Şimdi Ara

2 Ayda Adidas Yirtildi Yaziklar Olsun (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
6.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yüzden always nike

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keko was here

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı hatası..açık net

• Ürün değişime ver dostum eğer değişim olmaz ise tüketici hakem heyetine ver parani geri alırsın ben bu şekilde 379 lira verdiğim airmax parami geri aldım

• Bu ayakkabıların 6 ay falan garantisi oluyor dostum git ver yenisi gelir

• Ben haziranda Puma aldım 150 TL ye. Ekim'de iki ayakkabı da yanlardan açıldı ufak delikler şeklinde. Ayaklarım taraklı biraz ama Puma sonuçta. Ayriyetten garantiye yolladım kabul etmediler. Ulan sanki ayakkabı durduğu yer de parçalanacak kabul etmeleri için. Niye 1 yıl garanti falan mevzusu yapıyorsunuz madem bakmayacaksiniz

• Ben öyle birkaç sefer götürdüm fabrikada incelenecek filan diyorlar birkere değişti kabul oldu diğerleri hep geri geldi ama şansınızı deneyin

• kardesim kosu ayakkabisi aliyorsunuz okulda mokulda giyiyorsunuz kosmak disinda herseyi yapiyorsunuz sonra neden yirtildi kosu ayakkabilari zaten fileden yapiliyor bide sen trek misin kosu ayakkabisiyla okula gidiyorsun

• Ayakkabida deriden sasmayacaksin. Uzun kullanim için. Ayak tarakli dahi olsa her zaman parasinin karşılığını verir. Kendimden biliyorum deri olmayan ayakkabilar ortalama 6-7 ay giderken deriler bunun iki katindan uzun bir süre gidebiliyor.

• Alıp değiştirmek üzere olduğum bir yandan kararsız kaldığım modelin farklı rengi. Zaten sağlamlığına güvenmediğimden değiştirmeyi düşünmüştüm.

• Evet bende de kısa sürede filesi açılmıştı çok adi bir marka olduğunu o zaman görmüştüm pahalı modeller bile yan sanayi üretimleri andırıyor. North Face, Merrel gibi kaliteli markaları tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    Kimse yardım yapmak zorunda değil.Çok duyarlı bir insan evladıysan al 1000 tane ayakkabı git Afrika'ya güldür yüzleri.Ayrıca o ayakkabı tahminimce 200-250 lira ki bu da günümüz koşullarında normal bir fiyat.Servet dökmekmiş.Milyonlar götürenleri görmezsiniz siz tabi.Sırf + alacam diye böyle işler yapmayın.

• İşim gereği Bu tarz durumlarda sık sık ilgilendiğim için bildiğimce paylaşıyım. ayakkabıların 6ay garantileri (nike,adidas vb.) mevcut.Fakat kullanıcı hatalarını garanti kapsamına sokmuyolar.Gördüğüm kadarıyla ayakkabının file kısmında(kumaş yüzeyli) bölgesel bir aşınma var.bu bölgede önemli direk tırnak bölgesi olduğu için kesinlikle (%85)kullanıcı hatası denilecektir.İlk bir ürünü teste yollayın size mektup gelicektir.olumlu olumsuz diye. Ki olumsuz geldiği zaman tüketici hakem heyetine başvurucaksınız paranızı geçte olsa alıcaksınız.Bunu bu firma son 2senedir yoğun bir şekilde yapmakta..Nike biraz daha ılımlı yaklaşmakta...Yukarıda mesaj atan üyeler var işte bu koşu ayakkabısı tabi yıpranır vs denmiş.Fakat gününüzde koşu ayakkabıları artık casual günlük ayakkabı olarak kullanılmaktadır.Kaldı ki bu tarz ayakkabılarda koşu yapıldığında yada fiziksel aktivitenin fazla olduğu durumlarda özel pist hariç daha fazla yıpranır. Tekrar geçmiş olsun.İyi forumlar dilerim
    Edit:Bu tarz modelleri uzun tırnak ile kullanılmaması gerekiyor.hatta küt kesilirse tırnak sıkıntı ortadan kalkıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 9 Şubat 2017; 20:31:4 >

• cakmadır
  • Aynisi benim arkadasta da oldu. Siyah alti kalin spor ayakkabida adidas. Sag bas parmagin sekline bagli olarak yururken ileri geri yapiyor ayni yerden patlamisti :)))

• Artik daha dandik yapiyorlar ayakkabilari, sansini dene bakalim Resimleri adidasa yolla utanin de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adidas nike 5 senedir çöplük kalitesinde ayakkabı yapıyor. Pazar malı bile daha kalitelidir. ama sendeki ayakkabı da keko işi. bunların çakmaları var hep fosfor yeşili turunculu giyiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 9 Şubat 2017; 22:33:47 >
  • Bana sat. 5 lira veririm kargo senden
  • lanse edilişi yanlış olan satışlar ve üstüne kullanıcının bilinçsizliği de eklenince böyle oluyor. koşu değil fitness ayakkabısı olarak geçmekte aslında bunlar, aldıktan sonra iade edeceksiniz koşuya dayanmayacağı belli yani göze bata bata. deneyelim deyip outdoor mantığında tepe tepe kullanıp bu hale getirdikten sonra atıp tutmanın bi alemi yok. uygun olanı neyse onu almalısınız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.