Şimdi Ara

(2 Aralık) Berlinden istediğiniz ürün getirilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 Kasım'da Berlin'e uçuyorum. İstediğiniz ürünü komisyon karşılığında getirebilirim.
    Alışveriş işleme şekli:
    1)Komisyon önceden euro bazında hesabıma yollanır.
    2)İnternetten anlaştığımız ürünü satın alır. Berlindeki ev adresine kargolatırsınız.
    3)İzmir'e döndüğümde ürünleriniz kargolanır veya elden teslim edilir.

Fiyat için lütfen PM atınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenceRaziel -- 26 Kasım 2019; 17:0:50 >

• Bu kadar kar koyarsan tabi uyguna gelmez :) tax free ile birlikte nerdeyse telefon başına 2 bin lira istiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Bu kadar kar koyarsan tabi uyguna gelmez :) tax free ile birlikte nerdeyse telefon başına 2 bin lira istiyorsun
    şaka bu herhalde? apple.de adresinden fiyatları inceleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilenceRaziel

şaka bu herhalde? apple.de adresinden fiyatları inceleyin

Alıntıları Göster
    Bence de keşke şaka olsaydı yazdığınız fiyatlar..

Almanyadan aldığınız ürünlerin vergisini "tax refund" noktalarından iade alıyorsunuz ve o da ne bir anda fiyatlar uygun hale geliyor.

(2 Aralık) Berlinden istediğiniz ürün getirilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Bence de keşke şaka olsaydı yazdığınız fiyatlar..

Almanyadan aldığınız ürünlerin vergisini "tax refund" noktalarından iade alıyorsunuz ve o da ne bir anda fiyatlar uygun hale geliyor.

Alıntıları Göster
    pm atıldı

• mct2002 kullanıcısına yanıt
    tüm sırrı bozdun ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

tüm sırrı bozdun ya
    Bahsedilen konuyu araştırdım. Ürünü 1150 euroya satın aldıktan sonra global blue firmasına form veriyormusuz ve paramız 3 hafta içerisinde iade ediliyormuş. Durum böyle olunca cebimden para harcayıp birine telefon getirmek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Yani illa ki bir komisyon almak durumundayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tax free dahil 1110€ ılan telefona 1300€ talep etmek, hemde kredi kartı ile kendi alacak, cepten tek kuruş çıkmadan 190€, iyimiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

Tax free dahil 1110€ ılan telefona 1300€ talep etmek, hemde kredi kartı ile kendi alacak, cepten tek kuruş çıkmadan 190€, iyimiş...
    Hali hazırda getirmiş olan arkadaşlardan 8200 liraya alabilirsiniz. 7680 liraya geliyor şuanki kurla.
  • quote:

Hali hazırda getirmiş olan arkadaşlardan 8200 liraya alabilirsiniz. 7680 liraya geliyor şuanki kurla.

Alıntıları Göster
    Adam hiç değilse cebindwn masraf yapmış, telefonun parasını ödemiş, elindeki mal onun, isterse 20000e satar. Kuryelik için fahiş fiyat istemiyor.

Ayrıca ben zaten hem kendime hem çevreme aldım avrupadan, alıcı değilim...

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

Adam hiç değilse cebindwn masraf yapmış, telefonun parasını ödemiş, elindeki mal onun, isterse 20000e satar. Kuryelik için fahiş fiyat istemiyor.

Ayrıca ben zaten hem kendime hem çevreme aldım avrupadan, alıcı değilim...

Alıntıları Göster
    Sadece kuryelik olarak düşünülebilir tabi. Yinede daha ucuza ürün almak isteyen arkadaşlara yardımcı olduğum gerçeği ortada hocam. Tabiki herkesin kendi tercihidir saygı duymaliyiz.

• SilenceRaziel kullanıcısına yanıt
    Yanlış..

Tax Refund noktalarından anında kredi kartınıza iade alıyorsunuz. Hesaba havale olarak istediğinizde 1 hafta kadar sürüyor fakat 3 hafta ütopik.

Neyse olanı biteni yazdık buna rağmen almak isteyene bir şey denilmez artık.

İyi satışlar..
  • quote:

Bahsedilen konuyu araştırdım. Ürünü 1150 euroya satın aldıktan sonra global blue firmasına form veriyormusuz ve paramız 3 hafta içerisinde iade ediliyormuş. Durum böyle olunca cebimden para harcayıp birine telefon getirmek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Yani illa ki bir komisyon almak durumundayim.

Alıntıları Göster
    Alakası yok, daha geçen hafta Fransa'dan Tax Free aldık, Apple'ın verdiği form ile havaalanında Tax Free Refund noktasına gidip 5 dk'da NAKİT iademizi aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Alakası yok, daha geçen hafta Fransa'dan Tax Free aldık, Apple'ın verdiği form ile havaalanında Tax Free Refund noktasına gidip 5 dk'da NAKİT iademizi aldık.

Alıntıları Göster
    Bunu duyduğuma çok sevindim. Teşekkürler.
  • Pegasus kampanyalarıyla kendiniz gidin gelin hem avrupa görmüş olursunuz :)
    Ayrıca kendi pasaportunuz üzerine olması gerekiyor alıp satmayı düşünmüyorsanız ztn yurtdışına giriş çıkış yapmış olmalısınız.

• Bir de memleketteki paketçiler saati 10 tl'ye çalışıyor.
    Hem de onlar gideceği yere motorla sen uçakla gidiyosun ama 200 euro cihaz başı çok iyiymiş
  • Elgato hd60s ne kadar hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.