Şimdi Ara

2.El Xbox one x alırken nelere dikkat etmeliyiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 2. El Xbox one x almak istiyorum . Sizce nelere dikkat etmeliyim ?

• oyunları ve gold üyeligi karsılayacaksan al yoksa boşa masraf olur
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    P2 oyunlar ve Gamepass alabilirim bu yetmez mi ?
  • Uzekena kullanıcısına yanıt
    game pass aylık fiyatı anormal fayiş ve p2 oyunlar olabilir ea acces de olabilir ama en önemlisi online oynaman için gold şart oda sitelerde kod olarak 250 tl normal olarak xbox da 440 tl
    Şimdi baktım gamepass 1 aylık 5.90 kararsızım :)
    o tek seferlik sonraki ay aylık 60 tl
    Anladım . Psplus da oyun yok bunda oyun sayısı nedir
    oyun kütüphanesi geniş ama eger ps4 ünüz varsa zaten çogu oyunu oynamıssın demektir
    https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games burdan oyunlara bakabilirsiniz
    Son 8-9 ay oyun oynamadım ps4 de genelde pc de dota2 oynadım.
    ozaman xbox a gerek varmı dostu xbox da alsan 3 5 oyunu oynayıp bi kenera bırakıcaksınız

tavisyem ps4 ünüzü ilaçlayın int den oyun indirip atın içine en son 6.20 sürümü ilaçlanmıştı araştır derim
  • Ps4 pro kötü cihaz değil de Gamepass da satın alacağım oyunlar var . Almayı düşündüğüm xbox x de 9 ay gamepass ve 6 ay gold var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzekena

Ps4 pro kötü cihaz değil de Gamepass da satın alacağım oyunlar var . Almayı düşündüğüm xbox x de 9 ay gamepass ve 6 ay gold var .
    Hocam alacağınız cihazın en azından 5-6 ay garantisi varsa çekinmeden alın. Sorun çıkarsa garantiden yaptırırsınız. Xbox müşteri hizmetleri genel olarak garanti konusunda iyi geri bildirime sahip. Ürünle beraber faturasını almayı unutmayın.

Garantisi yoksa mutlaka çalıştığını test edin. Hatta birkaç oyun açıp oynayın. İmkan varsa bir oyun da bluray sürücüden oynayın.

Kozmetik olarak ezik, çatlak, vs. kontrol edin. Bunlar varsa darbe görmüş demektir. Hard diskin ileride arızalanma ihtimali yükselir.

Özellikle kontrolcüler fiziksel etkiye maruz kalırlar. Kontrolcülerin her tuşunun doğru tepki verdiğini kontrol edin. Analogların boştayken sağa, sola, yukarı veya aşağı çekmediğinden emin olun.

• mustimman M kullanıcısına yanıt
    Baktığım cihaz 2 aylık .20 ay garanti.
    Ne zaman 6.20 kirildi bulamadim sitelerde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.