Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.arkadasima bu araci almayi dusunuyoruz.
    1.bu arac full paket mi?
    2.araci en son 41000e birakiyor.fiyat uygun mu?
    http://sahibinden.com/283841148

Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Cebrail hocam 96 uno sx ler niye bu kadar pahalı?Olması gereken fiyat aralığı nedir?

Esas Tipolar çıldırdı, 98-99lara hele dijital klimaysa 15-16 isteyenler var.

Uno Sx, ya da 70lerin 8.5 en fazla 9 olması gerekiyor ama temizini 10 dan aşağı bırakmıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

Cebrail Üstad, aveo ls 2012 model yeni kasa boyasız. Hasar kaydı da yok. 54.000km de. Sence takasta alsam satabilirmiyim? Mersin halkı biraz garip, 2003 civice 30 veriyor 2006 mondeo ya para vermiyor. Aveo yu satan arkadaş 25 bini kabul etti. Zarar ettirir mi?

Sedan ya da hb farketmez 25 iyi fiyat gibi, sanırım 1.2. İnsanlarda ön yargı olduğu için 1.2 biraz yavaş, dizel olsa daha hızlı satılır.

Arz talep meselesi ülkemizde muamma, bir deli kuyuya taş atmışa dönüyor...Satarken Mersin diye düşünme, satın almak isteyen Karstan gelip alır. En kötü Adanadan bakarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Cebrail hocam 96 uno sx ler niye bu kadar pahalı?Olması gereken fiyat aralığı nedir?

Esas Tipolar çıldırdı, 98-99lara hele dijital klimaysa 15-16 isteyenler var.

Uno Sx, ya da 70lerin 8.5 en fazla 9 olması gerekiyor ama temizini 10 dan aşağı bırakmıyorlar.

Cebrail hocam en güzel tespiti yaptın.Geçen sx 96 9250 yazmış 8650 tl ye anlaştık komple boyalı bordo renkte.fenni muayene gelmiş mayısta son adam 5 senedir biniyorum diyor enjeksiyonlu değilde normal tüp taktırmak benzindede lpgdede calisiyor araç.4 lastigini 5 yil önce degistirmis yagini 2 sene once degistirmiş 2.vitesle geçirirken caaaaart ediyor bu haldeki arabaya 8650 çok degil mi sizce?Ne dersiniz krediye başvurdum çıktı ama sahibine çıkmadı dedim alamamak için...

• Daewoo media yada roverlar 216 lar ucuz ģidiyor onların yedek parçalarını bulabilirmiyim eskisehirde?

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

Cebrail Üstad, aveo ls 2012 model yeni kasa boyasız. Hasar kaydı da yok. 54.000km de. Sence takasta alsam satabilirmiyim? Mersin halkı biraz garip, 2003 civice 30 veriyor 2006 mondeo ya para vermiyor. Aveo yu satan arkadaş 25 bini kabul etti. Zarar ettirir mi?

Sedan ya da hb farketmez 25 iyi fiyat gibi, sanırım 1.2. İnsanlarda ön yargı olduğu için 1.2 biraz yavaş, dizel olsa daha hızlı satılır.

Arz talep meselesi ülkemizde muamma, bir deli kuyuya taş atmışa dönüyor...Satarken Mersin diye düşünme, satın almak isteyen Karstan gelip alır. En kötü Adanadan bakarlar.

Üstadım uzun süredir gözükmüyorsun, umarım iyisindir. Mersin çok garip bir memleket, galericiden çok para satan tefeci var o ad altında.Araçlara tüm Türkiye den talipli yağıyor ama Mersinden arayan tek tük onlar da ölünün de altında fiyat veriyorlar.Mesela dışarıdan (adana) mondeo için adam 25 e bırakayım diye yalvarırken (kendisi galerici), mersindekiler 19 veriyor. Elantra ya Yozgat ve İstanbul dan esnaflar 36 minimum verirken buradaki 30 veriyor. Gerçekten çok garip Mersin. Ama gel gör ki vatandaş galericiden vazgeçmiyor. 2000 model Clio 1.4 RTA HB cuma günü 18.500 e satıldı alan adam neredeyse halay çekecekti. Araba komple boyalı, km değişmiş ama satıldı. Vatandaş galericide farklı gerçek satıcıda farklı davranıyor çözemedim bir türlü olayı

• VoLKaN067 kullanıcısına yanıt
    Piyasası dizellerde 31e kadar çıkabilir. Ön kaput ve amortisör masrafını düşerseniz 29-29.5 belki denk gelirse 30.

