Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 golf 1.4 tsi dsg + sunroof + koltuk ısıtma + 18 jant + uled, boyasız 10,000km altı ederi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurg

Bahssettiğim araç aşağıda ki buarada;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-21.000-de-2014-hyundai-ix35-elite-otomatik-degisensz-boyasz-263855987/detay/

Fiyat idare eder, yakın arkadaşa mesaj attım piyasasını daha iyi biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

2015 golf 1.4 tsi dsg + sunroof + koltuk ısıtma + 18 jant + uled, boyasız 10,000km altı ederi nedir?

Hocam araç çok yeni daha, fiyatı aciliyetinize bağlı.

Şu an 2.elde satılık Tsi Comf.bir hayli var. 69'a kadar düşüyorlar. Ekstralar normalde güme gider ama sizinkiler özellikle sunroof aranan özellik. Uledler de çok şık görünüyor...
    Kendiniz satacaksanız durumunuza ve aracın rengine göre min.72.5-73 gibi kendinize sınır koyun.(comf.olduğunu varsayıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Cebraıl hocamhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-nokta-boyasiz-16.000km-de-2015-polo-1.4-tdi-90-bg-comfortline-265210808/detay/ alınırmı ? yorum lütfen..

Resimlerden kırık çıkık görünmüyor, galerici olmasına rağmen fiyatı makul tutmuş, bence bir bakın. Eğer az birşey düşer, noter vs masrafını da almazsa sizin için karlı olabilir. 15 bin bakımını yaptırmış mı sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam geçen sorduğum 2011 civic siyah dream için en son 46,5 diyor. Nasıl sizce başka araç mı bakalım

araba 70 binde ilk sahibi kaza boya yok, çelik jant ve sis farlı

• quote:

Orijinalden alıntı: karademir10

hocam geçen sorduğum 2011 civic siyah dream için en son 46,5 diyor. Nasıl sizce başka araç mı bakalım

Manueldi di mi hocam? Fiyatı diretiyorsa kesin memurdur...

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: karademir10

hocam geçen sorduğum 2011 civic siyah dream için en son 46,5 diyor. Nasıl sizce başka araç mı bakalım

Manueldi di mi hocam? Fiyatı diretiyorsa kesin memurdur...

manuel hocam. aynen memur :))

• quote:

quote:

2015 golf 1.4 tsi dsg + sunroof + koltuk ısıtma + 18 jant + uled, boyasız 10,000km altı ederi nedir?

Şu an 2.elde satılık Tsi Comf.bir hayli var. 69'a kadar düşüyorlar. Ekstralar normalde güme gider ama sizinkiler özellikle sunroof aranan özellik. Uledler de çok şık görünüyor...
    Kendiniz satacaksanız durumunuza ve aracın rengine göre min.72.5-73 gibi kendinize sınır koyun.(comf.olduğunu varsayıyorum)

araç highline hocam, evet araç bizde. İstediğimiz başka bir araç denk geldiği için satsak mı kararsız kaldık fakat 70'li rakamlara satarsak gereksiz büyük bir zarar olur.

• Cebrail hocam 2011 1.4 Hdi Bipper 50 binde hatasız bakımları tam, yaz kış lastiği var. Ne kadar eder ? Araç hususi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevivaL -- 13 Şubat 2016; 11:53:23 >
  • quote:

quote:

quote:

araç highline hocam, evet araç bizde. İstediğimiz başka bir araç denk geldiği için satsak mı kararsız kaldık fakat 70'li rakamlara satarsak gereksiz büyük bir zarar olur.

Hocam Higlinesa fiyat 80i rahat geçer.
    Vw herşeye rağmen 2015in en çok satan markasıydı. Bunun 2.elde kötü yönü yığılma ve fiyatta kırılma olacak demektir. Dediğim gibi fiyatta aciliyet belirleyici faktör, örnek olarak aşağıdaki 82.750-83 gibi bırakabilir:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-bu-fiyata-1.4-tsi-dsg-camtavan-plusu-led-plusbixenon-far-plusful-4000-258891361/detay

Tok satıcı biraz daha sabırlı olmak zorunda, arada 4 bin lira için üsttekinin satmasını bekleyecek:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-boyasiz,1.4tsi-dsg-plus-sunroof-plus-uled-plus-18-durban-plus-koltuk-isitma-272630596/detay

• Hocam merhaba.daha once satmayi dusundugum aracim ile ilgili fikrinizi almistim.ilani actim.bir goz atabilir misiniz?belki gozunuze carpan bir sey olur.yorumunuzu bekliyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-sahibinden-2015-model-sifir-ayarinda-temiz-otomatik-vites-juke-272195991/detay

Tesekkurler simdiden.

