Şimdi Ara

2. El otomobilde tek ve doğru kriter: 'Bu araba tutuluyor mu ?' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

hayatında tekerini bile silmediğin arabayı yorumlamadan önce sor,passat nedir.hangi passatta hangi özellikler iyidir vs. diye.

b6 passat sürüş keyfi denge yol tutuş olarak passatlarin ve o dönemki D segmentlerin kralıdır.

mondeo diyecek olursun,b6yla aynı yol tutuşa sahiptir ama süspansiyon konforu kütük gibidir.

180 200le giderken önce o saydığın arabalara sonra b6 ya bin

100 ve üzeri hızlarda otoyol sürüşlerinde,hızlı viraj dönüşlerinde,süspansiyon konforunda kendini hemen belli eder.

neyse senin gibi yakıt zammına çare tdi dsg yazan bir trolle fazla bile kelime harcadım,son mesajımdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru. Paranın yettiği en iyi piyasa arabasını alacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F43B8C5E5 -- 24 Mart 2022; 19:9:13 >
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Yatırım için altın almak daha mantıklı. Bindiğim yanıma kar kalsın diyorsanız piyasa arabası alınır binilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doğru mesela Corolla'lar hem yıllardır Türkiye'deki en çok tutulan araba modellerinden birisi,

hem de şu an 2. Elleri diğer markaların 2. Ellerine göre çok daha uyguna satılıyor ve ben şaşırıyorum,

özellikle kendi kullandığım kasa olan 2007 2010 arası corollalar şu an inanılmaz ucuz satılıyor diğer markaların benzer modellerine göre,

200 bin bandında araç almayı düşünenler için kesinlikle tavsiye ederim, en azından sarı siteye girip baksınlar ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır .

• blueSKYLINE kullanıcısına yanıt

Son kasa Corolla kullanicisi olarak ekliyorum

Yerli üretim LPG uyumu ve sorunsuz şanzıman uygun yedek parça vs

Diğer taraftan her an patllamaya müsait şanzıman pahalı yedek parça pahalı servis yüksek fiyat sırf Avrupali diye tutuluyor

DEVEYE DİKEN diyoruz biz buna ...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.