Şimdi Ara

### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
12
Favori
45.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ara ara buralara da bakıyorum da , ben satarken ki ölücüler hala buralarda

Hocam ben 680M'li olan modelini sattım Eylül sonlarında , sizde fazla olarak 750 HDD + 8 GB ram var. Ben 40 gün kullanıp sattıp siz baya kullanmışsınız ama hala sıfır gibi ise bence 2750 hatta 3000 Lira eder. Aslında makine donanım olarak çok iyi ama işlemci ve ekran kartının yeni serisi çıktı millet eski seriyi kötü sanıyor
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Bugün 3300 nakit e vermedim
  • Abartı fiyata satmıssınız alan adama ne diyim simdi. O kelime bende kalsın.[sm=band.gif
    "yunus10" adlı kullanıcı aynı makinanın 680m lisini bana 3200'e soz vermisti. Bulusup makineyi incelemeye kara verdik.
    Sonradan sahısa gelirken faturasınıda getirin deyince allem gallem edip satmadı.
    Tabii ogrendim ben asılını daha fazla fiyat veren cıkmıs ona satmıs. 680m li makine o paraya gittiyse siz
    sapkayı goge atın. Sizinkinden daha yeniydi makine ustelik.

Not: 3000 de olabilir tam hatırlayamadım rakamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 24 Ocak 2014; 4:16:24 >
  • anakart: asus sabeetooth x58 anakart
    İşlemci: intel core i7 990x 12 çekirdek .. 6 sanal 6 gerçek
    Ekran kartı: zotac gtx 680 2 gb 256 bit
    Ram: corsair vengeance 4x4 16 gb 1866 mhz
    Hdd: wd Cw blue 1 tb sata 3
    Kasa: cooler master hafx 942 full tower
    Psu: silverstone 1000 w 80 plus
    İşlemci soğutucu: h80 sıvı soğutma

Her parçanın faturası mevcuttur..kasayı her hafta temizliyorum..artık laptop kullanmak istediğimden bu kasayla monsterı takas istiyorm.. takas olacak monster laptopun kendi makinam gibi güçlü olmasını istiyorum ilgilenenler pmden ulaşabilirler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. İlan Tarihi >>> 13.2.2014
    2. Notebook Modeli >>> MONSTER P170Em 17,3" notebook
    3. Satın Alınma Tarihi >>> 31.08.2012
    4. Fatura Fiyatı >>> 3160 TL
    5. İlk Sahibi Siz Misiniz? >>> EVET
    6. Garantisi Var Mı? >>> EVET (2 yıllık garanti ile satılyorlar sanırım)
    7. Kısaca Notebook Özellikleri >>>Intel® Core™ i7-3610QM Processor (6M Cache, up to 3.30 GHz) ,12 GB 1333 MHZ DDR3 ,1.5 GB Nvidia GTX 670M Harici Ekran Kartı ,Intel Hd Graphics 4000 Dahili Ekran Kartı ,750 GB Hdd ,1920x1080 17.3 P170 EM Clevo Aliminyum Isı Soğurucu Çift Fan Kasa ,Işıklı Klavye
    8. Kutu İçeriği Tam Mı? >>> TAM (Kutusundan,kullanım kılavuzuna,manualından,garanti belgesine kadar mevcut)
    9. Notebook Orjinal Resimleri >>> Aşağıda Mevcut.
    10. Notebookta Herhangi bir Arıza Var Mı? >>> YOK
    11. Notebookta Düşme, Kırılma, Çatlama, Soyulma, Sıvı Teması veya Ölü Piksel vs. Kusur Var Mı? >>> YOK
    12. Değişen Parça Var Mı? >>> YOK
    13. Daha Önce Servise Gitti Mi? >>> HAYIR
    14. Satış Fiyatınız >>> 2550 Tl.
    15. Varsa Eğer Hediyeleriniz >>> Everst Marka Kablosuz Mouse Ve Newday Marka Kaliteli Korumalı Üst Sınıf Sırt Çantası
    16. Pazarlık ya da Takas İmkanı Var Mı? >>> YOK.
    17. Varsa Eğer Taksitli Satış Linkiniz >>> YOK
    18. Donanım Haber Dükkan Satış Sayfası Linkiniz >>>http://forum.donanimhaber.com/m_87931150/tm.htm
    19. Alacak Kişi Ürünü Satın Almadan Önce TEST / KONTROL Edebilir Mi? >>> Ankarada Gelip Ürünü İnceleyebilir.
    20. Teslimat Şekli >>> ÜRÜN ANKARADA ELDEN TESLİM EDİLİR. TALEP DOĞRULTUSUNDA İSTENİLEN KARGO ŞİRKETİ İLE DE GÖNDERİLİR.
    21. İletişim Bilgileriniz >>> 05545451201 - ANIL UZUN
    22. Neden Notebookunuzu Satmak İstiyorsunuz >>> Laptopu çok araştırarak sınav hediyesi olarak almıştım. Fakat gittiğim üniversiteyi sevemedim ve dondurdum yeniden sınava hazırlanıyorum. Ve takdir edersiniz ki başucunuzda böyle bir canavar varken çok verimli çalışmak mümkün değil. Canavarımı üzülerek asıl
    satma nedenim televizyonumuz çok eskidi hala tüplüdeyiz. Yeni bir tv almak istiyoruz ama bütçemiz iyi bir tanesine yetmiyor. Eğer canavarımı satarsak onla televizyon almayı ve ayırdığımız bütçeyi de ileride 2.el konsol almak için saklayacağım. İleri de hem okuyup hem part time çalışmak ve spor gibi hedeflerim var. Bunları pc bağımlılığıyla birde yanı başımda böyle bir canavar varken bunları yapmam imkansız. Bu durumdan ailemde rahatsız. O yüzden 2013 model tvler kalkmadan bu canavarı üzülerek satmak istiyorum.
    23. Kime Satıldı? >>> Henüz satılmadı

