Şimdi Ara

2. el telefonda garanti sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende bir desire 820 vardı garantiye(kvk) verdim ayın 7sinde. telefonu ikinci el aldım faturasızdı ama garantide fatura istenmiyordu zaten. fatura olmadığı için garanti ne zaman bitiyor bilmiyorum bu arada. her neyse kvknın sitesinden ara ara kontrol ettiğimde garanti dahilinde yazardı 2 gündür garanti harici yazıyor. şimdi bunun sebebi sürenin dolması mı yoksa cihazın sorununun garanti kapsamına girmemesi mi? serviste geçen süre telefonun garantisinden gidiyor mu gitmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pompeimuftusu

merhaba arkadaşlar bende bir desire 820 vardı garantiye(kvk) verdim ayın 7sinde. telefonu ikinci el aldım faturasızdı ama garantide fatura istenmiyordu zaten. fatura olmadığı için garanti ne zaman bitiyor bilmiyorum bu arada. her neyse kvknın sitesinden ara ara kontrol ettiğimde garanti dahilinde yazardı 2 gündür garanti harici yazıyor. şimdi bunun sebebi sürenin dolması mı yoksa cihazın sorununun garanti kapsamına girmemesi mi? serviste geçen süre telefonun garantisinden gidiyor mu gitmiyor mu?

Cihazın sorunu garanti dışı yada süresi bitmiş.Ama böyle durumlarda garanti bitmiş oluyor biraz daha araştırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArcherAngel -- 21 Ekim 2016; 14:47:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.