Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2.EL TELEFON ALMAK SORULARIM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> 2.EL TELEFON ALMAK SORULARIM VAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    İphone marka 2.el almayı düşünüyorum kutu fatura var ancak aldıktan sonra bir problem çıkar mı konusunda emin değilim günümüz koşulunda 2. el makul geliyor ancak az öncede okuduğum gibi çalıntı duyurusu veya bylock yüklü olma gibi durumlara karşı yapılabilcek birşey var mıdır? yoksa düşük modelde olsa sıfır almak mı yardımcı olursanız sevinirim .

|
    |
    Tutanak tarzında bir yazı doldurmuştum. Marka model imei renk faturano yazıp herhangi bir sorumluluk ve hak talep etmemekteyim şu tarihten itibaren şeklinde. TCleri yazıp Karşılıklı imzalamıştık, hala durur mailimde.
    Kişinin havale yaptığı hesap kişinin kendi hesabı, gelen para da sizin kendi hesabınız olur, havale açıklama kısmına da imei, marka model telefon satışı yazdırtırsınız olur biter hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestgr -- 13 Ocak 2020; 22:25:48 >
    |
    |
    2. el telefon alacaksınız tanıdık birinden yani düzenli bir iletişiminiz olduğu birisinden almakta fayda var. Eğer tanımadığınız birisinden alacaksanız mutlaka bir satış sözleşmesi ile alın. Cihazın bilgileri, satan kişinin bilgileri (TC kimlik numarası, adresi vb.), tarihi, içeren bir sözleşme olsun. Alacağınız cihazın parçalarının orijinal ve değişensiz olmasi kutu içeriğinin orijinal olması ve özellikle faturası olması önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.