Şimdi Ara

2 Adet Kasa Modu ('Bol'Resimli)&Yeni Proje :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
4.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Tsunami41 :) Haklısın su sogutma eksik cidden.Ama işte İzmir`de biraz zorlanıyoruz ham malzeme bulmakta.(Elektrolit bakır vb) Yoksa Barracuda__ nın aklında hazır proje var.Markalı bir sisteme gömmek zor geliyor o parayı.Hem emek verince daha bir guzel olmakta.Ucuz modeller de var ama etkili degil o kadar.Bakalım yeni kasa projesine girişecegiz gibi geliyor.Onun ile birlikte sus sogutmaya da girişiriz belki kim bilir.Perçin atacak alet (ki basit birsey) ve biraz daha saglamlık istersen metal proxy(Yanlıs yazmıs olabilirm) ve hayal gucuyle sıfırdan yaratabilirsin

Görüslerini bildiren tüm arkadaslara bir daha teşekkürler.Belki biraz havai bir laf olacak da yapabildigimiz düsündügümüzün ancak %50 si olabildi malesef.Yine malzeme eksikligi vb nedenlerle tam olarak yansıtamadık dusunduklerimizi.İnşallah bundan sonrakilere...

Saygılar

• gerçekten uzun zamandır gördüğüm en temiz işçilik
    bu arada boya işi çok çok iyi olmuş pek çok yerde paranla rezil oluyorsun
    temiz iş çıkmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: HighVoltage

@Tsunami41 :) Haklısın su sogutma eksik cidden.Ama işte İzmir`de biraz zorlanıyoruz ham malzeme bulmakta.(Elektrolit bakır vb) Yoksa Barracuda__ nın aklında hazır proje var.Markalı bir sisteme gömmek zor geliyor o parayı.Hem emek verince daha bir guzel olmakta.Ucuz modeller de var ama etkili degil o kadar.Bakalım yeni kasa projesine girişecegiz gibi geliyor.Onun ile birlikte sus sogutmaya da girişiriz belki kim bilir.Perçin atacak alet (ki basit birsey) ve biraz daha saglamlık istersen metal proxy(Yanlıs yazmıs olabilirm) ve hayal gucuyle sıfırdan yaratabilirsin

Görüslerini bildiren tüm arkadaslara bir daha teşekkürler.Belki biraz havai bir laf olacak da yapabildigimiz düsündügümüzün ancak %50 si olabildi malesef.Yine malzeme eksikligi vb nedenlerle tam olarak yansıtamadık dusunduklerimizi.İnşallah bundan sonrakilere...

Saygılar

hocam neden öyle diyon yaw , güzelim izmirimde memleketimde 3. sanayi diye biryer var bilirmisin orası sfır araç modifiye , kaporta , boya üzerine çalışır . bir ordaki tükanları gez istersen , eğer polyesterle işin varsa apoyu sor ,sana heykel bilem yapar o yaw

• quote:

hocam neden öyle diyon yaw , güzelim izmirimde memleketimde 3. sanayi diye biryer var bilirmisin orası sfır araç modifiye , kaporta , boya üzerine çalışır . bir ordaki tükanları gez istersen , eğer polyesterle işin varsa apoyu sor ,sana heykel bilem yapar o yaw

Var öyleleri tabi ki de işte bize denk gelmedi. :) Heykeli biz de yaparız ehe.Genelde işte yapamayız aaabi işimiz yogun abi olayı var :) Yoksa İzmirim İzmirim tabi ki
  • abi bu arada kasaları saniyide filanmı boyattınız benim bi arkadaş var kasanı ver boyiim dedi ama bi fırsatını bulamadım adam opel servisinde boyacı renk seceneğide çok ama olmadı bi türlü eğer siz boyadıysanız kasaları zaten süpersiniz
  • Evet bugun nerede cakal cukal bilgisayarcı varsa gezdim ankarada... Saka bir yana bikac bilgisayarcı kaldı... Evet 3 bilgisayarcının elinde p2 server kasası (tower kasa) varmıs eskiden. birkac hafta once atmıslar!! Abi naaptınız dedim herbirine ama durum bu... Henuz boyle bir kasa bulamadım... Bulur bulmaz su sogutması kendi icinde olan bir kasa olayına girisecem...
  • @psy_dreams Evet sanayide boyattık kaportacıda (Ana renk olan siyahı).

