Şimdi Ara

2. Dozu farklı aşı yaptılar bir şey olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. Doz biontech yaptırdım. 2. Doz biontrch diye girdim meğerse beceriksiz hemşire yüzünden 1. Dozu sinovac gördügu için 2. Yi sinovac yaptı. dışarı çıkınca beni arayıp bilgilendirdiler. Hastahanede tutanak tuttular. 2 doz farklı olsa bir şey olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En fazla ölürsün hocam takam kafana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir aşıseveri, altıncı kez aşı olmak üzereyken yakaladılar diye bir haber vardı. ha buldum bak:

https://www.ntv.com.tr/dunya/brezilyada-asi-skandali-5-doz-asi-olan-sahis-6nci-dozu-yaptirirken-yakalandi,APZ2Q63-_UG0YoOQcQhXYw

12 Mayıs ve 21 Temmuz tarihleri arasında 2 Coronavac, 1 AstraZeneca ve 2 doz da Pfizer/BioNTech aşısı olmak üzere 5 kez aşılanan Brezilyalı, 16 Ağustos'ta 6’ncı dozu yaptırmaya çalıştığı sırada yakalandı.

• öyle olan çok insan var.

• Saçma sapan iş yapıyorlar. Ben Biontech diye seçerek randevu almışım. Orada bana Biontech mi sinovac mi diye soruyorlar. Arkadaş görmüyon mu ekranından neyin randevusunu aldığımi. Neyse Biontech dedim. 2 dk geçmedi, Biontech'di değil mi diyor. Yani anlamadim, torpille girdi herhalde. Yoksa insan bu kadar gerizekalı ve balık hafızalı olamaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.