• quote:

Daewoo media yada roverlar 216 lar ucuz ģidiyor onların yedek parçalarını bulabilirmiyim eskisehirde?

Bir ara bu sayfaya üyeydim, ismi korkutmasın, arkadaşların hepsi yardımcı olabilecek yaklaşımdahttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=46755269

Benim bildiğim Rover ve Daewoo'nun yedek parçası Ankarada ve kısmen Konyada kolayca bulunabiliyor.Rover 75 ve Daewoo Super Saloon hala içimde bir uhte, eğer iç anadoluda otursaydım kesin denk getirirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

2000 model corsa 1.2 swing 160.000 km gri renk, klima yok. lpg yok.
    araç orjinal, temiz, bir iki parça temizlik boyası var çamurlukarda o kadar. Öğretmen bir arkadaşım satıyor, 12,5 istiyor. Fiyat piyasaya göre uygun gibi duruyor. ne dersiniz?

İlk göz ağrılarımdan Swing, hiç birşeye değişmem. 16 yaş için fiyat azıcık yüksek ama duygusal değerinden dolayı bence değer.
    Yakıt hiçbir şey değil ama klimayı 2 kez düşünün ACS (Aç Camı Serinle) İzmir, Antalya gibi yerlerde insanı depresyona sokabilir.

• tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    Bulduğunuz temiz sayılanlardan. Komple boya sorun değil, tavanı güneş yanığından iyidir. 4 lastik ve yağın masrafı 500-600₺ en fazla.Vites halatı yağlanacak ya da değişecek. Frenler başta olmak üzere ufak tefek daha birşeyler kesin çıkar 10 bin liraya tamamlarsın,aynı hesaba geliyor.

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Nerde hocam öyle bir araç gidelim bakalım☺

• Cebrail hocam 2011 model Mazda 3 impressive Sedan modelini almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz.aracın eksi ve artı yönleri neler sizin için?şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sıralar suziki swifler e takıldım. Araç hakkındaki görüşlerinizi iletebilirmisiniz. Aşağıdaki araç 2013 model, 40.000 TL. Otomatik araç araştırıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-bayandan-az-kullanilmis-garaj-arabasi-280338254/detay
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-boyasiz-hatasiz-2012-cruze-1.6-lt-lpg-li-124-bg-285648420/detay

Cebrail ustam subaplari celikle degismis, kaza boya yok diyor, bugun ilana koymus ne yapayim acil

• quote:

Orijinalden alıntı: quadream

arkadaşlar selamlar...

ilk sahibinden değişeni olmayan, 2-3 parçası boyalı, 2007 model dream civic, 1.6 vtec, tüp hiç takılmadı, manuel, 70.000km'de kaç paraya satabilirim, 2-3 ay sonra kesin satacağım?

teşekkürler...

arkadaşlar fikri olan var mı ?
  • Cebrail hocam merhaba 2005 veya 2006 model audi a3 1.6 benzinli hakkında dusuncelerin neler 32.000 gibi fiyatlar bu arabaya degermi lpg taktirmayi dusunuyorum ilk arabam olucak inş

• 2013 Berlingo 1.6 HDİ Combi
    (Aralik 2013 trafiğe çıkış)
    38000 km
    Servis bakımlı
    Hasar ,boya yok
    Kaça gider?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cebrail hocam merhabalar.
    Araç : Peugeot 3008 en full olanı (2011 model)
    Km : 95 bin. Tüm bakımları servis tarafından
    Kaza : 3 park halinde 3 çarpışma olarak 6 kaza raporu var. Toplam masraf 8 bin tl gözüküyor.
    Kaç para istemeleri doğaldır sizce?

• Merhaba,

Yeni Hyundai İ20 1.2 benzinli elite. Manuel vites smart paket değil (klima dijital kontrollü değil, ayna karartmalı değil), cam tavan yok.
    20.000 km'de.
    2 hasar kaydı var. 400 TL ve 1000 TL. 400 TL sol ayna değişimi. 1000 TL ön ve arka çamurlukta el kadar lokal boya ve ön tamponda ince çizgi halinde boyadan.
    2015 Nisan tescilli. İlk sahibinden sigara içilmemiş.

Kaç olur?
  • Cebrail hocam merhabalar,
    2011 Astra 1.4t Sport (j kasa) Lpg'li otomatik vites 114binde 49.500₺ söylenilene göre kusursuz araç. Bakacağız hafta sonu. Sizce Astra otomatik ve lpgli düşündüğümüzde nasıl verilecek paraya değer bir araç mıdır? Başımızı ağrıtan bir araç istemiyoruz açıkçası. Araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa da yoruma açığım, teşekkürler şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.