Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
103
Favori
80.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2006 fiesta 195000 km disel 1.4 comfort . 10.000 tl hasar kaydı var. ne kadar olur
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam. En son 53 olur dedi.
  • MesutBY kullanıcısına yanıt
    2000 model Renault europa 1.6 rne kullanıyorum, tavsiye ederim.

Bunun haricinde Mitsubishi carisma çok tavsiye ediliyordu forumda, bir inceleyin derim

Temiz corsa ya da fiesta bulunursa da düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

ilanı yeni koyduğu için bu paralara satma heyecanı var onda 10 gün sonra ara satası varsa verir 50-51 bine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

Selam bi tanıdıkta
    2008 grande punto 1.3 mjet 145 binde dynamic paket füme rengi araç var.
    araç 6 bin lira hasar kaydı var ( 2 bin işçilik dedi) sol ön kapı değişmiş ve arka sağ çamurluk boyalı.
    Fiyat ne dedim , sen ne öneriyorsun dedi. bende yarın konuşuruz abi dedim kaldı öyle.
    sizce ne fiyat vermeliyim araca ?

aynı aracın benzeri için banada fiyat verirmisiniz hocam buldugum araç;

üstteki araçtan farkları: active paket 500 tl hasar kaydı var.bagaj kapağı ve sol arka çamurluk değişik 3 parça lokal boyası var. araç çok temiz motoru yürüyeni kozmetiği ustaya fln götürdüm.sadece triger değişecek başka masrafı yok dedi.26500 son dedi.26ya alırım diye düşünüyorum.Ne dersiniz hocam
  • İyi günler, ilandaki aracın ederi sizce nedir veya 35000 TL'ye ne tavsiye edersiniz?

https://www.araba.com/308805894-fiat-punto-12-pop
  • quote:

Orijinalden alıntı: turker44

İyi günler, ilandaki aracın ederi sizce nedir veya 35000 TL'ye ne tavsiye edersiniz?

https://www.araba.com/308805894-fiat-punto-12-pop

Bir an multijet sandım yüreğim hop hop etti...2015 olsa bile zor o fiyata, o civara 1.4 Linea al geç. İlla Puntoysa şöyle karşılaştır
    https://www.araba.com/308816837-fiat-punto-14-fire-pop-dualogic (bunu 33-34 gibi düşün)
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Volvo s60 dizel otomatik advance Paket d2 1,6 PowerShift kazasız iki yerinde avuç ici kadar lokal Boya istiyen yeri var ikinci Sahibinden advance paket uzeri sunroof Tekno paket arka koltuk eğlence paketi deri koltuk on koltuk Isıtma 50000 km de boya vs yok sizce ne eder

Piyasası genelde galericilerin elinde, fiyatları mundar ediyorlar. yenisi 130 civarıydı... Model belirtmemişsiniz ama 89-90 bin liranın pek üstüne çıkmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Too-Xaris

2006 fiesta 195000 km disel 1.4 comfort . 10.000 tl hasar kaydı var. ne kadar olur

Piyasası yığılı, vaktinde peynir ekmek gibi gitmişti. Az hırpalanmışları 23-24e satışa çıkıyor, hasarı pazarlıkta taş çatlasın 4-5 bin gibi düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

Selam bi tanıdıkta
    2008 grande punto 1.3 mjet 145 binde dynamic paket füme rengi araç var.
    araç 6 bin lira hasar kaydı var ( 2 bin işçilik dedi) sol ön kapı değişmiş ve arka sağ çamurluk boyalı.
    Fiyat ne dedim , sen ne öneriyorsun dedi. bende yarın konuşuruz abi dedim kaldı öyle.
    sizce ne fiyat vermeliyim araca ?

aynı aracın benzeri için banada fiyat verirmisiniz hocam buldugum araç;

üstteki araçtan farkları: active paket 500 tl hasar kaydı var.bagaj kapağı ve sol arka çamurluk değişik 3 parça lokal boyası var. araç çok temiz motoru yürüyeni kozmetiği ustaya fln götürdüm.sadece triger değişecek başka masrafı yok dedi.26500 son dedi.26ya alırım diye düşünüyorum.Ne dersiniz hocam

Kilometresi nasıl? 26 bin lira dedin mi 120-130 bini geçirmiştir kesin..Kayışı yanlış hatırlamıyorsam 60-70 lira, seti 200ü bulur. Enjeksiyonlar çekindiriyor biraz, takımı 1000liradan aşağı bulamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmojo0009

quote:

Orijinalden alıntı: coupant

ilanı yeni koyduğu için bu paralara satma heyecanı var onda 10 gün sonra ara satası varsa verir 50-51 bine

Honda ve Toyota hala böyle yüksekten gidiyor. Sıfır Benzinli Astra sedan (edition) hala 54-55te. Hatta yeni Corsa otomatik Essentia da aynı civarda...İnsanlar küsüvericek toptan haberleri yok.
    2013 makyajlı kasa hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erreguay

İlginç bi başlık bende kendi araçımı yazayım bakalım piyasası neymiş satma zamanı gelince referans alırım burdaki fiyatı.

