Şimdi Ara

SATILMIŞTIR SIFIR KUTUSUNDA FATURALI TR GARANTİLİ ASUS ROG STRIX RTX 2080 O8G GAMİNG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar ürünler yeni geldi. Düz modeli değil OC modelidir. Sıfır kutusunda güvenlik bandı açılmamış , sisteme takılmamış ASUS Türkiye garantili üründür.Fatura tarihi 02.10.2019. Daha önce satmış olduğum ekran kartlarını satın alan arkadaşlar ile görüşebilirsiniz. Fiyat tanesi TL. Güven problemi yaşayan arkadaşımız var ise forumda 2005 yılından beri aktif üyeliğimin bulunduğunu hatırlatmak isterim, referanslarıma bakabilirsiniz. Lütfen garantisi olmayan, 2 el, mining kartları ile mukayese etmeyelim.Ankara ve Afyon'dan elden teslim alınabilir.

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-rog-strix-rtx2080-08g-gaming-8gb-ddr6-256-bit-dx12-ekran-karti.html

SATILMIŞTIR SIFIR KUTUSUNDA FATURALI TR GARANTİLİ ASUS ROG STRIX RTX 2080 O8G GAMİNG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _numlock_ -- 29 Ekim 2019; 11:4:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PM'ler cevaplandı.
  • 2080 ile zaten mining yapılmıyor hocam
  • donanimist kullanıcısına yanıt
    Hocam ağız alışkanlığı kusura bakmayın .Diğer ilanlarimdan kopyala yapıştır yaptım.Mobilde bu kadar oluyor.Mazur görün.

• Pm' ler cevaplandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

Pm' ler cevaplandı.
    pm gonderdım bır numaranı yazarmısın

• mebusa kullanıcısına yanıt
    Cevapladım hocam tekrar görüşmek üzere iyi aksamlar dilerim.

• Soran arkadaşlarim için fatura tarihi 02.10.2019 arkadaşlar.

• Kartların kendi resimleri de eklendi arkadaşlar.
  • PM'ler cevaplandı arkadaşlar. Takas düşünmüyorum maalesef.

• Kalan 1 adet mebusa arkadaşımıza satılmıştır.İyi günlerde kullanması dileğiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

Kalan 1 adet mebusa arkadaşımıza satılmıştır.İyi günlerde kullanması dileğiyle.
    Nev’i şahsına münhasır Çok beyfendi biri ne diyorsa doğrudur zor bulunur böyle satıcı bu devirde kıymet bilmek lazım teşekkürler her şey için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.