Şimdi Ara

2 çekirdekli Notebook tavsiyesi ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu ay çift çekirdekli bir notebook almak istiyorum kdv hariç 1300 dolara kadar hangi marka ve modeli önerirsiniz ? Ben teknosada şöyle bir araştırma yaptım PACKARD BELL EASY NOTE V7413 modeli ile HP PAVILION DV5157EA EW775EA modeli sizce nasıldır veyahut başka hangi modeli önerirsiniz ? Packard bell in notebookunun ekran kartı ati x 1600 sizce bu kart sistemin ramindenmi faydalanıyor yoksa kendisine ait belleği varmı ? Teşekkür ediyorum şimdiden ...

• Acer Aspire 5652 WLMI önerebilirim arkadaşım almıştı 3 ay kadar önce 256 mb geforge 7600 go ekran kartı (turbo cache) , 1gb ram , duo 1.66 işlemci vardı sanırım bu modeli bi araştır çünkü arkadaşımla haftalarca araştırmıştık özellikle oyun için de olsun istiyodu ekran kartı en iyi bunu bulmuştuk fiyata oranla tabii, gayet memnun kendisi; yanlış hatırlamıyorsam 1400$+kdv idi belki düşmüştür bi araştır istersen.
  • kardeş packard bell olan laptop güzel bu fiyata böyle bir notebook zor sen 512 lik(256x2)taktırısın ekran kartı tümleşik değil kendi hafızası bunla bütün oyunlar oynanır valla
  • acer 5601, oyun oynarım diyorsan 5602. bunlara ayrıyetten 512 ddr2 ram taktın mı tadından yenmez
  • HP PAVILION al bak keyfine
  • packard bell i teknosa dan almawww.indirimli.com dan al oradaki ram 1 gb teknosadaki 512 mb
  • Bence BENQ R55 fena degil
    Intel Core Duo T2400 1.83GHZ, 667MHz
    1GB DDR2 533MHz Bellek
    256MB NVIDIA GeForce Go7400 TurboCache Ekran
    16ms Tepki Süresi
    80Gb SATA
  • Acer 'ın (5602) ekran kartı x 1300 ve kötü bence , Packart bellde x 1600 var ve nvidia go 7600 turbo cache den daha mı iyi performans sunar sizce ?

www.indirimli.com da Packard bellin rami 512 gözüküyor ...

Benq R55 fena durmuyor ekran kartı dezavantajını ram ve daha hızlı işlemci hızıyla kapatıyor sanıyorum . 1350 dolar civarı satılıyor daha uzuc nereden alınabilir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratti

Acer 'ın (5602) ekran kartı x 1300 ve kötü bence , Packart bellde x 1600 var ve nvidia go 7600 turbo cache den daha mı iyi performans sunar sizce ?

www.indirimli.com da Packard bellin rami 512 gözüküyor ...

Benq R55 fena durmuyor ekran kartı dezavantajını ram ve daha hızlı işlemci hızıyla kapatıyor sanıyorum . 1350 dolar civarı satılıyor daha uzuc nereden alınabilir ?

http://kettya.com/notebook2/gpu_ranking.htm Bulabildiğim tek notebook graphic test sonuçları bu. benim söylediğim acer notebookta geforge 128bit go 7600 (64 bit değil, 7600gt değil dikkat et) var x1600 de var orda go7600 daha üstün görünüyor ama başka test sonuçlarına da bakmam lazım çünkü 3dmark03 var yanıltabilir.

• Daha öncede Acer'ın 1402 wmli gibi bir modelini almıştım amcama ve çok memnun kaldık o yüzden acer'a güvenebilirim . Araşatırman için teşekkürler şimdi araştırıyorum ...
  • Merom kod adlı mobile core 2 duo işlemcili notebooklar Türkiye'ye gelir sizce ?
  • UP ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.