Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 model 1.2 passion donanım otomatik Micra mi araç büyütmek için satmak istiyorum. 30binde servis bakımlı. kaput sıfır alırken boyaliydi. bende kaza sonrası sol çamurluk sol kapıyı lokal boyattim. Bu işlem 300 lira tuttu. büyük bir olay olmadığını vurgulamak için yazdım. fiyati ne kadar belirlemeliyim sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler 2. el araç piyasası iyice sapıtmış. Şöyle o malum siteye girdim. 275.000 km'deki Clio 1.5 dci için 30.000 lira istiyor adam.

Bu kadar fahiş fiyatlara millet SIFIR araçlara yönelir tabi.

Bu ne dingillik, bu ne saçmalık.

Hatasız boyasızdır o.yoksa istemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

Arkadaslar 2013 cruze 1.4t ltz sedan var 1350 hasar kaydi park halinde diye sordum cizmisler arabayi iki kapida cizik boyadi var. 55 binde sizce ne kadara alinir bu arac

Hocam Cruze'un piyasası genelde 1.6 üzerinden gidiyor. 1.4 ya da dizel oldumu satıcı kafasına göre fiyat koyuyor. 47-48ler telaffuz ediliyor ama şişirme olabilir, en fazla 45 gibi diretin

40500 e anlastik. Fakat vben vaz gectim hatta sitede baska birinin boyasiz ilani vardi 48 den 43 teklif ettim telefon numarasi birakti. Yani piyasasi acayip sismis 1.4 lerin. Arac ozellik olrak cok iyi fakat ileriye donuk cekindim almaktan

• Cebrail hocam megane 3 coupe dynamik zenonlu derili dizel 127 binde 2 parca boya var kaca gider satsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 3 Temmuz 2016; 16:22:58 >
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Cebrail hocam 2010 civic elegance 90 binde otomatik beyaz prins tüp, body kit ve cam film(fabrika çikişli) degisen boya yok 55 bine almak nasil sizce? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekkke1903 -- 12 Temmuz 2016; 19:32:48 >
  • 2013 model peugeot 508 active dizel otomatik-30.000 km-siyah içi bej.orjinal hatasız servis bakımlı aracımı ne kadardan satmalıyım..Teşekkür ederim
  • 60 bin de punto evo 1.4 multiair dynamc 105 hp sunroff yokuş kalkış desteği yok hasar kaydı yok
    Ne kadar eder Teşekkurler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 13 Temmuz 2016; 1:02:35 >
  • Selam Cebrail hocam ilandaki aracı düşünüyorum 34.000tl bırakıyor sizce uygun mu?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-memurdan-temiz-clio-319198389/detay
    Teşekkürler.
  • S.a 2008 megane2 sedan 150 binde benzinli(tüp yok) yanlar boyali ne kadar eder
    Edit, antique

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecett -- 13 Temmuz 2016; 11:35:40 >
  • ford focus 2002 1.6 sw ne kadar eder piyasasını bilen var mı?
    araba 8 yıldır bizde motor 158 binde, yanlarda çizikler var, arkadan ışıkta beklerken arkadan vurdular 6 ay önce 2500tl hasar kaydı var, bide kaldırıma sürtme sebebiyle oluşmuş her iki etekte de vuruklar var. Hiç lpg takılmadı.
  • acil yardım edecek varmı? Peugeot 307 makyajlı kasa 2007 model 1.6 hdi dizel 180 bin km de 5 bin civarı hasar kaydı çıkıyor fiyat 25 bin çok mu acaba?
  • Selamlar

Bazı sebeblerden dolayı biraderimle araçlarımızı değiştirmek istiyoruz.
    Bende şirketim üzerine kayıtlı 2011 model Opel Astra H Sedan Easytronic Enjoy Plus 62bin Metalik Gri tüpsüz Benzinli araç var.
    Kardeşimin ise 2010 model Peugeot 206 Plus 1.4 HDi Comfort 83bin Metalik Gri Dizel aracı var.
    Aşağı yukarı mekanik ve temizlikte birbirlerine emsal durumdalar.
    Opeli verip Peugeot'u aldığımda üzerine ne kadar istemeliyim.

Teşekkürler
  • toyota auris 1.6 elegant 2008 model benzinli (lpg takılmamış) 62bin de, arka kapı altında boya var. bu araç için 39 bin isteniyor. almaya değer mi fikir verebillir misiniz?
  • Arkadaşlar selam,
    2015 model 13000 kmde 1.4 TSI 150 HP ACT DSG Highline kazasız boyasız değişensiz bir aracın satılabileceği fiyat nedir sizce?
  • clio 1.2 Authentique otomatik ne kadar eder 25 bin civarlarında sahibindende eder mi o kadar 25 bin otomatik araç tavsiyesi var mı
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-hatasiz-boyasiz-1.3-dizel-astra-319334693/detay/

İyi günler Cebrail hocam.

İlandaki araç sizce normal fiyatında mı hocam?
  • merhaba cebrail hocam

bende 2012 dizel yarı otomatik 308 var.
    babamda 2007 307 sw 1.6 hdi 110 bg düz vites premium araç var.
    307 7 yıldır bizde.
    bugüne kadar hep dizel araç kullandık.
    kia sportgage takası geldi bir arsamıza.
    araç 2013 model 33 binde hatasız otomatik full olanından tüplü.
    tüpün nasıl olduğunu sormadım ama fiyatı yüksek gibi geldi bu aracın ederi nedir sizce?
    bu araçtada tüpte o kadar performans yakalarmıyız?
    otomatik vitesi nasıldır?
    aracı babam kullanacak,ilk otomatik vites aracı ve 12 yıldır ilk defa benzinli aracı olacak bunu alırsak 307 yi satacağız.
    aracı alayım mı?
    ederi nedir?
    takası onlar önerdi.
    kararsızız yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum.
    ilan da bu.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-sifir-ayarinda-33000de-hatasiz-kazasiz-boyasiz-full-plusfull-kia-sp-331156331/detay

• Bende 2012 Extreme Edition 1.2 manuel Clio 1.2 mi satıyorum 58bin de 3parca boya sağ on kapı ve plastik çamurluk değişik ne olur fiyati? Malum sitede 32civari bende 32den koydum 30.350ye kadar indirdim ama arayan yok kaç yaziyim bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: meganers

Bende 2012 Extreme Edition 1.2 manuel Clio 1.2 mi satıyorum 58bin de 3parca boya sağ on kapı ve plastik çamurluk değişik ne olur fiyati? Malum sitede 32civari bende 32den koydum 30.350ye kadar indirdim ama arayan yok kaç yaziyim bilemedim

İnternetten ilan olayı artık eskisi kadar etkili olmuyor. Arayan kişi Clio yazınca karşısına binlerce seçenek çıkıyor, aramayı ne kadar daraltırsa daraltsın hala 200-250 tane kalıyor. Piyasası extreme olduğu için 30-33 civarı ama sağ ön kapı değişikliği biraz çekinme sağlar.
    Çoğu insan gülüyor ama satış ilanı verilecekse en etkili yöntem arabanın üstüne yazmak.
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.