Şimdi Ara

2. EL XBOX360 SATMAK İSTEYEN ? YAZSIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elite, arcade,- jasper, falcon, hddli 3k SORUNSUZ ve PAL , banlı da olabilir
    live girmemesi sorun değildir.
    yeterki 3k sorunu olmasın ve hddli olması öncelikli tercih sebebidir ve lütfen hesaplı birşeyler söyleyin arkadaşlar.hayrlısıyla ilk alışverişimi yapmak istiyorum

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 20 Mart 2010; 11:07:05 >

• ooo hemşo 360 arıyorsun ha,balıkesirde 360 konsolu olan çoğalsında ne olursa olsun,hala daha xbox360 deyince o ne ya diyenler çoğunlukta ya deli oluyorum,hadi hayırlısı alırsın inşallah
  • sağol hemşom az önce atikle konuştum 2. el satmıyorlarmış bende xbox360 almaya niyetlendim. onlar elite 250 satıolarmış ve fiyatta 605 e düşmüş.ve 8 ay vadeli.
    bende arcade yada elite arıyorumdedim onlarda sağolsunlar yardımcı oldular çeşitli sorularıma ama alırsan PAL al ntscler cok masraf cıkarır dedi ordaki bi arkadaş.
    şimdi kaç para ediyor bu cihazlar acabaa..kimsede yazmadı şu ana kadar:((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 20 Mart 2010; 11:17:40 >
  • selamlar pm gönderdim
  • sağol riverplate baktım dediğin yere hatta sana cevapta yazdım ama telefon isteniyormuş bu frumda. abuk subuk teller gelmesin diye telimi ne yazıkki burada veremedim. dediğin linkte birisi kapanmış görünüyor diğeri ise 3k lı hangisini satmak istiyorsun ve kaç paraya .. bilgilendirirsen sevinirim.
  • selamlar halen ilanım mevcutttur GİTTİGİDİYORDA . FW SİZ 22-10-2008 ARCADE FALCON (PAL) + 20 GB HDD +175 W ADAPTÖR +1 ADET OYUN KOLU + 3 ADET ORJ. KUTULU VE KİTAPLI OYUN + YAN SANAYİ VGA MONİTÖR KABLOSU + MİKROFONLU KULAKLIK VARDIR.HEPSİ TOPLAM = 335 TL DİR .ÜYE ADIM= (checkmat) tır.saygılarımla
  • KONSOLUN 3K VE E74 GİBİ ARIZASI VB SORUNU YOKTUR .TEŞEKKÜRLER
  • riverplate ne kadar kullanıldı şimdi bu cihaz bazı arkadaşlar jasper al onlar daha yeni cıkan sürüm diyorlar.. sen olsaydın benim yerimde ne yapardın riverplate?
  • xbox360 hevesim fiyatlar abartılı oldugu için kırıldı arkadaşlar. birde ps2den sonra cıkan yeni nesil konsolların eskidekiler kadar oturaklı olmadıgını ve alalade cıkarıldıgını anladım.. xbox360 bence 3k sı bilmem boardları ile tam bir sacmalık olmuş ps3 ise bilmem hangi teknoloji diye bizi para tuzagına itiyor ve karşılıgında forumlardaki gibi benzinsiz ferrari gibi ortada süs niyetine duruyor.. microsoftta sağolsun keyfi gelince ban atıyor.. banlı xboxlar yok bilmem hangi boardlu xboxlar ve sorunları yok benzinsiz god of war..ps3.. bunların hepsi masal yaaa.. herhangi bi konsolu alan diğerine çamur atar yok bendeki konsol sendekini döver yok biz ucuza oynuyoruz falan filann...
    anladımki bitmiş bu konsol macerası şu anda.. bana göre değilmiş .. ben hala bekliyorum yeni konsolları yoksa ne ps3 ne xbox360 alasım yok resmen oyun oynama zevkimi kaçırdılar. bu arada pcdede oyun oynamam. herkese keyifli zamanlar dierim (o da nasıl oluyorsa artık))
    selam ve sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 21 Mart 2010; 18:55:43 >

• gkhan89 pm atmışsınız makineninizin özelliklerini yazarmısınız lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.