Şimdi Ara

2. el bölümündeki tutarsızlık ve düzensizlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
48
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şöyle anlatayım yaklaşık 1 aydır pc parçaları bakıyorum burada

sorunu şöyle anlatayım tam 1 haftada 6 farklı ilanda 6 farklı kişi bunu yaptı yani,anlaşıyorsun numara alıyorsun veya mesajda konuşuyorsun yarın alacağım falan sözleşiyoruz,sonrasında daha cevap verilmiyor ne olumlu ne olumsuz.Yani satacak gibi ilan açıp almak isteyince satmıyorlar bu şuan aşırı artmış durumda bir arkadaşım daha var parça alıyor şuan öyle ekran kartı da almıyoruz işlemci vb hani ekran kartına bahane üretenler olur ama,işlemcinin fiyatı belli herşeyi belli adam satacak gibi yapıyor satmıyor türlü sorun çıkarılıyor

tek tek yazayım hatta

yaklaşık 1 ay önce hazır sistem konusunda anlaştık biriyle,numara vb aldım hatta kendisi parayı hemen atıp atamayacağımı sordu referansları da yüksekti

,parayı önce atacaktım ama haftasonuydu atamadım ertesi gün gönderecek diye bekliyorum klasik yalan hastam var diyip satışı iptal etti

gene 2 gun önce bir hazır sistem için kendisi alel acele yazan birine yaşım büyük acil satıyorum falan diyordu numara aldım yarın test edip alacağım dedim,ne cepten ne forumdan cevap vermedi bir daha sonra konuyu kaldırmış

ekran kartı için 1 aydır ilanda olan bir karta teklif yaptım konuştuk pazarlık yaptık yarın alayım dedim adam 1 hafta sonra mesajı gördü yapmış yani konuşurken normal,sonra türlü dalavereyle satmıyorlar

işlemci için bir firma birde şahıs da değil,sordum gelip alacağız dedim ertesi gün gittik dükkan kapalı,aradım hastam var dedi insanlık halidir önemsemedim yarın biz sizin bölgeye getirelim ordan alın dedi tamam dedim güvenip başka yerden almadım ertesi gün yazdım dalga geçer gibi işlemciyi almadık yanımıza ,dükkana gidip alabilirsin diyor :)

son olarak az önce bir görüşme daha yaptım herşey normal pazarlık da yapmadım alacağım ürün de piyasası olmayan bir ürün sanırsam o da yan çizecek

Şimdi bunda dhnin suçu ne diyebilirsiniz,birincisi insanın hevesini kırıyorlar üstüne dolandırılmış gibi zamanınız kayboluyor belki başka yerden alacaksınız alamıyorsunuz nitekim 2 ram arasında kalmıştım biri kesin konuşuyordu vazgeçti diğeri de o arada satmış alamadım istedigim ramı.Dhnin bunlara bir ceza sistemi getirmesi lazım misal konuştuk anlaştık adam dalga geçer gibi cevap dahi vermiyor bunu şikayet ettiğimizde mesaj kanıtıyla beraber ha bu kişinin satma niyeti yok amacı farklı diyip ceza vermeleri lazım yani her önüne gelenin 2. el bölümünde ilan açamaması lazım.200 referanslı üye cevap vermiyor böyle birşey olabilir mi pazarlık da yok 2 aydır koydugu ürün pahalanmış da değil ne amacı olabilir? keyfi veya her neyse dalga geçiyor insanlarla.

dh şuan 2. el bölümü baya aktif ve düzenleme gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum 2. el siteleri bu konuda işlem yapıyor şikayet edince

1. olay forum hatası filtre sistemi bozuk atıyorum 32gb ram arıyorum 32 gb seçince 1 sene önceki ilanlara gidiyor filtreliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A393872AB -- 29 Mart 2021; 22:32:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.