Şimdi Ara

2.Flight Simulator Uçuşum Canlı Yayınla Bu Akşam (Canlı Yayın) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
12
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git

2.Flight Simulator Uçuşum Canlı Yayınla Bu Akşam (Canlı Yayın)

(En Son Oy Tarihi: 7.9.2012)
Giriş
  • İniş vakti beyler, görmek isteyenler gelsin.
  • İnmek üzereyiz.
  • bi an pistte duramayacak sandım,neyse inişi başarıyla tamamladık:D
  • tühh kaçırdık
  • Hocam başka uçuş düşünmüyor musun ?
  • Yapıcağım bu konu üzerinden yapacağım başka konu açmayacağım takipte kalın..
  • Berkin, co-pilot olarak yanında yer alacağım bir daha ki uçuşta. Oyunu baya çözdüm. Kendim iniş kalkış yapabiliyorum. VFR standartlarına uymak zor değilmiş. Kule ile iletişimi de öğrendim. Hatta otomatik pilotu ayarlayabiliyorum.

Bu arada bir sorun var benim flight simulator x de. Kendiliğinden kapanıp duruyor. Uçuş sırasında kapanınca da bütün uçuş güme gidiyor. Sende de var mı aynı sorun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkin Kayalar

Yapıcağım bu konu üzerinden yapacağım başka konu açmayacağım takipte kalın..

uçuş yokmu uçuş
  • ben yeni gordum de bu konuyu bi kac soru sorcam sacmaysa simdiden kusura bakmayin :)

Bu ucus similator oyunu mu ?
    eger oyleyse oyun paylasima sunulacak mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commodore34

Berkin, co-pilot olarak yanında yer alacağım bir daha ki uçuşta. Oyunu baya çözdüm. Kendim iniş kalkış yapabiliyorum. VFR standartlarına uymak zor değilmiş. Kule ile iletişimi de öğrendim. Hatta otomatik pilotu ayarlayabiliyorum.

Bu arada bir sorun var benim flight simulator x de. Kendiliğinden kapanıp duruyor. Uçuş sırasında kapanınca da bütün uçuş güme gidiyor. Sende de var mı aynı sorun?

Ö.M den bir dosya atacağım onu FSX 'in kurulu olduğu ana dizine atarsın abi bir daha hatayı vermez herkesde oluyor zamanında bende de oldu biliyorum. VFR uçuş bakma sen aslında çok daha zevklidir ben yayın dışında Cessnayla uçarım hep bir boğaz turu atıp inerim hezarfene.. IFR uçuş hele hele online da zorunda zorudur , hem sesli konuşuyorsunuz kuledeki insanda gerçek birisi prosedürlere tam uymak gerekiyor falan ben bir ara kayıt oldum sanal havayollarına ama eğitim yapamadılar bir türlü.

Bu aralar bol bol otobüs sürüyorum. Okullar açılmadan bu haftaya ayın 15 'inde inşallah bir sorun olmazsa uçuş yapmayı planlıyorum. Senide beklerim abi görüşürüz ona göre.

Ö.M 'yide atacağım bilgin olsun.

Diğer kişilerin sorularına geçiyim ;

Microsoft Flight Simulator X oyunun ismi.

Ücretlidir kürekini filan internetten bulabilirsin ama burdan paylaşmak yasak çünkü ücretli bir oyun. Uçuş olacak bu konu üzerinden güncellerim takipte kalın yeni bir konu açmayacağım.

• Otobüs sürüyom yazmışım uçak sürüyorum diyeceğime ne alaka lan aklım nereye gitmiş benim?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.