Şimdi Ara

2. El otomobil ne alsam?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15.000 - 20.000 arası bir bütçem var. Honda civic, Volkswagen golf, Peugeot 307, Ford Focus, Volvo S40, Opel Vectra, Chevrolet Lacetti gibi markalar var aklımda ama hiçbir bilgim yok otomobil konusunda ne motor ne marka bunlar tamamiyle görüntü yakıştırma ile seçilmiş modeller kendimce, aldıktan sonra nasıl bir sıkıntı çıkarır, çıkarmaz hangisi daha iyidir neye göre iyi tabi bunları belirterek karar vermemde yardımcı olursanız çok memnun olurum.

• astra ya ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpnrgz

astra ya ne dersiniz?

astra da bir tercih tabi ki hangi modeli ama sonrasında sıkıntım olur mu servis gibi benzeri durumlarda bunları öğrenmek asıl amacım
  • Megane II bulunur heralde.
  • Astra G kasalardan bahsediyorum.ben 5 yıl kullandım hiçbir sorun yaşamadım.sorun çıkaracağınıda sanmıyorum.kullanlar bilir harika bi araçtır o fiyatlara.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hyundai-ucar-plazadan-2004-opel-astra-enjoy-68.000-km-de-127935355/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykpnrgz -- 12 Haziran 2013; 14:40:37 >
  • fiat albea'lara bakabilirsiniz az yakan 1.3 mj motorları çok güzeldir

• Hangi aracı alırsınız bilemiyorum ama alırken çok çok dikkatli olun. Gerekiyorsa 10 defa araştırın, soruşturun. Malum ülkede dolandırıcı sayısı biraz fazla. Birde galericilere bulaşmayın. Genelde hatta ne geneli hepsi sattıkları aracın km'sini düşürerek satıyorlar. Aman dikkat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.