Şimdi Ara

2.EL JİP ALACAĞIM ÖNERİLERİNİZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
47.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu araçların çoğu vergi indirime giriyor arkadaşlar, kasko değerinin %5 lik oranıyla..
  • Evet 2.4'ü çok az bulunuyor. 2.8 dizel de çok pahalı.

Şimdi ilanı tekrar gördüm:
    http://www.sahibinden.com/sahibinden_renegade_full_full-96WQQaXQQ18638446WQQpXQQdisplayitem

2003-2004 model 3.7 lt bir araç bu vergi indirimiyle 2200 TL mi vergi öder 2500 mü?
  • 2998 bir alt dilim, normalde 4422 TL.

• Verdiğiniz linkler için çok teşekkür ederim. Hepsini inceledim, aralarında Toyota RAV-4 ve Honda CRV daha hoş görünüyor. Onlar da düşünülebilir. Motor hacimleri ve yaygın servis ağı gözönüne alındığında mutlaka bunları tercih etmek daha mantıklı..

Ama iş mantıkla da bitmiyor.. Liberty'ye nasıl bir dizayn yapmışlarsa adamlar.. Resmen aşık ediyor insanı kendine..

Bu arada vergiler tam bir rezalet..
    Yukarıda linki verilen 2001 model Cherokee 4.7'nin vergisi yıllık 6.317 TL. 9 yaşında araba yahu..
    Kasko değerini bulamadım, bilmiyorum %5'ten dolayı bir alt dilime düşüyor mu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultranet -- 29 Kasım 2009; 2:31:26 >
  • navara veya l200 bak.
  • Lazarotti ve soralalp ile aynı fikirdeyim.Vergisi karşılanabilecekse kesinlikle tercihim grand cherokee'den yana olurdu.Görünüş olsun performans olsun bu bütçeye göre en iyi tercih olacağını düşünüyorum.

2.EL JİP ALACAĞIM ÖNERİLERİNİZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagor_1907 -- 29 Kasım 2009; 4:17:48 >
  • evet zaten vergilerin çok yüksek olmasından dolayı tercih edilmiyor cherokee ler en düşük hacimlisi 2.700 cc eğer alacaksan sakın 3.100 TD lerden alma çok samimi olduğum cherokee nin üst düzey yetkilisi arkadaşımın tavsiyesi
  • Vergi meselesi çok düşündürüyor gerçekten, kaç gündür için dışım jip oldu zaten:(

Ya bir de gözüm pek tutmuyor ama..Kia Sorento'ya ne diyorsunuz?
  • hyundai santa fe 2004 2006 arası 2.0 crdi gayet konforludur az yakar otomatiği iyidir
  • İç hacimlerinide incelemekte fayda var...Liberty ler dış görünüş olarak güzel, ama iç hacim ve bagaj bayağı ufak...
  • Chevrolet Tahoe incelemenizde fayda var.

1997 yılına kadar olan modelin vergisi yıllık: 2000 TL
    LPG ile yakıt : 0.35 kr.
    Arka taraf makaslı.
    Sormak istediğiniz başka bir şey olursa yardımcı olabilirim.
  • portiwashere ; PM.
  • @10ur_1;
    Hyundai Santa Fe ve Tucson'u inceledim, fakat genel görünümü hoşuma gitmedi, pek içim ısınmadı. Bir de işyerimin araçlarından kötü Hyundai tecrübelerim var, onlar da etkiliyordur tabii beni.

Bu arada Kia Sorento ve Sportage hakkında kanaatiniz olumsuz mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultranet

@10ur_1;
    Hyundai Santa Fe ve Tucson'u inceledim, fakat genel görünümü hoşuma gitmedi, pek içim ısınmadı. Bir de işyerimin araçlarından kötü Hyundai tecrübelerim var, onlar da etkiliyordur tabii beni.

Çok ölü arabalardır basarsın gitmez. Yalnızca buna göre değerlendirilmez bir araba ancak 4x4 alırken önemli özelliklerden biridir. Performans gerektiren arazilerde üzer seni bu araçlar. Ben olsam bunlara şehir jipi dahi demem
  • 35bin tl alınacak en iyi jeep freelander 2000cc 112hp. yakıtı ş içi 280krş. arazide çok başarılıdır.
    abimde var freelande 31bin km de aldı şimdi 110bin km de sadece hava hortumlarını değiştirdik
    arıza vs yok. diğer büyük silindirli jeep ler filgibi mazotu çeker sorento var 380krş yakiyor
    cr-v dizel var mükemel. kullanımı civic gibi. yakıtıda 240krş 270krş. 2eli 70bin tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: soralalp

quote:

@10ur_1;

Çok ölü arabalardır basarsın gitmez. Yalnızca buna göre değerlendirilmez bir araba ancak 4x4 alırken önemli özelliklerden biridir. Performans gerektiren arazilerde üzer seni bu araçlar. Ben olsam bunlara şehir jipi dahi demem

hiç bastın mı acaba böle söylüyorsunda ben sorentonun performansından memnun kaldım bozuk köy yolunda hafif engebede 100 e kadar çıktım.Çukurlara dala çıka gittim savrulma falan olmadı.Otobandada zorlamadan sonu gördü.Kalkışlardada güzel bir performansı vardı.Basarsın gitmez lafını ağır buldum çok hakkını yememek lazım.

• sorento yakıt konusunda bir cr_v yada freelander kadar cimri deyildir. diğer konularda öyle yabana atılacak bir araba deyildir arazi kabiliyeti oldukça başarılıdır.
    sorentoyla ist rizeye gittim virajlı yollarda biraz tedirgin etmesinin sebebi yük sek yanak lastikleri (70) çok yumuşak direksiyonu 180km hızda bile direksiyon tüygibi.
    her viraja girişimde vitesi d den viteskolunu sğa çektim firene dokunmadan roket gibi gittim 140hp sorentoda 196km hızı gördüm. gidiş dönüş yollar hep yağmurluydu
    4x4e hıç alamdım hep 2çekerdeydi kayma savrulma vs hiç yaşamadım araç 120bin km de sadece deposunda bir sorun vardı o değişti maşallah tank gibi araba.
    iç genişliği 3oda 1 salon hesabı şimdiki motorlar 170hp. yakında yeni kasa gelecek 2.2 motor 200hp yine çok satacaktır eminim

• Cevap verdim.

quote:

portiwashere ; PM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

http://www.sahibinden.com/sorunsuz_kazasiz_lpg_li_mukemmel_renk_-30WQQaXQQ18987649WQQpXQQdisplayitem

Bu kasalar hastayım..Kullanırken çok keyifli bir araç.Temiz ve bakımlısı buldukdan sonra problem çıkarma oranı düşük olur..İlan sadece örnek, çok daha uygun fiyatlarada bulabilirsin..

v8 keyfi bir başka..

uşak Amerikan V8 gibisi yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.