Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 model 1.33 corolla life aracim var. 13 binde. Hata boya hiçbirşey yok. Arti olarak lpg sis fari hiz sabitleyici cam filmi celik jant park sensoru cam çıtası ruzgarlik kapi eşiği var.

Fiyat olarak ne istemeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;

Dizel veya LPG 24000-28000 civarında araba bakıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ilk arabam olacak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Sahibinden de az çok gezdim. Kafama Megane-Clio-Astra-Punto-Linea takıldı.
  • Cebrail abi Merhaba

2006 Opel Corsa 1.3 cdti arkadaşın annesinin aracı 130 binde full modeli sanırım sunroff var otomatik vites.yanliz 2 ay önce yağsız bırakmışlar motor yapildi.km orijinal ilk sahibi yedek anahtar falan var.Turbosu sağlıklı sağ iki kapı bagaj ve kaputta boya var değişen yok tramer 1000₺ tek hasar..

Bu aracı almak istiyorum ne kadar eder kimse üzülmesin.. Cevaplarsan Sevinirim.. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Hyundai accent blue 2012 model sağ ön çamurlukta ve sağ ön kapıda boya var 110 binde. Dizel otomatik modeli mode. Ederi nedir teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TherafluForte -- 2 Kasım 2016; 3:20:33 >
  • narec kullanıcısına yanıt
    aldığınız fiyatın üstüne 3-4 bin koyun
  • Merhabalar, bu aralar ben de bir C180 almayı düşünüyorum ve ikinci el 2014 model Fascination donanımlı bir C180 buldum. 127 bin TL teklif verdim kabul ederse anlaşacak gibiyiz. Araç temiz gözüküyor henüz 30.000 km'de kaza boya yok diyor satıcısı tabi full ekspertiz yaptıracağız yine de. Öncelikle sizce fiyat nasıl bunu sormak istiyorum? Diğer bir konu ise aklıma takılan birşey var. Aracın kaputunda ve sağ sol ön çamurluklarda boya koruma filmi kaplıymış. Tabi bu olduğu için ekspertizde bu bölgelerin boya ölçümünde mikron farkı çıkacak. Acaba önden büyük bir kazası var da o yüzden koruma filmi ile mi gizleniyor diye düşünüyorum ama bir yandan da kazası olsa ve gizlemek istese ön tamponda da koruma film olurdu diyorum çünkü ön tamponda yokmuş. Aklıma takıldı belki bir tavsiye veren olur diye buraya danışmak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar. araç 2012 astra hb 1.3 CDTI essentia comfort paket. 75000 km de ve otomatik. beyaz renk,. kazası yok sadece dikiz aynası kaskodan değişmiş tramerde onun tutarı çıkıyor. ilk sahibide opelden alırken bodykit taktırarak almış. benim alacağım kişi kaçıncı sahibi bilmiyorum. satan kişi bir arkadaşın tanıdığı. arkadaş 47bin diyordu bugün konuştuk 46bin diyor. sizce bu aracın ederi nedir.
  • 25-27 bine kadar otomatik araç tavsiyesi bulunur musun? İstanbul'da oturuyorum. İlk aracım olacak, acemilik için ama otomatik şart. Teşekkürler.

• 2008 Opel corsa 1.4 twinport enjoy benzinli otomatik, tramer hasar kaydı yok km 65-70 bin arası 32500TL istiyor uygun mudur?
  • Hocam tavsiyenizi alabilirmiyim ?

Renault Modus 2005 Model Dinamik +

- 2.sahibiyim
    - 58.000 KM
    - Boya, Değişen, tramer vs. yok
    - 1.4 Benzinli
    - Sunroof, Cam tavan, Hız sabitleme/sınırlama, Sis paketli full versiyonu

maksimum ne kadar istemeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staidmcgun -- 8 Kasım 2016; 15:30:13 >
  • Merhaba Cebrail hocam ve diğer arkadaşlar.

45 bin tl civarında içi ferah bir araç arıyorum. Eğer iyi bir araba denk gelirse 50 bine kadar zorlayabilirim. Aldıktan sonra uzun müddet kullanacağım, 1-2 sene içerisinde değiştirme fikrim yok. Ben Toyota Verso'da karar kılmıştım ama tüp takmak zorunda kalacağım için vazgeçtim gibi. 2 bin motor dizelden de vergisi ve yakıt masrafı için vazgeçtim.
    Binek otomobil olarak ne önerirsiniz? Az km'li araba arıyorum genelde.
    Tüplü alırsam en fazla kaç km olmalı?
    Dizel alırsam en fazla kaç km olmalı?
    Bu konularda yönlendirebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlmKbr -- 10 Kasım 2016; 8:35:17 >
  • Hocam merhabalar arac bizim acaba ederi nedir?toplamda 16000 tl hasar kaydi var.tesekkurler
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-esnaftan-satilik-tertemiz-megane-361813781/detay/

• 1.4 clio/clio sembol fiyatları nedir acaba? Ayrıca dizel getz de bakıyorum son fiyatları nedir? Alıcıyım bu arada

• İyi günler Cebrail hocam.

İlandaki aracın ederi sizce nedir?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-satilik-fiat-punto-pop-donanim-371564353/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 7 Aralık 2016; 15:16:23 >
  • Arkadaşlar 17bin liraya kadar araç arıyorum, teşekkürler.

• Selam bi tanıdıkta
    2008 grande punto 1.3 mjet 145 binde dynamic paket füme rengi araç var.
    araç 6 bin lira hasar kaydı var ( 2 bin işçilik dedi) sol ön kapı değişmiş ve arka sağ çamurluk boyalı.
    Fiyat ne dedim , sen ne öneriyorsun dedi. bende yarın konuşuruz abi dedim kaldı öyle.
    sizce ne fiyat vermeliyim araca ?
  • İlginç bi başlık bende kendi araçımı yazayım bakalım piyasası neymiş satma zamanı gelince referans alırım burdaki fiyatı.

2008 polo tdi tretline abs
    200.000 km de sol arka kapı genel sol ve sağ çamurluklar (teker çevresi ufak sürtünmelerden) lokal boya.
    Değişeni yok tüm bakımları düzenli 10.000 de aksatılmadan maslakta aynı özel servise yapıldı.
    İçerde kozmatik kusurlar mevcut. Çok zorlanırsa kurum siyah duman artığı oluyo ama başka sorunu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupant

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ozenle-kullanilmis-kazasiz-otomatik-yaris-382958602/detay

Hocam iyi akşamlar. İlandaki aracın ederi sizce nedir?

Aynısının makyajsızını kullanıyorum yaklaşık 2 yıl oldu. İlandakinin fiyatı kmsi düşük ve kar lastikleri olduğu için biraz yüksek yazılmış. Bir arayıp olurunu sorun. 50 binin üzerine çıkmanızı pek tavsiye etmiyorum. Makyajlıyla eskisi arasında dış görünüm haricinde çok fark yok bunu da göz önüne alın.
    Aracın genel olarak problemi yok, ses izolasyonu vasat ve otm vitesi biraz alışkanlık istiyor, yakıt ş.arası çok iyi.

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Volvo s60 dizel otomatik advance Paket d2 1,6 PowerShift kazasız iki yerinde avuç ici kadar lokal Boya istiyen yeri var ikinci Sahibinden advance paket uzeri sunroof Tekno paket arka koltuk eğlence paketi deri koltuk on koltuk Isıtma 50000 km de boya vs yok sizce ne eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.