Gelelim canavarımıza kendisinin özelliklerini yukarıda belirttim. Şu an piyasada ki en son çıkan oyunlarda dahi 1920x1080 Full ayarlarda minimum 30 Fps garantisi verebilirim. Photoshop,Autocad gibi programlar da da çalışmalarınızı ve render işlemlerinizi çekinmeden yapabilirsiniz Intelin yeni özelliklerinin çoğu mevcut ve performanslı çalışır durumdadır..Ekranı büyük bir ekranı (17.3) Full hd görüntü kalitesi mevcut bir alet. Hiç servise,tamire,formata gitmedi. Sadece Windows sürümünü değiştirmek için format yedi. [Windows 7-8 kararsızlığı] Yani size oyunları,uygulamaları uzun bir süre baş ağrısız en son ayarlarda oynatacak,kullandıracak bir alet. Ama laptopun en büyük artısı benim için kasası. Şık,sade ve en önemlisi diğer modellerdeki gibi tek fanlı plastik bir ocak değil alüminyum ve içindeki çift fan sayesinde tam bir soğutucu. Sisteminiz istediği kadar süper olsun kısa bir süre içinde laptopunuzdan ateş fışkırırsa oyun zevkiniz yarıda kalır. Battlefield baştan sona durmadan sıfır ısı sıkıntısıyla bitirildi.Sırf bu yüzden laptop için sağlam bir para verdim. Piyasada ısı sıkıntısı olmayan laptop çok az olmayanlarda 3 bin + en az. Bu performansı 100+ liralık ek soğutucularla bile almanız şaibeli ki oda ek yani fazladan yük. Ayrıca Klavyeleride ışıklıdır ve istenen renge dönmektedir. Bunun faydasını geceleri anlarsınız.

Monsterımız gerçekten temiz ve yeni durumdadır. Kılıflarını takıp köpükleriyle kutuya koysam bir çok kişiyi sıfır olarak kandırabilirsiniz yani o kadar iyidir teyit etmek isteyen de gelsin etsin. Zaten günümün yarısından çoğunu spor ,üniversite ve arkadaşlarla geçirdiğimden kısa sürede yıpratma fırsatım olmadı.Emin olun aldığınız yeni monster kutunun içinden bundan daha iyi çıkmayacaktır.Benzer özelliklerdeki alacağınız daha kötü kasaya sahip bir monster size 500-600 lira daha fazlaya ve geçikmeli olarak gelecektir. Ki monster'ın teslimat sorunlarını hepiniz bilir. Ha kaliteye laf yok ama. Ben bu laptopu hemen teslimle almıştım birde. Parasına değer veren ve performanslı ve gerçekten temiz laptop almak isteyenler ilgilenebilir. Kullanıcı kredisiyle alarak maliyetinin üstüne birde faiz ödeyerek aldığımdan ve kasa avantajından fazla esnek davranamayacağım. Ben davransam ailem affetmez. Beni mazur görün. Alana şimdiden hayırlı olsun.

### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###  ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###  ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###  ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###  ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###  ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###  ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###
  • MERHABA ARKADAŞLAR. İSTANBUL İÇİ ALINIK OYUN LAPTOPU ARIYORUM. İ7 İŞLEMCİLİ, 8-16 GB RAM, EKRAN KARTI 675M, VE ÜZERİ MODELLERDEN ELİNDE OLUP SATMAK İSTEYEN OLURSA PM ATABİLİR. HAYIRLI FORUMLAR.
  • Casper Nirvana İ7 RAM6GB HDD640GB EKRAN KARTI2GB 15.6'' CASPER QUAD CORE İ7 740QM -1.73GHZ-2.6GHZ -6GB DDR3-640GB-15.6"-DVDRW-2048 GT335M-1.3CAM-BT-W7PRE 950tl fiyat
  • 3.veya 4.nesil ekran kartı 765m ve üstü
    Oyun laptopu aramaktayım
    Makul Fiyata Ciddi satıcılar msj olarak gönderebilirler.

Güncel ... <

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMeGaPlayerI -- 25 Mart 2014; 12:58:53 >
  • İlan gtx670 m 2200 lira.
    edit:link düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Newresim -- 21 Mart 2014; 9:54:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Newresim

http://forum.donanimhab...384/f_//tm.htm#83372384 gtx670 m 2200 lira, az bi pazarlık payı vardır.

Link kırık dostum.

<<<<<<<<<<<<<<
  • IMeGaPlayerI kullanıcısına yanıt
    düzelttim kusura bakma görmedim kırık olduğunu
  • Arkadaşlar turizm sezonunun başlamasıyla işlerin yoğunluğundan oyun oynayacak vakit bulamayacağım 6-7 aylık bir süre canavarın uykuya yatmasını istemiyorum bu yuzden monster ms 16f41 model laptopumu logitech g13 klavyemi cooler master soğutucumu ve thermaltake ttesport black gaming mousemi ayrıca kendi mixlerini yapmak ve web radyo djleri için hercules dj rmx i satışa çıkarıyorum isteyene tek tek isteyene toplu olarak satış yapılacakdır odemeler peşin elden yada 3-6 taksit paypal veya sanal pazardan yada herhangi bir komisyon sitesinden komisyon farkı ödenerek yapılabilir anlaşmaya bağlı.

MONSTER® Q47MS-16F41 15.6 (ssdsiz fiyatı 3600)
    Intel® Core™ i7-4700MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.70GHz > 3.70GHz; 1300 MHz; 47W; 22nm
    4. Nesil Intel® HM87 Chipset
    3 GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 770M
    15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Mat LED Ekran
    16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz SODIMM Kingston
    750GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ST9750420AS
    8x Multi DVD +-RW/-RAM WRITER; Dual Layer; Tray Load;
    Türkçe Klavye ( TR ) Işıklı, Mavi :
    İşletim Sistemi Linux (Türkçe) :
    2-in-1; 802.11b/g/n killer double shot WLAN and Bluetooth™ v3.0 Module;
    3.0 MP Kamera :
    Internal Bluetooth™
    artı olarak laptopda adata xpg sx900 256 gb ssd bulunmaktadır 550/535 okuma ve yazma değerleri vardır (ssdyi nova bazardan 500 tl ye aldım garantisi devam ediyor. faturasıda mevcuttur)
    yanında thermaltake ttesport black gaming mouse gold computer da 162 tl
    logitech g13 gaming klavye game eksta da 175 tl
    ayrıca resimde görmüş olduğunuz cooler master soğutucuyu veriyorum (fiyatını hatırlamıyorum alalı cok oldu :)
    ve ayrıca hercules dj rmx bimeks satış fiyatı 1742 tl dir (not hercules dj rmx in crossfade tuşu çalısmıyor leğim yapdırırsanız sorun kalmaz ben kullanmadığım için gerek duymadım çünkü ana masterdan yapıyorum geçişleri

