Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

CEBRAIL hocam 45 bin civari manuel vites, 2.eli guclu, sedan araba ariyorum.ne onerirsin? Donanim olarak cok bos.olmasini da isteniyorum. Civic,jetta,s40, focus,skoda rapid,octavia,cruze bunlar olabilir

45 bin lira gayet iyi ama listen bir hayli uzun.Önceliği LPGsiz ya da yeni LPG bağlanmışlara vermek gerekir. Atmosferik motorlarda (eğer benzinliyse) kilometreyi çok düşünmeyin.
    Octavia manuel 1.6 Ambiente 2009 eski kasa,2010ndan itibaren yeni kasaya geçiyor. Şişirilmemişleri 40-41 arası (örnek aşağıda)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyasiz-kazasiz-octavia-2011-son-firsat-gelen-alir-270158788/detay

Focus (sedan) 1.6 tdcilar gayet iyi ama şirket çıkması olmaması lazım. Eskiden sırf beyaz olurdu sonradan uyanıp renklendirdiler. Kilometreleri yüksek olur.2011-12 Trend Trend X denk geliyor bu paraya. S40 Volvonun en çok satan modeli ama 2.elde yüksek fiyata çok vuruk kırık var.
    Civic FD6 Elegance denk gelebilir; 2010 model öncesinde makyajsız kasada VSA (esp) olmaz.

Cruze: galericiler ve satanlar donanımı hep yalan yanlış yazıyor sedan 2011 ve sonrası (124 bg) donanım sırası: Cruze>LS>LS Plus detaylı bilgi:

http://www.eksiotomotiv.com/banner/cruze_ic_gorunum.pdf
    Fiyatlarına birşey söylemiyim siz araştırın. Cruzecular çete halinde peşimde.

Hocam ikinci ve son sorum, seni yormayayim. Bunlarin icinde en cok Jettaya hevesliyim. 4-5 daha koyup Jetta 1.2 mi alsam. Yarin oburgun ev almak icin satarsam elden cikarmasi da kolay olur. Vergi avantaji da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba, onceden sormustum tekrar burdan sorayım

2013 corsa
    1.4 100bg lpgli lpg markası servisin kendi taktığı landirenzo-garanti hiç bir şekilde bozulmadı
    enjoy plus
    38.000km
    tam otomatik
    2yıl uzatılmış garanti var
    bütün bakımları yetkili serviste yapıldı
    sağ ön çamurlukta minik bir göçük var onuda mini onarımdan boyasız halletireceğim satmadan
    ilk sahibi benim
    aracın fiyatı için 45.000tl düşünüyorum siz ne dersiniz,sahibindendeki emsallerine gore uygun olarak dusundum hocam
  • Merhaba hocam 2010-2011 Mazda 3 impressive(Sedan) hakkında yorumunuzu almak istiyorum,arabayı gayet beğeniyorum şekil itibari ile fakat çekincelerim var parça fiyatları pahalımıdır,yeterli servis ağı varmıdır(bursada oturuyorum) birde ikinci el piyasası nasıldır ?nasipse 3-4 yıl satmayı düşünmüyorum eğer önerirseniz.aracın +/- lerini mümkünse söyleyebilirmisiniz? Şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparadow -- 12 Şubat 2016; 10:23:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparadow

Merhaba hocam 2010-2011 Mazda 3 impressive(Sedan) hakkında yorumunuzu almak istiyorum,arabayı gayet beğeniyorum şekil itibari ile fakat çekincelerim var parça fiyatları pahalımıdır,yeterli servis ağı varmıdır(bursada oturuyorum) birde ikinci el piyasası nasıldır ?nasipse 3-4 yıl satmayı düşünmüyorum eğer önerirseniz.aracın +/- lerini mümkünse söyleyebilirmisiniz? Şimdiden teşekkür ederim

2.eli yavaş hatta yok hocam.Son sahibi olursun diyemem ama uzun süre sende kalabilir. Eğer ucuza denk gelirse 2013 sonrası yeni kasasını tavsiye edebilirim.

İzm.de yeni yetkili bayiisi iyi deniyor ama bakımı azcık tuzlu, yedek parçanın çoğu 3.sanayiide bulunabiliyor, Bursada da bulunabilir.
    Bu araç Mazda hala Ford grubundayken üretilmişti birçok parçası Focus ve Volvo S40 ile aynı olması gerek.
    Fiyatları genelde galerinin eline düştüğünden şişkin aşağıdaki 41-41.5 tan şahıstan alınabilir.