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, oldukça yardımcı oldunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Cebraıl hocamhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-nokta-boyasiz-16.000km-de-2015-polo-1.4-tdi-90-bg-comfortline-265210808/detay/ alınırmı ? yorum lütfen..

Resimlerden kırık çıkık görünmüyor, galerici olmasına rağmen fiyatı makul tutmuş, bence bir bakın. Eğer az birşey düşer, noter vs masrafını da almazsa sizin için karlı olabilir. 15 bin bakımını yaptırmış mı sorun.

Teşekkür ederim CEBRAIL hocam.

• Memurla pazarlık çok zor, adamlar kuruş kuruş hesap yapıyor.
    Dream çok fazla satılmadığı için üretimi sınırlıydı, bu yüzden 2.elde az var ve değerini satıcı belirliyor. Karar size kalmış çünkü benzeri piyasada yok. Bana gelse renginden ve manuelden dolayı en fazla 45 verirdim. Bu araçların en büyük kozu şık kasa, sağlam motor-otm.vites ve lpg uyumu.

Sizi uyarmam gereken nokta yeni kasanın bu yıl içinde Şekerpınarında üretilmeye başlayacağı ve fiyatlarda domino etkisi oluşturacak...
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam. Çoluk çocukla arabasız olmuyor, aslında yeni kasanın çıkışını beklemek uygun olurdu ama.

Birde küçük şehirdeyim temizini bulmak zor oluyor, piyasa da üçkağıtçıda çok bildiğiniz gibi

45 teklif etmeyi düşünüyorum sırf aracın temizliği için ilk sahibi iyi bakmış. vermezse yapacak bişey yok tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimefe -- 13 Şubat 2016; 15:48:51 >
  • Cebrail hocam bu aracı almak üzereyiz 1000 2000 gibi indirim olacak gibi görüşünüzü alabilirmiyiz

Citroen C4 Confort
    Model: 2013
    Km: 24.000
    Dizel / Manuel vites
    Boya: Arka bagaj boyali
    Degiseni yok
    Fiyat: 44.000 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: met_ka

Cebrail hocam bu aracı almak üzereyiz 1000 2000 gibi indirim olacak gibi görüşünüzü alabilirmiyiz

Citroen C4 Confort
    Model: 2013
    Km: 24.000
    Dizel / Manuel vites
    Boya: Arka bagaj boyali
    Degiseni yok
    Fiyat: 44.000 TL.

Hdi gayet iyi, kilometresi de hiçbirşey değil; otm vites olmadığına göre manuel sorunsuz.
    Fiyattan anlayacağınız gibi tek derdi dizel olmasına rağmen korkunç değer kaybedebiliyor. Bagaj da boya varsa baktırın düzeltme olabilir oradan da fiyat kırabilirsiniz...Bu gidişle satıcı üstüne para verecek gibi...

• hocam merhaba.2012 model symbol 1.2 authentique edition 13000 km'de ABS'li bir araç var.hatasız boyasız. 3000 tllik prins marka tüp takılı.4 adet kışlıklar bu yıl alınmış.3M american cam var. bu aracı almak istiyorum. sizce ne kadar verilir. şimdiden teşekkür ederim..
  • s.a. C E B R A I L hocam bir sorum olacak. benim 2000 model lacivert ford focus 1.6 lpgli ambiente aracım var. aracımda değişen yok sol arka ve sağ ön çamurlukta boya var. km'si 142.000. aldıktan sonra tavanında güneş yanığı oluştu ama araç satarken insanlar olumsuz bakıyor diye tavanına bir işlem yaptırmadım. aracımı daha yüksek modelli bir araba almak için satmayı düşünüyorum, sahibinden.com'a ilan vereceğim. sizce aracımın piyasa fiyatı nedir. ne kadardan koymalıyım internete. bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler...
  • Hocalarin hocasi Cebrail hocam. Bana bi octavia goster alayim

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.