2008 polo tdi tretline abs
    200.000 km de sol arka kapı genel sol ve sağ çamurluklar (teker çevresi ufak sürtünmelerden) lokal boya.
    Değişeni yok tüm bakımları düzenli 10.000 de aksatılmadan maslakta aynı özel servise yapıldı.
    İçerde kozmatik kusurlar mevcut. Çok zorlanırsa kurum siyah duman artığı oluyo ama başka sorunu yok.

Dumanı tütmeyen TDi olmaz, şu an piyasa durgun ama ölüsü 27-27,5. Birkaç aya 28-29lar gelir, internetten 30a bile çıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

2013 makyajlı kasa hocam

Yalan olmasın S60la bir ara ilgilenmiştim, şu ilandaki makyajsızı, kesin ufak tefek şeyler vardır ama önemli noktası fiyat olarak 2-3 bin Lira komisyonu var. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2013-powershift-dizel-otomatik-boyasiz-beyaz-taba-deri-doseme-378661190/detay

Bu da powershift makyajlısı: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-naturel-den-2013-volvo-s60-1.6d-advance-powershift-359376326/detay
    Vwler gibi fiyat çoşturması var 2.elde adet az olduğu için ederini yakalamak zorlaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 8 Ocak 2017; 17:2:56 >
  • C E B R A I L hocam 2012 Model Ford Focus 3 1.6 TDCİ 115 PS Titanium + Otomatik Park Paketli. Araç Lunar Sky denen Kahverengi renkte. Araç 50.000 km de ve soldan komple çizik nedeniyle boyalı. 1672 TL hasar kaydı çıkıyor. Bunun dışında degişeni kazasi yok. Ederi nedir sence ?
  • Hocam piyasa degeri 160 -165 bin civarinda olan arac agir hasarli 125 e veriyor almayi dusunuyorum sizce alinirmi 60 bin hasari var sigorta ve kasko yapiliyor mudur
    Hocam iki ilanda makyajsız yalnız Dediğiniz gibi komisyon cok heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Yanlış link vermişim ama durumu anlamışsınız. Benim ilk nesil S80 hastalığım vardı, hala aklımın ucunda...
  • Hocam 2 arac var ilan suresi bitti.

#.1.arac megane 2 sedan 2009 extreme gri renk makyajli kasa 4 parca(sag on kapi arka camurluk sol 2 kapi)degisen yok.115.000 orjinal km.yalniz aracta sisirilme diye dusunuyoruz toplam 3 kaza 45000 tl agir hasar kaydi arac ne eder?ama arac disaridan ve icerden cok temiz boyasinda ve icinde cizik yok.

#2.arac 2008 megane 2 sedan 2008 extreme gri renk.degisen yok.araci boyadim renk tutsun diye tavan da boyandi.3 hasar kaydi toplam 1200 tl gibi kucuk bir rakam.arac orjinal 285000 kmde.kesinlikle ticaride calismamis.bu arac ta cok duzgun ici ve disi.ederi nedir?yardimlarinizi bekliyorum.

Not:araclar adanada satiliktir.
  • SA , C E B R A I L hocam 2009 model 132 bin kmde laguna 3 dynamique aracım var donanım olarak premium ve business paket eklenmiş opsiyonel sunroof u saymazsak en dolu versiyonu diyebiliriz

aracın 5 adet hasarı cıkıyor toplamı 3800 tl civarı 5 parça boyası var değişeni yok (sol 4 parça ve sağ ön çamurluk)

aracımı satıp model yükseltmeyi düşünüyorum fakat şuan piyasa durumu nedir bilmiyorum birde yeni gelen ötv zammı benim aracımın ayarındaki sıfır araçlarda fiyat artışına sebeb oldu bu durum benim aracımın 2 el değerini ne şekilde etkiledi bilginiz varmıdır ? , bu aracın 2 el ederi nedir ve ne zaman satılığa çıkartmam benim açımdan daha avantajlı olur

şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.