Şimdi Ara

2.El Öldü Mü? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • helvasını bile yidik.
  • Malum sitede fiyatlar yüksek yazılıyor.Bayramdan önce bende aracımı satılıga çıkardım.Site piyasasından yazdım arayan yoktu.2 bin lira altına yazdım.Bin tl pazarlıkla sitedeki piyasasından 3 bin tl altına fiyatı degiştirdigim gün sattım.Sizde fiyatını düşürürseniz satılacaktır.Birde bazı araçların ikinci el piyasası çok yavaş.Bayramdan önce çoğu kişi araç aldı zaten bayramda biryerlere gitmek için.Bayramdan önce satsaydınız daha rahat satabilirdiniz belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Fiyat yüksek. C3 un piyasası zayıf.

katiliyorum bende bir arkadaşa baktim 29a dizelini sattilar 1 ay kadar önce benzinliye 32 bin kim versin 2. el piyasasinda herkes arabasına reşat altini muamelesi yaparsa tabi herkes 0a yönelir
  • Millet tatilde

Eylül de canlanır piyasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öldü mü kaldı mı demeye gerek yok, satamayan fiyatını düşürür, o fiyata satmam diyorsa da ya aracını satıştan çeker yada sahibindende ölesine duran binlerce araçtan biri olur.
  • Her araç her ev satılır. Piyasa fiyatı tabir edilen fiyat ile aynı yazarsanız zor satarsınız satmak için şansınıza göre uzun bir süre beklersiniz. Satmak istiyorsanız daha makul bir fiyat 1-2 bin düşük yazın daha hızlı satarsınız. 32 yerine 29-30 yazın hemen satın. İlk ilana çıktığınız 3 gün içerisinde kimse aramıyorsa fiyatınız yüksektir. İlk gün 5 ve üzeri kişi arıyorsa fiyatınız düşük demektir.
  • 0 yarisi 40 bin liranın altına satıyorlar. pazarlıkla 37 bine alınabilir. yine aynı şekilde pololar, fiestalar vs. da bu fiyatlara. adam neden gidip 5 yaşında araca sıfırından 5 binlira az diye yönelsin?
  • 2. el ölürmü be .. yüksek fiyatlı araçlar düşük fiyatlılara göre daha biraz zor satılıyor bana göre
  • herkesin arabası değerli olmuş , kimse malına kötü demiyo. Araba satmak istiyosanız şuandaki piyasanın 2000TL altını yazacaksınız yoksa günlerce haftalarca bekler.
    ben 2011 puntoyu 35e satsam iyidir diyorum siz benzinliyi 32'ye satmaya çalışıyosunuz hemde tutulmayan markanın tutulmayan aracı.
  • 5 Yıla kadar araç alacağıma gider boş sıfır araç alırım .fiystlar sıfırlarla yarışıyor..zaten sağlam araba yok her kez haşat arabaları yalanla kakalama peşinde .etrafımda araba alıcak arkadaşlara bunu söylüyorum bir kaçı dinlemedi 2. el aldı aldıktan sonra ne süprizlerle karşılaştılar nasıl satıcaklarını şaşırdılar ..
    Bir çok kişide artık böyle düşünüyor 2. el öldü evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

herkesin arabası değerli olmuş , kimse malına kötü demiyo. Araba satmak istiyosanız şuandaki piyasanın 2000TL altını yazacaksınız yoksa günlerce haftalarca bekler.
    ben 2011 puntoyu 35e satsam iyidir diyorum siz benzinliyi 32'ye satmaya çalışıyosunuz hemde tutulmayan markanın tutulmayan aracı.

6 hafta bekledim ama istediğim fiyata (23 bin liraya) sattım
    benimle aynı zamanda ilan veren arkadaş aracına 130 bin lira istiyor 450 lirada dopinge ödedi ama hala satamadı
  • 10 günde arayan yoksa fiyat yüksek kalmıştır. Her hafta 1,000 tl fiyatı indirerek gerçek değerinde alıcı gelicektir...

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

herkesin arabası değerli olmuş , kimse malına kötü demiyo. Araba satmak istiyosanız şuandaki piyasanın 2000TL altını yazacaksınız yoksa günlerce haftalarca bekler.

6 hafta bekledim ama istediğim fiyata (23 bin liraya) sattım
    benimle aynı zamanda ilan veren arkadaş aracına 130 bin lira istiyor 450 lirada dopinge ödedi ama hala satamadı

hakan feraset tuvnera &incitmemeli bende aynı şeyi diyorum ya haftalarca beklersin ya da daha uyguna hemen verirsin. ben 6 hafta beklemek yerine 1000 tl ucuza veriirm. Zaman benim için daha değerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

c4 baz fiyatını nasıl aldınız merak ettim..

Citroen iki farkli fiyat listesi yayinlamis duzeltiyorum simdi. Ama zaten orada anlatmak istedigim model bazinda olan bir durum degildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aylak_herif

Millet tatilde

Eylül de canlanır piyasa

+1 olabilir.

okullar , üniversiteler , memurlar , yazlık ekstra harcamalar biteceğine göre piyasa hareketlenebilir.

tabi bi de hükümet olayı çözülünce krediler - paralar döner aynı şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay A

quote:

Millet tatilde

Eylül de canlanır piyasa

+1 olabilir.

okullar , üniversiteler , memurlar , yazlık ekstra harcamalar biteceğine göre piyasa hareketlenebilir.

hökümet olayı çözülemez
    kasımda seçim netleşirse şu an 20 bin lira burun kıvırdığınız arabaları 25 bin lira ödeseniz bile alamazsınız
  • quote:

quote:

quote:

Millet tatilde

Eylül de canlanır piyasa

+1 olabilir.

hökümet olayı çözülemez
    kasımda seçim netleşirse şu an 20 bin lira burun kıvırdığınız arabaları 25 bin lira ödeseniz bile alamazsınız

olabilir.

çünkü sıfır araçlarda da bi fiyat yükselmesi bekleniyor sanırım.

zaten sıfırı artar artmaz tüm 2. el de zıplıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Millet tatilde

Eylül de canlanır piyasa

+1 olabilir.

hökümet olayı çözülemez

olabilir.

çünkü sıfır araçlarda da bi fiyat yükselmesi bekleniyor sanırım.

zaten sıfırı artar artmaz tüm 2. el de zıplıyor

sıfırdanmı bilemieceğim ama
    2011 yılında 40bine alınmış sıfır bir octavia için
    2015 yılı temmuz itibari ile 43 bin para isteniyor.

vallaha billaha anlamadım araçlar durdukça şarap gibi değermi kazanıyor ne.

şunu anlarım abi tamam 2011 yılındaki 40bin ile şimdiki aynı değerde değil ama mesele bu değil bildiğin adamlar kendi aralarında şu konuda yarışıyor.
    kim aldığı arabayı 4 sene sonra aldığı paradan fazlasına satar!!!

gaza geldim laa. ahanda yazıyorum. yarında ilana çıkacağım...

Sahibinden 2000 model polo 1.4 comfortline
    aracım muayyerdir. tertemiz kullanıldı içinde sigara içilmedi 2. parça değişen 3 parça boyalı. lovato tüplü.
    pazarlıklı 28.000
    pazarlıksız 23.000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiki212 -- 21 Temmuz 2015; 17:27:56 >

• Ülkede sahtekardan bol başka bir şey olmadığı için şase numarası değiştirilmiş, plaka geçmişi silinmiş 300.000 km'deki pert aracı 65.000 km'de boyasız araç diye almamak için sıfır araca yöneliyor insanlar doğal olarak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.