Şimdi Ara

2.el RC araç alacağım nelere dikkat etmeliyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimdeki arabanın 12404 olduğunu düşünüyorum. Elden almayı düşünüyorum nelerine dikkat etmeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip

• Ikinci el rc almayin arkadaslar. Biraz daha biriktirme imkaniniz varsa sifir alin.

• Resimdeki kesinlikle WLtoys 12404 değil.

Bendeki WLtoys 12404 bu:

-Kumanda farklı
    -Tekerlekler farklı
    -Kep farklı

Bence o araç GPTOYS Luctan s912 ya da Türkiye'de satılan muadili (muadili deniyor ama bence taklidi) Gepettoys Luscan s912. Sıfırı 299 lira civarından satılıyor.

Öyle ise zaten sadece arkadan itişli, Wltoys 12404 ise 4 çeker. En önemli dezavantajlarından biri de dereceli hız yerine sadece 2 seviye hız ayarı olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege Nevres -- 13 Haziran 2018; 16:50:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Ikinci el rc almayin arkadaslar. Biraz daha biriktirme imkaniniz varsa sifir alin.
    Hocam bende yeni başlıcam beğendiğim araç baja 5b ama çok pahalı şöyle 1000 tl benzinli araç alabilirmiyiz?Şarj olayıyla uğraşmak istemiyorum o yüzden benzinli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Hocam bende yeni başlıcam beğendiğim araç baja 5b ama çok pahalı şöyle 1000 tl benzinli araç alabilirmiyiz?Şarj olayıyla uğraşmak istemiyorum o yüzden benzinli.

Alıntıları Göster
    Araclarimin hepsi elektrikli hocam , tavsiyemde o yonde.

• quote:

Araclarimin hepsi elektrikli hocam , tavsiyemde o yonde.

Alıntıları Göster
    Daha önce kullandım elektrikli şarjı 10 15 dk gidiyordu benim için yetersiz oluyor bide sesi çıkması lazım benzinlideki gibi tepesine go pro yu koyup video çekicem

• quote:

Daha önce kullandım elektrikli şarjı 10 15 dk gidiyordu benim için yetersiz oluyor bide sesi çıkması lazım benzinlideki gibi tepesine go pro yu koyup video çekicem

Alıntıları Göster
    2000tl den aşağı kayda değer baja bulamazsınız. Ancak ses istiyorsanız nitrolu da tercih edebilirsiniz. Ancak tecrübeniz yoksa saç baş yolduracak sorunlara da hazır olmalısınız...

• quote:

Alıntıları Göster
    2000tl den aşağı kayda değer baja bulamazsınız. Ancak ses istiyorsanız nitrolu da tercih edebilirsiniz. Ancak tecrübeniz yoksa saç baş yolduracak sorunlara da hazır olmalısınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: klima5505

Alıntıları Göster
    Valla hocam baja 5b gibi bişe bulursam 2,500 de verrim daha fazlası zor.Nitro yakıtlılara baktım bakım ve yakıt pahalı dediler hep.
  • quote:

Valla hocam baja 5b gibi bişe bulursam 2,500 de verrim daha fazlası zor.Nitro yakıtlılara baktım bakım ve yakıt pahalı dediler hep.

Alıntıları Göster
    Doğru hocam malesef yakıtı,bakımı pahalı ve arıza çözümü zahmetli. Yani benzinliye oranla sorun çıkarma ihtimali daha yüksek. 2500 civarı bulabilirsiniz 2. el satış sitelerinde. Ancak malum birebir görüşüp almak ve etraflıca aracı incelemek gerekir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: klima5505

Doğru hocam malesef yakıtı,bakımı pahalı ve arıza çözümü zahmetli. Yani benzinliye oranla sorun çıkarma ihtimali daha yüksek. 2500 civarı bulabilirsiniz 2. el satış sitelerinde. Ancak malum birebir görüşüp almak ve etraflıca aracı incelemek gerekir...

Alıntıları Göster
    Aslında bir youtube projem var 1 yılda parasını her türlü çıkarıyorda olmadı paraya kıyıp sıfır alıcaz yapcak bişe yokYurtdışından alırım.Teşekkür ederim yorumlarınız için.

• quote:

Aslında bir youtube projem var 1 yılda parasını her türlü çıkarıyorda olmadı paraya kıyıp sıfır alıcaz yapcak bişe yokYurtdışından alırım.Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Alıntıları Göster
    Rica ederim,hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Ege Nevres

Resimdeki kesinlikle WLtoys 12404 değil.

Bendeki WLtoys 12404 bu:

-Kumanda farklı
    -Tekerlekler farklı
    -Kep farklı

Bence o araç GPTOYS Luctan s912 ya da Türkiye'de satılan muadili (muadili deniyor ama bence taklidi) Gepettoys Luscan s912. Sıfırı 299 lira civarından satılıyor.

Öyle ise zaten sadece arkadan itişli, Wltoys 12404 ise 4 çeker. En önemli dezavantajlarından biri de dereceli hız yerine sadece 2 seviye hız ayarı olması.
    Hocam bende de 12402 var sürekli konik dişli sıyırıyor siz yaşadınız mı? Hiç memnun değilim paraya kıyıp daha iyi bir şey almadığıma çok ama çok pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 31 Temmuz 2018; 8:53:52 >

• 2. el almayın arkadaşlar servo falan değişmiş olursa yazık olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Hocam bende de 12402 var sürekli konik dişli sıyırıyor siz yaşadınız mı? Hiç memnun değilim paraya kıyıp daha iyi bir şey almadığıma çok ama çok pişmanım.

Alıntıları Göster
    Son suratte cokmu fren yapiosun?

• quote:

Son suratte cokmu fren yapiosun?

Alıntıları Göster
    Yok 2 3 kere değiştirdiğim için işin mantığını biliyorum ne ani gaz ne ani fren yapmamama rağmen gidiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 5 Ağustos 2018; 12:48:37 >
  • Sana tavaiyem alma 200 tl ye 2. Rc araçmı olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el Quanum Vandal Buggy..

lastikler sifir sifir kendi yaptigim kep ile birlikte sorunsuz. 2 adet 2s turnigy marka pil ve tonla yedek parca.. icinde 4 adet eski lastikleriyle.. 750 tl.

ilgilenen pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 3 Eylül 2018; 0:27:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.