Şimdi Ara

2 AYDA 10-15 NET ARTTIRMA ~ GÜNLÜK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir konu gördüm gezinirken özendim, ben de açayım dedim Netler 105-60. Hedefim de 115-75. 12 Fiziğin tamamı, Kçç, Elektrokimya, İntegral, Biyolojide birkaç sistem, bitkiler ve sosyalin tamamı duruyor. Konuları Nisanın sonuna kadar tamamlamak için program yaptım. Mayısta da deneme deneme deneme. Burayı da günlüğümsü bir şey olarak kullanacağım. 2 ay sonunda İngilizce Tıp kazandım yazabilmek dileğiyle.

.............19.04.2018 Perşembe.............
    -Tr DENEME 36-4
    -TYT Mat DENEME 38-1-1
    -Basit Harmonik Hareket Umut Öncül'den dinledim + not çıkardım. Çıkmış soruların bir kısmını inceledim.
    -Kçç Palme'den soru çözdüm + Çıkmış soruları inceledim.
    -Apotemi Maraton Testlerinden 4-5. testleri çözdüm.
    -Coğrafya iç-dış kuvvetlere çalıştım + çıkmış soruları çözdüm.
    -Fizikten genel tekrar testleri çözdüm(30 küsür soru falandı çok değil).

.............20.04.2018 Cuma.............
    Okula gitmediğim için güzel geçti hafta sonu okulda etüt var diye eksiği kapatayım dedim.
    -Tr DENEME 37-3
    -LYS Mat DENEME (İntegral eksik diye biraz sıkıntı çektim)
    -Basit Harmonik Hareket sç. (5 test)
    -Coğrafya iç-dış kuvvetler sç.
    -Genden Proteine (5 test)
    -Atışlar (5 test)
    -Apotemi Maraton (5 test)
    -Palme Kçç. (1 test) Bu kçç denen illet nasıl halledilir yok mu bir formülü? 2 gündür palmeden ilerleyeyim diyorum, gitmiyor. Halleden arkadaşlar bir el atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakmarihanna -- 20 Nisan 2018; 23:56:12 >

• Diger gunlugun sahibi benim hocam.O kadar konuyu nisan sonuna yani 1 haftada nasil bitirmeyi dusunuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mat 1 fizik kimya biyoloji türkçeyi 1 ayda bitirmeyi düşünüyorum hocam

• Fiziğin tamamı yok, biyolojide baya eksigin var, sosyalin tamamı yok. Mat ve kimyada da eksiğin var ama 105-60 yapıyosun bu nasıl oluyor anlayamadım.
  • S.O.R.J.P kullanıcısına yanıt
    mrdrk1999 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiçbirinde sıfırım demedim ki. Sosyalde min. 12-13 yapıyorum ama hiç kaynak çözmedim-konu çalışmadım. İntegral-kçç-elektrokimya-sistemler-çembersel vs. biliyorum ama eksiklerim var, bunlar yüzünden seri denemelere geçemiyorum. Bitirip geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakmarihanna -- 19 Nisan 2018; 13:23:14 >
    Okula gitmeyip kütüphanede sabahlayarak. 10 gün bu arada bir hafta değil öhöm. Günlüğünü çok beğendim valla sen örnek oldun bana kljfklsj İnşallah ikimiz de kazanırız hedefleri.
  • Hocam ne yaptın
  • Hedef olarak belirli bir üni var mı, eksik konularımız ve netlerimiz çok benziyor, merak ettim

• cakmarihanna kullanıcısına yanıt
    Insallah hocam kim bilir ayni uniye gideriz belki de

• FOSTERthePEOPLE kullanıcısına yanıt
    Hocam ingilize tıp olsun bizim olsun. Sizin hedef neresi?
  • İlk günü ekledim.
    İzmir'de okumak istiyorum, Ege tıp için uğraşıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    İnşallah kazanırsınız hocam.
    Umarım başarabiliriz :) belki birkaç ay sonra yollarımız kesişir Ege tıpta :))
  • 20 Nisanı da ekledim. Kçç'yi halleden arkadaşlar nasıl çalıştınız şu konuya? Çok fazla farklı soru tipi var gibi geliyor, bekliyorum yardımları.
    Zafer modülünü cozdum hocam ilac gibi geldi netten siparis edebilirsin.Tavsiye ederim

Çok sağ olun hocam inceleyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.