Şimdi Ara

2.EL TEMİZ 4S Mİ SIFIR XPERİA L Mİ ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar çok karrsız kaldım.arkadaşım 4s ini satıyor çok temiz.ama2.el ne kadar güven olur
    yoksa sıfır xperia l mi ? abim xperia s almıştı aldığına pişman oldu.o yüzden xperia ya ya karşu bi ön yargım var.

ne yapmalaıım sizce??

• Xperia L al bence.Hem iPhone 4S 2.el hemde Xperia L'nin performansı daha iyi.
  • Xperia sp ve iphone 4s kullanıyorum. İphone temiz ise ben şahsen iphone tercih ederdim. İphone 4s xperia l ye göre daha stabil bi cihaz. Arkadaşından rica edip biraz kullan kendinizde anlarsınız hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaron ramsey

arkadaşlar çok karrsız kaldım.arkadaşım 4s ini satıyor çok temiz.ama2.el ne kadar güven olur
    yoksa sıfır xperia l mi ? abim xperia s almıştı aldığına pişman oldu.o yüzden xperia ya ya karşu bi ön yargım var.

ne yapmalaıım sizce??

L kullanılan yenı teknolojı kraıt tabanlı cpu ve yenı chıpsetı s ıle degerlendırme derım,4s guzel fakat ben ısrarla ıphonelara o paraların cok oldugunu dusunurum,stabıl kalıtelı ama hep f-p acısından basarısızdır bana gore ıphonelar,ayrıca L zaten verdıgı donanıma gore gayet cazıp fıyattan satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grndy80

quote:

arkadaşlar çok karrsız kaldım.arkadaşım 4s ini satıyor çok temiz.ama2.el ne kadar güven olur

ne yapmalaıım sizce??

L kullanılan yenı teknolojı kraıt tabanlı cpu ve yenı chıpsetı s ıle degerlendırme derım,4s guzel fakat ben ısrarla ıphonelara o paraların cok oldugunu dusunurum,stabıl kalıtelı ama hep f-p acısından basarısızdır bana gore ıphonelar,ayrıca L zaten verdıgı donanıma gore gayet cazıp fıyattan satılıyor.

kraıt nedir hocam biraz açabilirmisniz.

birde 650-700 tl ye başka telefon önerebilirmisniz ?
  • cok cok kısaca daha az enerjı ıle daha fazla performans veren cekrıdek surumudur.
    daha detay ıcın..

http://www.****.com/forum/konu/qualcomm-snapdragon-s4-krait-serisi-yongasetleri.723685/
  • quote:

Orijinalden alıntı: grndy80

cok cok kısaca daha az enerjı ıle daha fazla performans veren cekrıdek surumudur.
    daha detay ıcın..

http://www.****.com/forum/konu/qualcomm-snapdragon-s4-krait-serisi-yongasetleri.723685/

lınkı ozelden atıyorum cıkmadı burdan
  • Kaça veriyor arkadaşın 4si ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam iphone 4s alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Kaça veriyor arkadaşın 4si ?

800 e veriyor

• 4S sorunsuzsa ve temizse alın derim.
  • 0 xperia L
  • aaron ramsey kullanıcısına yanıt
    Fazla sanki biraz bence sıfır L al. Sıfır sıfırdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

+1 bencede

• quote:

saolun hocam düşüneceğim.
  • xperia l xperia s ten cok daha ıyı cıhazdır onunla karsılastırma. ama sunu dıyım ios 7 ıle 4s kasıyor. ben 0 xperia l al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

xperia l xperia s ten cok daha ıyı cıhazdır onunla karsılastırma. ama sunu dıyım ios 7 ıle 4s kasıyor. ben 0 xperia l al derim

Hic 4s gormedn herhalde ios7 ile ggram kasma yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

xperia l xperia s ten cok daha ıyı cıhazdır onunla karsılastırma. ama sunu dıyım ios 7 ıle 4s kasıyor. ben 0 xperia l al derim

Hic 4s gormedn herhalde ios7 ile ggram kasma yok.

evet gormedım kullandım bizzat gelen aramayı 3 snye sonra acabılıodum
  • L

• Sorman hata 4S tabiki de.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.