Şimdi Ara

2.el yedek parça fiyatı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kendi aracımın nissan kaşkai 2008 model sol far tırnağı kırıktı 2 takım orjinal ön far aldım sol farın tırnağını kaynak yaptırdım sağ far hatasız (babam istediği için değişim oldu) eski boşa çıkan farları 4 5 ay önce sahibinde de ilan verdim gören sadece 25 kişi oldu arayan soran herhangi bir mesaj yok ilan fiyatı olarak 1,750 yazdım ondan olabilir diye düşünüyorum düz hesap alıcı ile bir miktar pazarlık yapıp satarım diye düşündüm şimdi ilanı komple silip yeniden fotoğraflayıp yeni bir fiyat vermek istiyorum fiyat olarak ne yazmalıyım hızlı satılıcak bir fiyat olsun

not: farların tüm ampülleri içinde bulunmakta sol far tırnağında kaynak işlemi var sadece sağ far hatasız orjinal fabrikasyon hella marka

geçen ay farlardan sonra yenilediğim nissan logosu etrafındaki krom u panjuru var bunu değiştirince eskisi boşa çıktı bunun içinde sahibinde ilan verdim 115 tl yazdım gören kişi sadece 14 ne mesaj ne telefon geldi

bunları sahibinden başka hangi sitelere ilan verip satabilirim ve hızlı şekilde satılıcak ideal fiyatı ne olmalıdır ?

• Letgo ya ilan ver ilan başına 3.5 lira verirsen ilanın yukarda gözüküyor.Para vermezsen 3 günde bir ilanı düzelt üst sıralara çıkar.Letgo sahibindene göre müşteri oranı geniş.Sahibindende insanlar sadece 2. el araç bakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thegreenblack

Letgo ya ilan ver ilan başına 3.5 lira verirsen ilanın yukarda gözüküyor.Para vermezsen 3 günde bir ilanı düzelt üst sıralara çıkar.Letgo sahibindene göre müşteri oranı geniş.Sahibindende insanlar sadece 2. el araç bakıyor
    peki ürünleri hızlı satmam için fiyatları ne olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_17.

peki ürünleri hızlı satmam için fiyatları ne olmalı

Alıntıları Göster
    2. El bir ürünün cazip fiyatta olması lazım yarı yarıya veya 3 de 1 fiyatına olmalı sendeki üründen benzer ürünlerin piyasalarına bakıp fiyat çıkarman lazım

• Letgo'yu da deneyin. Fiyat olarak orjinal ürün fiyatının yarısı makuldür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Letgo'yu da deneyin. Fiyat olarak orjinal ürün fiyatının yarısı makuldür.
    https://www.karakaslarotoyedekparca.com/nissan-qashqai-far-sol-2007-2010-20866.html

sıfır 2 far toplam 3.700 ediyorsa

bende bendeki farları 1.750 gibi bir fiyattan ilana koymayı planlıyorum hocam hızlı satılması için ufak bir pazarlık yapıp veririm sizce fiyat uygunmu

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_17.

https://www.karakaslarotoyedekparca.com/nissan-qashqai-far-sol-2007-2010-20866.html

sıfır 2 far toplam 3.700 ediyorsa

bende bendeki farları 1.750 gibi bir fiyattan ilana koymayı planlıyorum hocam hızlı satılması için ufak bir pazarlık yapıp veririm sizce fiyat uygunmu

Alıntıları Göster
    Hemen satılacak bişey degil.Çoğu kişi ayrıca çıkmacılara bakıyor.İlan verip bekle.Yada çıkmacılara sat.Kaynak yapılabilen farı yenisiyle degiştirmeniz biraz saçma olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.