2010 model brc lpg hatasız boyasız tamamen yetkili servis bkml
    İlan No: 269792348
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2010-model-brc-lpg-hatasiz-boyasiz-tamamen-yetkili-servis-bkml-269792348/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: semih055

hocam merhaba, onceden sormustum tekrar burdan sorayım

2013 corsa
    1.4 100bg lpgli lpg markası servisin kendi taktığı landirenzo-garanti hiç bir şekilde bozulmadı
    enjoy plus
    38.000km
    tam otomatik
    2yıl uzatılmış garanti var
    bütün bakımları yetkili serviste yapıldı
    sağ ön çamurlukta minik bir göçük var onuda mini onarımdan boyasız halletireceğim satmadan
    ilk sahibi benim
    aracın fiyatı için 45.000tl düşünüyorum siz ne dersiniz,sahibindendeki emsallerine gore uygun olarak dusundum hocam

Hatırladım hocam, 2008i verebildiniz mi?

Corsanın bu kasası tutuluyor hocam, 45bin lira ilan fiyatı gibi ama alıcı çıkarsa az birazcık daha güzellik yapın, ekspertiz noter yol vs sizden olsa zararınız olmaz.
    2.el piyasası olağan Şubat durgunluğunda...

• quote:

quote:

quote:

CEBRAIL hocam 45 bin civari manuel vites, 2.eli guclu, sedan araba ariyorum.ne onerirsin? Donanim olarak cok bos.olmasini da isteniyorum. Civic,jetta,s40, focus,skoda rapid,octavia,cruze bunlar olabilir

45 bin lira gayet iyi ama listen bir hayli uzun.Önceliği LPGsiz ya da yeni LPG bağlanmışlara vermek gerekir. Atmosferik motorlarda (eğer benzinliyse) kilometreyi çok düşünmeyin.
    Octavia manuel 1.6 Ambiente 2009 eski kasa,2010ndan itibaren yeni kasaya geçiyor. Şişirilmemişleri 40-41 arası (örnek aşağıda)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyasiz-kazasiz-octavia-2011-son-firsat-gelen-alir-270158788/detay

Focus (sedan) 1.6 tdcilar gayet iyi ama şirket çıkması olmaması lazım. Eskiden sırf beyaz olurdu sonradan uyanıp renklendirdiler. Kilometreleri yüksek olur.2011-12 Trend Trend X denk geliyor bu paraya. S40 Volvonun en çok satan modeli ama 2.elde yüksek fiyata çok vuruk kırık var.
    Civic FD6 Elegance denk gelebilir; 2010 model öncesinde makyajsız kasada VSA (esp) olmaz.

Cruze: galericiler ve satanlar donanımı hep yalan yanlış yazıyor sedan 2011 ve sonrası (124 bg) donanım sırası: Cruze>LS>LS Plus detaylı bilgi:

http://www.eksiotomotiv.com/banner/cruze_ic_gorunum.pdf
    Fiyatlarına birşey söylemiyim siz araştırın. Cruzecular çete halinde peşimde.

Hocam ikinci ve son sorum, seni yormayayim. Bunlarin icinde en cok Jettaya hevesliyim. 4-5 daha koyup Jetta 1.2 mi alsam. Yarin oburgun ev almak icin satarsam elden cikarmasi da kolay olur. Vergi avantaji da var.

Hocam Jettayı diğer VWlerden ayırın. Alman değil Brezilya/Meksika üretimi ve sadece 3.dünya ülkeleri pazarı için. Almanyada satmıyor bile. MTV farkı çok birşey değil.
    Trendline benzinli Golf VI alın daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -SiddHartha

Arkadaşlar bana 20.000 tl civarı bi araba lazım. Beni uğraştırmamasını ve masraf çıkarmamasını istiyorum uygun bişey önerirmisiniz bana ??

Yumurta kasa Accent, denk gelirse 97-98 Astralar ilk bakacağın yerler...

• Merhaba Cebrail hocam,

2011 model Civic Elegance 40 bin km'de,değişen parça ve yok ve boyasız,beyaz renk,otomatik benzinli temiz bir araç

için fiyat öngörünüz ne olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurg

Merhaba Cebrail hocam,

2011 model Civic Elegance 40 bin km'de,değişen parça ve yok ve boyasız,beyaz renk,otomatik benzinli temiz bir araç

Şu an aklımı aldınız yalan olmasın.
    2 ay önce, tamponda çok ufak rötuşlu siyah rengini 50 bin km civarında, sıkışan bir arkadaş senetli rehinsiz 53.5a verdi.

Şu an yeni kasa heyecanı var ama beyaz 40 bin km meraklısının tam aradığı gibi. Minimum 55-55.5 gibi kendinize sınır koyun. İlan fiyatı size kalmış...
    Civictr.com forumuna bakın...

• Hocam teşekkürler cevabınız için 2008i satmaktan vazgeçtik bir süre daha bizimle:)

• quote:

quote:

Merhaba Cebrail hocam,

Şu an aklımı aldınız yalan olmasın.
    2 ay önce, tamponda çok ufak rötuşlu siyah rengini 50 bin km civarında, sıkışan bir arkadaş senetli rehinsiz 53.5a verdi.

Şu an yeni kasa heyecanı var ama beyaz 40 bin km meraklısının tam aradığı gibi. Minimum 55-55.5 gibi kendinize sınır koyun. İlan fiyatı size kalmış...
    Civictr.com forumuna bakın...

