Şimdi Ara

2. DH Hearthstone Turnuvası [Sona Erdi] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
2
Favori
5.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok makul lakin işleyişin takip kısmından endişelendiğim için uygulama ve kuralları esnek tutuyorum; itirazlar, huzursuzluklar olursa tadı kalmaz. Evvela bildirilen decklerin takibi de mümkün olmayacak, sarpa sarsın istemiyorum açıkçası. Bu hususlar için çözüm önerileriniz var mı sevgili @Chronos1121?

Ama her halükarda, sonraki turnuvalar için tur sürelerini daha kısa tutup; verilen sürelerde net olacağım. Final maçı bile verilen sürelerde oynanmazsa; iptal olacak. Katılım için rütbe sınırı da koymayı düşünüyorum.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Ya iki defa yazdım ikisende de gitti koca yzaı.
    Beni bari skype'tan ekleyin detayları konuşalım (Chronos1121)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Ya iki defa yazdım ikisende de gitti koca yzaı.
    Beni bari skype'tan ekleyin detayları konuşalım (Chronos1121)
    Skype kullanmıyorum, Battle.net'ten konuşalım bir ara @Chronos1121.
  • wsciadam kullanıcısına yanıt
    hocam seni ekledim.. Bir ara yapalim maci... Uygun oldugun bir zaman soylersen kararlastiralim...
    hocam turnuva ile ilgili bir fikir daha paylasayim. Turnuvaya katilim parali olsun. MEsela 10 TL olsun.(32 kisi iicn.. Toplamda 320TL ediyor. Paypaldan toplanirsa, bunun 32 TLsi paypala gidiyor. Geriye 282TL kaliyor ) Birinci olana 40 pack parasi... Ikinci olana 1 tum wings paketi... ucuncu olanada Kupa bardak(:D) kazansin....

Hem boyle olunca 10 TLye 40li pack kazanma sansi olacak herkesin. Hemde oyun surelerinde filan herkes daha dikkatli olacak... Tabi burda seffaflik onemli... Bir noktada guven olacak... Bu yuzden yoneticinin Koordine ettigi bir turnuva guzel olur diye dusunuyorum...
    tamam öyle yapalım
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    işin içine para girince hemen tedirginlik başlar bırakın 10 tl 1 tl giriş ücreti yapılsa bile katılmak isteyenler, acaba gireyim mi diye düşünür :)
    yalnız mevcut küçük turnuvalar sadece birinciye verilmek kaydıyla 5 veya 10 dolar ödül ile oynanıyor. dolayısıyla küçük rakam yine toplanabilir, 1'er lirayla :)
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    hocam iste o yuzden bu orginizasyonu yonetici duzenlerse tedirginlikler nispeten azalmaz mi?.. kucuk miktarlarda soyle bir sikinti var. Paypaldan gonderirken 1$+%15 kesinti yapiyor. dolayisiyle 1'er lira yaparsak direk paypala gidecek para

ayrica bu oyunu 1-2 ay oynayan birisinin aklinda hep 40'li pack kalmistir... akilda kalmasin:D

Not:Gerci ben gecen gun 4k altin harcayarak aldim 40 tane pack. Birtek nozdormus cikti:/ 2 tane epic golden, 3 rare golden, 2 common golden... yani hic mantikli gelmedi bana...:D Sans tabiki ama olsun.. Insan en azindan bir leeroy bekliyor..
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    Bana ilk 40'lıktan 2x krush, mukla ve Nozdormu çıktı, son 40'lıkta ise bir tek Ysera :)
    ücretli katılım turnuvayı baltalar bence, o seviyeye henüz gelemedik :)
  • Antiohkos yani dedehakanı finalde 4-1 yendim kendisine oyun için teşekkür ederim. vaybe 1. olmakta varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wsciadam -- 5 Ağustos 2014; 17:27:57 >
  • Tebrik ederim @wsciadam, kullanıcı adınızın hakkını verdiniz

Rütbenizi güle güle kullanın.

Turnuvalarımızın amacı; bölüme biraz da olsa renk katmak, oyuncular arası diyaloğu ve samimiyeti arttırmak olduğundan; işin içine para sokmak istemiyorum açıkçası @dedehakan
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Tebrik ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Tebrik ederim :)

Verdiğin destek ve takibin için tekrar teşekkür ederim @Chronos1121.
    Rica ederim, yeni turnuvalarda buluşmak üzere :)
  • tebrikler wsciadam
  • Tebrikler dostum
  • Tesekkürler arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wsciadam -- 7 Ağustos 2014; 4:56:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wsciadam

Tesekkürler arkadaslar

Tebrikler hocam
  • Phobersus kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler hocam
    Tebrikler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.