Ürünlerle ilgili her turlu soruyu pm ile sorabilirsiniz ürünleri elden görüp inceleyebilirsiniz kuşadasına yolunuz düşerse beklerim :)
     ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###[ ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###

monster ms 16f41 + adata xpg sx900 256 gb ssd + logitech g13 keyboard + thermaltake black gaming mouse + cooler master soğutucu istenilen fiyat 3800tl

hercules dj rmx istenilen fiyat 1000 tl

Not: Monster agustos faturalıdır daha 17 aylık garantısı vardır hıc servıs yuzu gormedı tıpkı 0 gıbıdır en güncel bıos ve ec sürümü update edilmiştir win 7 win 8 win 8.1 hepsi stabil olarak çalısmaktadır pc istediğiniz işletim sistemine gore formatlanıp yollanacakdır suan win 8.1 pro kuruludur ayrıca D diskinde 19 tane oyun setup ı vardır onlarıda silmiyeceğim pc yı alır almaz oyun oynamaya başlayabilirsiniz 200 gb arsiv :) sizleri bekliyor.!
    Not 2: Ürün ödeme ve kargo seçeneklerini kendiniz belirliyebilirsiniz Kuşadasına gelebilecekler ürünleri yakından görüp inceleyebilir hertürlü istek görüş ve sorularınızı pm den yollayabilirsiniz.
    Not 3: 14 inch yada 15.6 inchlik dokunmatik ekranlı Ultrabooklarla para + takas yapılabilir .Çünkü monsterı sürekli yanımda taşımak imkansız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdembjk -- 4 Nisan 2014; 0:02:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdembjk

Arkadaşlar turizm sezonunun başlamasıyla işlerin yoğunluğundan oyun oynayacak vakit bulamayacağım 6-7 aylık bir süre canavarın uykuya yatmasını istemiyorum bu yuzden monster ms 16f41 model laptopumu logitech g13 klavyemi cooler master soğutucumu ve thermaltake ttesport black gaming mousemi ayrıca kendi mixlerini yapmak ve web radyo djleri için hercules dj rmx i satışa çıkarıyorum isteyene tek tek isteyene toplu olarak satış yapılacakdır odemeler peşin elden yada 3-6 taksit paypal veya sanal pazardan yada herhangi bir komisyon sitesinden komisyon farkı ödenerek yapılabilir anlaşmaya bağlı.

MONSTER® Q47MS-16F41 15.6 (ssdsiz fiyatı 3600)
    Intel® Core™ i7-4700MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.70GHz > 3.70GHz; 1300 MHz; 47W; 22nm
    4. Nesil Intel® HM87 Chipset
    3 GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 770M
    15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Mat LED Ekran
    16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz SODIMM Kingston
    750GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ST9750420AS
    8x Multi DVD +-RW/-RAM WRITER; Dual Layer; Tray Load;
    Türkçe Klavye ( TR ) Işıklı, Mavi :
    İşletim Sistemi Linux (Türkçe) :
    2-in-1; 802.11b/g/n killer double shot WLAN and Bluetooth™ v3.0 Module;
    3.0 MP Kamera :
    Internal Bluetooth™
    artı olarak laptopda adata xpg sx900 256 gb ssd bulunmaktadır 550/535 okuma ve yazma değerleri vardır (ssdyi nova bazardan 500 tl ye aldım garantisi devam ediyor. faturasıda mevcuttur)
    yanında thermaltake ttesport black gaming mouse gold computer da 162 tl
    logitech g13 gaming klavye game eksta da 175 tl
    ayrıca resimde görmüş olduğunuz cooler master soğutucuyu veriyorum (fiyatını hatırlamıyorum alalı cok oldu :)
    ve ayrıca hercules dj rmx bimeks satış fiyatı 1742 tl dir (not hercules dj rmx in crossfade tuşu çalısmıyor leğim yapdırırsanız sorun kalmaz ben kullanmadığım için gerek duymadım çünkü ana masterdan yapıyorum geçişleri

Ürünlerle ilgili her turlu soruyu pm ile sorabilirsiniz ürünleri elden görüp inceleyebilirsiniz kuşadasına yolunuz düşerse beklerim :)
     ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###[ ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ### ### 2.EL MONSTER NOTEBOOK PİYASASI -Güncel Konu- ###

monster ms 16f41 + adata xpg sx900 256 gb ssd + logitech g13 keyboard + thermaltake black gaming mouse + cooler master soğutucu istenilen fiyat 3800tl

