Şimdi Ara

2. El bisiklet alacagim yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bir aydir bisiklet almayi dusunuyorum sehirde kullanmak icin ve sahibinden de carraro sportive 225 ilani buldum 750 tl bisiklet 2013 yilinda alinmis cok az binilmis sizce alinir mi,alirken nerelerine dikkat etmeliyim yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

• Keske başlıkta flood yapmasaydin 2 baslik acmissin. Soruna gelicek olursak 2017 model bisikletler cikiyo ve cikmaya devam edicek biraz bekle subat mart gibi 2014 lerin fiyatlari duser ozaman alirsin. Alirkenki hususlar pas ve vuruklar olsun boyasina onem veren bisikletci temiz bisikletcidir. Tekerlerin akordlari cok onemli yamukluk varmi yokmu dikkatli olmak lazım. Vites kollari disliler rulman zincir lastigin durumu frenler diskse balatalar v frense pabuclarin durumu. Jant ne durumda vb.bir ton onemli ve dikkat edilmesi gereken seyler var araba alir gibi dusunceksin. Bu dediklerim 2.el icin gecerli tabiki
  • Bundan 2 hafta once 1000 TL'ye 2016 model 3 ay kullandigim Sportive 225'i sattim. Fiyat cok yuksek. Sifirlarini 1700-1800 TL civarinda bulabilirsin. Ben 1200 TL'ye satin almistim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Keske başlıkta flood yapmasaydin 2 baslik acmissin. Soruna gelicek olursak 2017 model bisikletler cikiyo ve cikmaya devam edicek biraz bekle subat mart gibi 2014 lerin fiyatlari duser ozaman alirsin. Alirkenki hususlar pas ve vuruklar olsun boyasina onem veren bisikletci temiz bisikletcidir. Tekerlerin akordlari cok onemli yamukluk varmi yokmu dikkatli olmak lazım. Vites kollari disliler rulman zincir lastigin durumu frenler diskse balatalar v frense pabuclarin durumu. Jant ne durumda vb.bir ton onemli ve dikkat edilmesi gereken seyler var araba alir gibi dusunceksin. Bu dediklerim 2.el icin gecerli tabiki

Bahsettigin durumlar sorun bile sayilmiyor. Jantta yamukluk olsa bile isinin ehli bisikletciye 20-25 TL'ye yaptirtabilirsin. Yarim saat bile surmez. Daha onemli sorunlar vardir. Masa egilmesi, yayinin yumusamasi, kadronun catlamasi gibi durumlara dikkat etmek gerekir. Fren pabucu asinsa ne olacak? 30 TL'ye cift pabuclar satiliyor...

• Yardimlariniz icin tesekkurler sanirim subat sonu gibi sifir bisiklet alsam daha iyi olacak gibi gorunuyor
  • Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    Ben zaten sorun demedimki alinirken nelere dikkat etmem gerekli diye arkadas soru sormus bende dikkat etmesi gereken yerleri söyledim. Umarim okudugunu anlayabiliyorsundur. İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Ben zaten sorun demedimki alinirken nelere dikkat etmem gerekli diye arkadas soru sormus bende dikkat etmesi gereken yerleri söyledim. Umarim okudugunu anlayabiliyorsundur. İyi forumlar

Bisikleti aldim bugun hepinize cok tesekkur ederim alirken bahsettiginiz konulara dikkat ettim aldigim kisi son bir fiyat kirip 720 ye birakti bisikleti cok memnun kaldim biraz deneme sansi buldum artik havalarin isinmasini ise ve gezintilere bisikletle gitmeyi iple cekiyorum artik. Cocuklugum da cok fazla bisiklet kullanmistim insallah ilk profesyonel bisikletim olacak uzun yillar kullanmayi umut ediyorum.. hepinize tekrardan cok tesekkur ederim
  • parskan kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun kazasiz belasiz pedallarsiniz insallah. Kasksiz disari cikmayin guvenlik onemli. Ayrica kalin bir bisiklet kilidi alin malum tokatci kayniyo memleket.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.