Şimdi Ara

2. Araç için ne önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2. araç olarak 2.0 dizel Cruze kullanıyorum ama değiştirmeyi düşünüyorum

Aklımdaki araç 2004 üzeri e 270 ama üzer mi beni daha önce düşük model bi Mercedes Benz almadım ortalama 200 bin km üzeri oluyor güncel olarak G20 kullanıyorum onada zaten F30 dan geçmiştim ama böyle hafta sonları ciğerli bi araba istiyorum

E60 530lar hoşuma gidiyor ama güvenemiyorum kmleri çok yüksek oluyor genelde , benzinli araç bulursamda LPG li olmamasını tercih edeceğim önceliğim ciğerli bir motor ve arabanın hacminin geniş olması önerebileceginiz araçlar var mı ?

• Kimsenin önerisi yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo s80, s60 d5 veya t6 bakabilirsiniz. ama masraf cikarsa uzer mi bilemem.

• e 270 asfalt gemisi kıvamında bir araba ciğer falan biraz abes kaçmış
    530i o tanımın tam karşılığı ama temizini bulmak mafyanın elinden adam almaya benzer
    bu noktada audi a6 3.0 tdi quattro önerebilirim sana.motor vw kökenli olduğundan parça konusunda rahat edersin
    motora sanzimana iyi baktır sorun yoksa al geç

• en1gma kullanıcısına yanıt

5.30 i guzel ancak temizi dediginiz gibi çok zor , Volvo düşünmüyorum pek , e270 5.30 kadar performanslı olmasada o zamanki koşullarda ki tork ve ara hızlanmalar yeterli görünüyor bana, ki zaten F30 dan sonra yeni 3 serisine geçtim dizelden sonra yeni benzinli daha güçsüz bir araç kullanıyorum e270 bile beni tatmin eder diye düşünüyorum, A5 coupe da bakıyorum ama kararsızım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.