Şimdi Ara

2 Adsl Hattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr şimdi ben 5-6 yıldır turknet abonesiydim speedtestte 45'in altında ping görmüyordum turk telekomu aradım 2. hattı çekebileceklerini söylediler bende dedim ping sorunum var ordaki arkadaşta dedi ki bizim çalışanımız gelince yanınızda test yapar yine ping sorunu olursa sözleşmeyi imzalamadan yollarsınız geldi hattı çekti test yaptık 6 ms çıkıyor speed testte bende direk imzaladım sözleşmeyi. Arkadaş giderken dedi ki turknet hattınızı kullanamayacaksın bu yüzden ev telefonu iptal oldu dedim kullanıyoruz onu dedi cat6 çektir halledersin diyip gitti. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı?

• 2 tane hattı kullanmak istiyorsunuz yanlış mı anladım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • half life 3 kullanıcısına yanıt
    Evet 2 hattı birlikte kullanıcam cat6 çektikten sonra ne yapmam gerekiyor onu öğrenmek istedim. Bina içindeki hatta turktelekom hattını takmış gelen çalışan saha dolabında 1 tane daha hat vermiş turkneti bağlarsın diye.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Ankastre kutudaki kabloya isim yazmışlar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her bir bağlantı için 2 uç CAT kablonun içinde birden fazla kablo var her ayrı hat için 2 şer renk kodlu bağlantı yapıp eve çektiğinizde 2 ayrı modeme bağlantı yaparak 2 ayrı hattı kullanabilirsiniz de ne gerek var 2.ye kullanmadığınız hattı kapattırın gitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok ama yerini biliyorum numarasını söyledi.

@plusnettr
    Hocam 7 ay var sözleşmenin bitmesine 700 lira para istiyor turknet.
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Aceleye geldi işte soruyorum ben
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Evet ama saha dolabındaki yeri değiştirdi. Turknetin hattını başka bir yere bağladı. Bina içindeki hatta turktelekom var yani şu anda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.