Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    km sahte gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2000 model otomatik passat 1.9 tdi ariyorum

• 2006 grande punto fire dynamic 1.4 (77hp) 200binde hasar kaydı yok 1 2 parça boyası var küçük.Tertemiz şu an araç ederi nedir sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-firsat-bayandan-temiz-peugeot-308-firsat-278210723/detay

Hocam şu arabayı yorumlarmısın? Yarın almaya gideceğim. Sen 308 önerirmisin ve sence pazarlığı kaça kapatmalıyım?
  • Marka: Ford
    Model : 2004 Model C-Max Ghia
    Renk: Metalik Gri - krem/bej döşeme
    KM: Orjinal 235bin km
    Ekstralar: ABS, hız sabitleyici, sunroof, digital dual klima

Hasar kaydı: Ön kaput değişmiş, muhtelif parçalarda boya var.
    Tramerde çıkan hasar kaydı 600 TL civarında.

Turbosu sorunsuz, ön amortisörler değişecek.

Başka masraf görünmüyor.
    Sizce ederi nedir?
  • arkadaşlar 2006 palio 1.3 dizel önemli bir kazası yok (çamurluk, etek altı sürtmeler vb var) 122 bin KMde 5 kapı. aldığımda servise soktum 8 ay önce. ogünden beri sadece yakıt alıyıp sürüyorum hiç bir problem yaşatmadı.
    Klimasız, satarak klimalı bir araç almak istiyorum. kaça elden çıkarabilirim bilgisi olan var mı?
  • 1. 2013 Polo 1.4 atmosferik dsg otomatik başlangıç paket 25bin km 1000tl far hasarı kaç para eder?
    2. 2012 astra 1.6 classic 19bin düz vites tertemiz kaç tl?

• quote:

Orijinalden alıntı: maturem

1. 2013 Polo 1.4 atmosferik dsg otomatik başlangıç paket 25bin km 1000tl far hasarı kaç para eder?

Poloyu comfortline varsayarsak, 46-46.5 civarı ediyor, far hasarı pek önemli değil ama 45 gibi düşebilir.Alıcıysan dsgden dolayı pek tavsiye etmiyorum. Astranın donanımı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: maturem

1. 2013 Polo 1.4 atmosferik dsg otomatik başlangıç paket 25bin km 1000tl far hasarı kaç para eder?

Poloyu comfortline varsayarsak, 46-46.5 civarı ediyor, far hasarı pek önemli değil ama 45 gibi düşebilir.Alıcıysan dsgden dolayı pek tavsiye etmiyorum. Astranın donanımı nedir?

Astra classic

• 2012 Berlingo çift sürgü 100 bin km de kaç tl eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capo di capi -- 14 Mart 2016; 22:37:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2010 model 100 bin km'de 1.4 comfortline polo. Hiç hasar kaydı yok. 3-5 parça boyalı değişeni var ne kadar eder ? Kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maturem M kullanıcısına yanıt
    H kasa lpgsiz yaklaşık 40-41.5, kmsi düşük 42-42.5 gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

2010 model 100 bin km'de 1.4 comfortline polo. Hiç hasar kaydı yok. 3-5 parça boyalı değişeni var ne kadar eder ? Kolay gelsin.

Temiz manuellerine yaklaşık 34-35 istiyorlar.Değişen ve boyalarına göre bundan düşün.

• Cebrail Hocam,

Hoşgeldin konuyu takip ediyorum.

Bir ara konu sahipsiz kaldı diyecektim yetiştin
  • Hocam sizce hasar kayıtsız 2007 model 130.000 km Corsa 1.2 Easytronic kaç lira eder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caniggia

Hocam sizce hasar kayıtsız 2007 model 130.000 km Corsa 1.2 Easytronic kaç lira eder?

Twinportsa muhtemelen Essentiadır.Ne olursa olsun Lpgsiz twinport 28-29 civarı gideri var çünkü km yüksek.Enjoy biraz daha farkeder çünkü talep var.Alıcıysanız vitesi deneyin, pek tutulmadı...

• SHOSTKOVİCH kullanıcısına yanıt
    İşler çok yoğun, molada yazabiliyorum anca.
    Piyasayı 3 haftadır takip edemiyorum. 3-5 değişmiş olabilir hata yaparsam affola...

• Bu piyasada yorum yapmak zaman ayırmak bile teşekkürü hak ediyor.kolay gelsin

• @C E B R A I L hocam öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.

2006 model Laguna 2.0t Privilege otomatik vites 205bin kmde bir araç var. Sunroff ve gri tam deri koltuklu. Benzinli hiç tüp takılmamış bir araç. Aracın ağır kazası ve değişeni yok; kaza geçmişinde 270 TL'lik bir hasar var resimleri de var (sol camurluk boyanmış) bunun haricinde sol arka kapı cıta altı ve tamponlar boyalı.

33 bin isteniyor. Ederi nedir? 30 bin civarında adam akıllı araç yok maalesef

• Merhabalar

2004 corolla 1,6 terra hb model bir araç var. Beyaz. 180bin km. Ağır kaza yok. Sanırım bir kaç temizlik boyası var. Ne kadar verilir bu arabaya? Bir arkadaş satıyor, resimlerini de ekleyeceğim.

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4hm3t.# -- 17 Mart 2016; 0:36:28 >

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.