Şimdi Ara

2.el VDSL modem tavsiyesi lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce ADSL kullanıyordum, ucuz VDSL modem bulursam Netspeed'ten VDSL bağlatacağım. (Hattım 35 mbit mi yoksa 75 mbit mi destekliyor bilmiyorum) Hesaplı ve sorun çıkarmayacak marka ve modeller önerir misiniz? (2. el alacağım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• airties 5650 kullanıyorum, vdsl destekli, tavsiye ederim.
  • Arkadaşda yazmış ikinciel bi Airties 5650 işinizi fazlasıyla görür. Ama TT nin verdiklerinden olmasın.
  • Neden TT'nin verdiklerinden olmasın?

• Bende 5650 arıyorum ama sıfırı yok hiç bi yerde airties da pazardan çekilmiş zaten. Sadece 4 sene garanti hizmeti verecekmiş. 2. el modeme güvenip alınır mı sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egoist84 -- 4 Şubat 2019; 22:12:46 >
  • Bende 5650 arıyorum ama sıfırı yok hiç bi yerde airties da pazardan çekilmiş zaten. Sadece 4 sene garanti hizmeti verecekmiş. 2. el modeme güvenip alınır mı sizce

• neden eski bir model arıyorsunuz? son sürüm firmware 2014 yılına ait. miladını çoktan doldurmuş. aramayı bırakın, düşünmeyin artık bile derim.
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    Kaliteli bir modem. Arkadaşım kullanıyor 5 senedir çok stabil cihaz. kopma yok. çekim iyi vs.
    Aslında başla model tavsiyesi de olur. huwai hg630 modemi aldım denedim. Aynı gün iade ettim. çekim kalitesi kötü. arkaşıdma denedim onda da aynı. kendi modemiyle 22mbit alıyor. huwaiyi takınca 12-16 bandını geçmiyor. Bir de arada kopup kopup bağlanıyor.
    Airties gibi sağlamm odem lazım bana:)
  • egoist84 E kullanıcısına yanıt
    15 senelik US Robotics 9105 ADSL modemim var; denedim, hâlâ çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 5 Şubat 2019; 9:57:8 >
  • hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Benimde ilk modemim us robotics ti. İşe yarayacağını bilsem atmazdım :)
  • İkinci el olarak alabileceğiniz en F/P modemler iyiden kötüye şu şekilde:

Airties 5650(Her türlü varyasyonu olur.)=Sagemcom F@st 2954>Zyxel VMG 3312(Her türlü varyasyonu olur.)>>>TP-link TD 9970v3

Zyxel VMG 3312 tavsiyemdir, 50 TL gibi fiyatlara bulunabilen güzel bir model. Şanslıysan Airties ve Sagemcom' u 50-60 TL' ye bulabilirsin. TP-link' i zorunda kalmadıkça tercih etme.

• Asus ve Huawei markalarına da asla ama asla bulaşma derim

• Paraya kıy iyi bir şey al, 5-10 sene kullanırsın yine.

• Asus ADSL modemim var; en az 5 sene kullandım ve hiç sorun yaşamadım. Kurulumu ve ayarlanması çok kolay, devamlı da firmware güncellemesi çıkıyor. Siz neyinden şikâyetçisiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.