İlgi ve cevap için teşekkür ederim hocam.

Bir konu da daha fikrinizi almak isterim.

Aracımı satıp suv tarzı otomatik benzinli 3 yaşından fazla olmayacak şekilde bir araç almak niyetindeyim.

Bütçeyi 65-70 bin aralığında hesaplıyorum.

Aklımda CRV var fakat bütçemi aşıyor.Hyundai ix35 bütçem dahilinde.

Bu konuda bir fikir verebilirmisiniz,ya da başka alternatif marka,model vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhurg -- 12 Şubat 2016; 13:11:34 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar bana 20.000 tl civarı bi araba lazım. Beni uğraştırmamasını ve masraf çıkarmamasını istiyorum uygun bişey önerirmisiniz bana ??

Yumurta kasa accent ler hangi model ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

quote:

quote:

Yumurta kasa accent ler hangi model ?

1994-1999 arası, 2000de de üretildi.Piyasadakilerin hemen hepsi yerli malı (İzmit). 2 motoru var: 1.3 babayadigarı karbüratörlü, 1.5 benzinli.

2000-2001 milenyum kasalarda var (2.nesil) onların 1.3leri enjeksiyonlu olması lazım.16 valveli 1.5 GLS en tutulan tavsiye ederim, kalite harici kronik problemi yok. Az hırpalanmışların 18-19 arası gideri var. (İlan örnek)

15.02.2016 ya kadar opsiyonlu
    İlan No: 266476015
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-15.02.2016-ya-kadar-opsiyonlu-266476015/detay

• cumhurg kullanıcısına yanıt
    CRVnin önceki kasası kardeşimde var uzun süre bende kullandım (2.0 otm) Yakıt ve 4x4 özelliği olarak iyi değil, kar ve arazide tam fiyasko.

Tam olarak aklınızda ne var bilmiyorum, bildiğim kadarını söyleyim Kia Sportage güzel fakat tam bir 2.el felaketi. İx35 kalite kullanım olarak idare eder. Style Plus Elegance gibi,şaşmayın.2014-15 otm.benzinli 70 bin liranın altına rahat bulunur, şişirme fiyat çok olur.

• Kia hiç düşünmüyorum,ix35 elit plus ilgimi çekiyor.

CRV'ye bütçem yetse hiç düşünmicem aslında,arazi ve karlı zemin şartlarında kullanma ihtimalim çok zayıf çünkü.

Tiguan ve Subaru XV ile ilgili fikirleriniz nelerdir.

Fiyatlar ise dediğiniz gibi fazlasıyla yüksek bu sınıf araçlarda.

Son olarak tucson 2015 o km baz versiyon otomatik ile ilgili bir duyumunuz var mı?
  • quote:

Kia hiç düşünmüyorum,ix35 elit plus ilgimi çekiyor.

CRV'ye bütçem yetse hiç düşünmicem aslında,arazi ve karlı zemin şartlarında kullanma ihtimalim çok zayıf çünkü.

Tiguan ve Subaru XV ile ilgili fikirleriniz nelerdir.

Fiyatlar ise dediğiniz gibi fazlasıyla yüksek bu sınıf araçlarda.

Son olarak tucson 2015 o km baz versiyon otomatik ile ilgili bir duyumunuz var mı?

Hocam Dsg den dolayı vw grubu tavsiye etmiyorum. XVyi bir kez kullanma şansım olmuştu,hiç fena değildi. Yakıta biraz dikkat etmeniz lazım. 2.eli zayıf ülkemizde malum. 70 civarına temiz 2013-14 bulunabilir. Galericilerin eline düştüğü için fiyatlar şişkin.

2008 Tucson karşı komşumuz aldı (38 civarı) hevesini alsın bir tur isteyeceğim...2.0 dizel MTVden dolayı 2.eli ucuza gidiyor.Nissan quashai piyasayı süpürmüştü vaktinde. İlk kasa 1.5 dizellerine bakabilirsiniz.

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    XV Aksesuar yönünden biraz zayıf hyundai ix35 göre,yoksa gerçekten test görüntülerinde gayet güzel bir araç fakat temizini bulabilmek zor sanki.

vw grubunda dsg şanzuman dediğiniz gibi herkesin dilinde benimde son tercihim olur muhtemelen.

qq eski kasa ve dizel olarak hiç düşünmüyorum,yeni kasaların da fiyatı çok fazla.

tucson da,2015 yeni kasa bayilerde 4.000 tl gibi indirimli satılıyor.

2014 İX35'e 70bin gibi bir rakam vereceğime,0km Tucson 1.6 GDI STYLE OTM. (BENZİNLİ) 82.800 TL vermek daha mı mantıklı olur.

Arada kaldım
  • ARKADAŞLAR DOLANDIRICILARA DİKKAT!!

16 KHM 61 (16KHM61) Ford Fiesta 1.4 TDCi 2010 model.

http://forum.donanimhaber.com/m_113335251/f_//tm.htm#114425251

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.