Şimdi Ara

2.EL DE İLAN GÜNCELLEMESİ ÇALIŞMIYOR.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlanımı dükkanımdan güncelle seçeneği ile güncelliyorum lakin tarih 11 gün evveli olarak kalıyor ve forumda görünmüyor. İlan satışta olarak düzeliyor dükkandan bakınca ama fiziksel bir güncelleme söz konusu değil.

http://forum.donanimhaber.com/m_94748432/f_//tm.htm#94748432

• Çalışıyor hocam, tekrar denermesiniz..
  • Bende kontrol ettim çalışıyor görünüyor.Sizinde ilanınız güncellenmiş olarak görünüyor zaten
  • Şöyle ki aynı konu altında 2 ilan varsa, mesala kapak ilanım var birde tel ilanım, kapak ilanını güncelleyince tel ilanı güncellenmiyor. Güncelle tusuna bassanızda sabit kalıyor. Etiket satışta olarak değişiyor ama tarih değişip ilanı yukarı taşımıyor forum içinde. Sanırım aynı konu altında 1 den fazla ilan varsa bunu yapıyor. Ben ilanı nasıl güncelledim, bu sefer sıradan değil önce tel ilanımı güncelledim. Yani hangisine önce güncelle derseniz diğeri güncellenmiyor..
  • Mesela şu anda güncelleme yaptım, NOKİA altında önce telefon ilanımı sonra kapak ilanımı güncelledim. Her ikside satışta olarak güncellendi ama tel ilanım 29 temmuz oldu, kapak ilanım hala 27 temmuzu gösteriyor.
  • Tamam işte zaten olması gerekende bu şekilde

Yani Nokia bölümünde sadece bir ilan açabilirsiniz,yada bir ilan güncelleyebilirsiniz.Yani iki ilanınız var ise sadece o forumda bir ilan güncelleyebilirsiniz.Telefon ilanınızı güncellemişsiniz sıkıntı yok.Ama aynı bölüm altındaki kapak ilanınızı güncelleyemeziniz.
  • İlgincmis, e ayni ilan altinda da olmaz bunlar ayri urun neticede. Neyse tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.