Şimdi Ara

2.EL 60-65 BİN TLYE KADAR ARABA ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA 2.EL ARAÇ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM , KONFOR, İÇ DONANIM OLARAK HEMDE YAKIT KONUSUNDA BENİ ÜZMEYECEK DİZEL VEYA LPG OLABİLECEK ARAÇ BAKIYORUM.
    SEDAN VEYA HATCHBACK OLMASI FARKETMEZ.
    FİYAT BANDI: 60-65 BİN TL ARALIĞINDA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerdgn01 -- 24 Haziran 2018; 12:49:40 >

• Astra J 1.4T sport

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 Hyundai i30
  • Fluence alabilirsin ocakta aldım dizel otomatik memnunum

• Corolla ile devam edelim inşallah

• Focus 3 öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat Egea olabilir. O paraya 2016 urban 1.3 multijet bulunabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkesten cevap bekliyorum devam
  • Renault Fluence 1.5 dci. Aracı 5 aydır kullanıyorum 1 depo mazot ile ortalama 1000 ile 1100 km arasında yol gidiyor. Alırsan pişman olmazsın. Üstelik iç mekan ve bagajı da çok geniş. Şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali GÜLER -- 27 Haziran 2018; 2:3:47 >
  • 5 gün önce fluence aldım. 2015 1.5 dci icon 110 hp. 60-65 bin bandında bir tane bulabilirsiniz. İçi geniş, göreceli olarak az yakıyor ve donanım olarak fena sayılmaz. Görüntüsü de bence güzel. Yani o paralara alınabilecek en mantıklı araçlardan biri.

• Egea alinabilir. 1.6 dizelde bulabilirsiniz belki.

• Accent blue crdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali GÜLER

Renault Fluence 1.5 dci. Aracı 5 aydır kullanıyorum 1 depo mazot ile ortalama 1000 ile 1100 km arasında yol gidiyor. Alırsan pişman olmazsın. Üstelik iç mekan ve bagajı da çok geniş. Şiddetle tavsiye ederim.
    bende de dacia var 1.5 dci 1 depoyla ortalama 700-800km ancak gidiyor siz nasıl 1000 km yapıyorsunuz bu dci motorlar arabadan arabaya değişiyor mu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

bende de dacia var 1.5 dci 1 depoyla ortalama 700-800km ancak gidiyor siz nasıl 1000 km yapıyorsunuz bu dci motorlar arabadan arabaya değişiyor mu anlamadım.

Alıntıları Göster
    Aracımı şehir içi pek kullanmayı sevmem genelde toplu taşımayı kullanırım. Şehir dışı kullanırım ama hız sınırlarına da uyarım, fazla kastırmadan kullanırsam dediğim değerlere rahatça ulaşabiliyorum.

• Focus 3- Astra

• civic FB7
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.