hercules dj rmx istenilen fiyat 1000 tl

Not: Monster agustos faturalıdır daha 17 aylık garantısı vardır hıc servıs yuzu gormedı tıpkı 0 gıbıdır en güncel bıos ve ec sürümü update edilmiştir win 7 win 8 win 8.1 hepsi stabil olarak çalısmaktadır pc istediğiniz işletim sistemine gore formatlanıp yollanacakdır suan win 8.1 pro kuruludur ayrıca D diskinde 19 tane oyun setup ı vardır onlarıda silmiyeceğim pc yı alır almaz oyun oynamaya başlayabilirsiniz 200 gb arsiv :) sizleri bekliyor.!
    Not 2: Ürün ödeme ve kargo seçeneklerini kendiniz belirliyebilirsiniz Kuşadasına gelebilecekler ürünleri yakından görüp inceleyebilir hertürlü istek görüş ve sorularınızı pm den yollayabilirsiniz.
    Not 3: 14 inch yada 15.6 inchlik dokunmatik ekranlı Ultrabooklarla para + takas yapılabilir .Çünkü monsterı sürekli yanımda taşımak imkansız :)

Bilgisayarı tek satıyor musunuz? Eğer tek satıyorsanız fiyat alabilir miyim?

• İşlemci 2.20GHz, 2201 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal
    İşlemci Ram Miktarı 2x4=8 GB KİNGSTON 1333 mhz
    DDR3RAM
    Hdd Boyutu Western Digital 500GB SATA-III 16MB
    Önbellek 7200 RPM
    hdd 21.02.2014 tarihinde Vatanbilgisayardan
    alınmıştır.2.Hdd yeri mevcuttur. Ekran Kartı 2GB GDDR5 256 BİT Nvidia GeForce
    GTX 580M
    Ekran Boyutu 17.3'' FullHD
    Çözünürlük 1920 x 1080 120 Hz 3D Mat Led Ekran
    Ekran Lg nin ekranıdır.3d özellği vardır.
    Optik Sürücü 8x Multi DvD Usb Port Sayısı 2x Usb 3.0 2x Usb 2.0
    Diğer özellikleri yazmaya gerek duymuyorum.
    Notebookla beraber yanında nvidia 3d vison kit
    gözlük,şarj kablosu,kurulum cd si ve sırt çantası
    verilecektir.Notebookun tek sıkıntısı klavyesinin
    sorunlu olmasıdır sadece d tuşu basmıyor.Ben harici klavye ile kullanıyorum.Fan temizliği ve
    termal macunu yeni yaptırılmıştır.Notebook
    temizliği 10 üzerinden 7.5dir.Arka tarafta hafif
    kılcal çizikler ve touchpad kısmında sol ve sağ
    mouse tıklama yerlerindeki boya kalkmıştır
    (kullanılan malzemeden olduğunu düşünüyorum) Ürün 15.02.2012 tarihinde alınmış olup garantisi
    bitmiş durumdadır.İstediğim fiyat 1800 TL.3d siz notebooklar benzer fiyata satılıyor.Son fiyattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi1855 -- 12 Mayıs 2014; 23:14:38 >
  • 1800tl yaptım nakit ihtiyacından dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi1855

1800tl yaptım nakit ihtiyacından dolayı.

güzel fiyat.
    ben satmam o fiyata,bi alt modeli olmasına ragmen.ilgilenen arkadaşlar kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: erdi1855

1800tl yaptım nakit ihtiyacından dolayı.

güzel fiyat.
    ben satmam o fiyata,bi alt modeli olmasına ragmen.ilgilenen arkadaşlar kaçırmasın.

Çok doğru fakat nakit ihtiyacım var 3d siz modeller daha pahalı satılıyor.Sadece garantisi yok.Bütün oyunları full ayarda 30 fps üeri açıyor crysis 3 hariç.
  • Monster MS16-GC modelli notebook'umu ihtiyaç fazlası olduğu için satmayı düşünüyorum.Cihazda kozmetik bir problem bulunmamakta.

Özelliklerini kısaca belirtiyim yinede ;

-i7 4700MQ
    -1TB HDD 7200 RPM
    -8GB RAM 1666MHZ
    -Win7 İşletim Sistemi
    -2GB GTX765M Ekran kartı

Cep Numaram: 05543909284

Kutu fatura hepsi mevcut.Cihazı 24 ocak 2014'te satın aldım.Dediğim gibi ihtiyaç fazlası oldugundan satıyorum cihazı 2700TL'ye satın almıştım.Sizlerden teklif bekliyorum kendim bir fiyat biçmedim cihaza.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.