat olucak audi ile porsche yi ellerinden cıkaracak degiller.hal öyleyken nasıl aynı kalitede üretsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Audi = Led takılmış VW

A6? A5 altı için ben de aynı düşüncedeyim.

A6 güzel araç ancak 5 ve E'ye rakip olamaz. Zaten olamıyor da.

Bal gibide olur kizilay kasa bmw'den daha alinasi bir arac bence 2.00 tdi 4 cekerde geldi

• zotacing kullanıcısına yanıt
    İçi derken ön-orta konsolu kast etmiştim şase farklı olacak elbette.

Keşke fark BMW 5-6 kasanın arasında ki kadar olsa;

A6---A7
     2 fotodaki 7 farkı bul. Seat Leon -  Audi A3.  2 fotodaki 7 farkı bul. Seat Leon -  Audi A3.

5----6

2 fotodaki 7 farkı bul. Seat Leon -  Audi A3.  2 fotodaki 7 farkı bul. Seat Leon -  Audi A3.

edit: Önizlemede görünen simageler mesajı gönderince görünmüyor urlleri değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishDrifter -- 2 Ocak 2016; 16:47:06 >

• quote:

Audi = Led takılmış VW

2016 yilinin en gereksiz yorumu olmus bu
    En alttan ornek vericem
    Vw golf a180'den iyi arabadir a3 direk a180'in icinden gecer
    A180 premium oluyorda a3 neden olmuyor onden cekerse mesele a180'de onden ceker ?

A6 bence en alinasi araba kizilay kasa bmw'den daha kaliteli oldugunu cumle alem biliyor zaten

Su resimdeki arabaya premium degil diyen adamla otomobil hakkida konusulmaz aslinda

2 fotodaki 7 farkı bul. Seat Leon -  Audi A3.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Bu beğenmediği a6 ya 250 bin saydık biz, arkadaş bugatti ye biniyor olmalı ki A6 ya bu kadar kolay çizik atabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Bu beğenmediği a6 ya 250 bin saydık biz, arkadaş bugatti ye biniyor olmalı ki A6 ya bu kadar kolay çizik atabiliyor.

2.00 tdi 4 ceker makyajli a6
    260.000 biraktilar agzina kadar dolu hayir daha ne olsun ?
     2 fotodaki 7 farkı bul. Seat Leon -  Audi A3.

• A6 Parasına mercedes benz tercih etmek daha iyi değil mi peki?
  • sağdaki a3 sanırım daha bi dolu geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

A6 Parasına mercedes benz tercih etmek daha iyi değil mi peki?

15 yillik 2143 cc motor e250 alana kadar gider a6 alirim
    %145 vergi vericem 1 cay bardagi su kadar hacim icin mtv yi fazla oduycem neden ?

• audi a3 nere seat leon nere param buna yetti donanımını tipini beğendim aldım de eyvallah yoksa komik oluyor böyle karşılaştırmalar ona kaldıysa 200binlik passat 275binlik audi tt de mqb ?

Ya hiç konuşma yada boş konuşma.

Audi led takılmış vw ise bmw süslü tofaş'tır. Mercedes ayrı dünya zaten ona laf yok.

Sen kabul etsende etmesen de

PREMİUM:

C Segmenti sıralaması : A3>1>A180 (A180 çok aceleye gelmiş araba,1 serisi güzel ama arkadan çeker olduğu için tercih etmem kışın zorluk çıkarıyor)
    D Segmenti sıralaması: Yeni A4>C>3 (Aslında C serisinde a4 teki gibi güçlü motor olsa C'yi tercih ederdim)
    E Segmenti sıralaması: A6>E>5 (Yeni kasa e satışa çıkmadı diye saymadım sayarsak Yeni E>A6>5)
    F Segmenti sıralaması: S>A8>7 (Anahtarı dışında yeni 7 nin a8 den pek üstün yanını görmedim.)

Ama şunu söylemeden geçemeyecem Audi alıncaksa quattro alınmalı. Sürüş dinamikleri,yol tutuşu,performası mükemmel. Kısa süre önce almanyadan gelen amcamın oğlunun arabasını test etme imkanım oldu. A6 3.0 320 HP quattro. Mükemmel ötesi birşeydi. Opsiyonlarla doldurulmuştu birde araba bang olusfen,keyless go,vakumlu kapı vs.

Audinin neresini premium değil dediniz anlamadım. Tek premium mercedes sizin mantığınızla. Mercedes>Audi>Bmw sıralama ama bu sıralama Mercedesin premium audi ile bmw nin premium olmadığı anlamına gelmez.

Taradsız objektif olarak 5 A6 ve E ye rakip olamaz. Sınıfının en kötü arabası.
  • MKVll kullanıcısına yanıt
    Kendi adıma; Dış tasarımını, sportif hatlarını, 150 bg güncel motorunu, FR logosunu, Full sayılabilecek donanımını beğendim ve aldım. Hem de senin Boşline 125 bg Golf'e verdiğin parayla aynı fiyata.

• A3>1 den sonrasını okuyamadım bile.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.