@Dj_Hutnu! pes etmek yok.Ben cooook dolastım.Ki bu buldugumu da arkadasın (Barracuda__) iteklemesi ile aldım.Kesin satmaz diyordum sahibi icin :)
  • tekrar baktım çok güzel olmuş cidden
    boyanın kalitesi çok ii

bu arada kasayı nerde kestirebilrim istanbulda kasanın üstünü ve yanını kestircem kendim kesmeye kalksam kesin mok ederim kesin
  • quote:

@Tsunami41 :) Haklısın su sogutma eksik cidden.Ama işte İzmir`de biraz zorlanıyoruz ham malzeme bulmakta.(Elektrolit bakır vb) Yoksa Barracuda__ nın aklında hazır proje var.Markalı bir sisteme gömmek zor geliyor o parayı.Hem emek verince daha bir guzel olmakta.Ucuz modeller de var ama etkili degil o kadar.Bakalım yeni kasa projesine girişecegiz gibi geliyor.Onun ile birlikte sus sogutmaya da girişiriz belki kim bilir.Perçin atacak alet (ki basit birsey) ve biraz daha saglamlık istersen metal proxy(Yanlıs yazmıs olabilirm) ve hayal gucuyle sıfırdan yaratabilirsin

Saygılar

bende izmirdeyim boya olsun mekanik olsun her türlü imkanım var yardımcı olabilirim.Gerçekten tebrikler

• Valla yeni bir projeye baslıyacagız sanırım.Daha fazla insan demek imkanların,düsüncelerin ve becerilerin daha fazla olması demek.Sonuc olarak güzel seyler cıkar ortaya Email imi PM atıyorum

quote:

bu arada kasayı nerde kestirebilrim istanbulda kasanın üstünü ve yanını kestircem kendim kesmeye kalksam kesin mok ederim kesin

Etmessin arkadasım.Ucuzundan bir dremel.Kalitelisinden de bıcaklarından al.En olmadı Sac levha al ucuza deneme yap.. Yaparsın kısacası.Kendin emegin olur hem acıkcası.Kafiyeli de oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 22 Mart 2005, 23:15:27 >
  • quote:

Valla yeni bir projeye baslıyacagız sanırım.Daha fazla insan demek imkanların,düsüncelerin ve becerilerin daha fazla olması demek.Sonuc olarak güzel seyler cıkar ortaya Email imi PM atıyorum

quote:

Etmessin arkadasım.Ucuzundan bir dremel.Kalitelisinden de bıcaklarından al.En olmadı Sac levha al ucuza deneme yap.. Yaparsın kısacası.Kendin emegin olur hem acıkcası.Kafiyeli de oldu

yok bilmessin sen beni
    kasadan eser kalmaz kesin +dremel bulmak lazım

• :)
  • bu olay modlamanin dişina çıkmış resmen kasanin genleriyle oynamişsiniz harika olmuş valla tebrikler
  • gerçekten çok güzel tebrikler
  • KASA MODLAMAK böyle olsa gerek...

Tebrik ederim çok güzel olmuş

• Elinize saglik cok guzel olmus, 2.yi daha cok sevdim nedense
  • İkinci bir kasamı? Hummmm Hadi yapalım, lakin zaman az malum askere gideceğim. Aceleye gelen iş iyi olmaz ama balkamakta sakınca yok. Bugün bir yerde bulduğum 3 server kasaya bakmaya gideceğiz hayırlısı bakalım :) Ah birde şu su soğutma tasarımımı hayata geçirebilseydim. Ama asker dönüşü çok güzel şeyler gelecek buna eminim. Highvoltage yeni mod yapmayı planladığım kasayı biliyor (biraz kırığız galiba) neyse :) kasa ne mi CM Stalker (yanlış yazmış olabilirim affola) Tam askere gidiyorum zihnim çok daha iyi çalışmaya başlıyor olmaz ki :)

Bakalım bugün bakacağımız server kasalarda ilerde nasıl olacak ama yanlış hatırlamıyorsam AT idiler. Neyse AT ile çalışmaya alıştım.

Goblin abi elini korkak alıştırma kes gitsin :) yalnız hesabı kitabı dikkatli yap dremelle rahat rahat kesersin. Olmadı eski bir kasa veya saç levha bul bir iki deneme yap.

Bu arada bizim kasaları kesmekte baya uğraştırdı ama nedeni çelikten bir saç oluşu ve biraz da kalın oluşuydu o bile kesilebildikten sonra. Eskiler sağlam oluyor biraz. :)

Dardo seninle kesinlikle temasa geçeciğiz. Maden bulmuş gibi sevindim.

• BEKLERİM
  • illler tutuyomu bari
    kasalar sonra şehirler arası dolaşmasın
  • çok güsel olmuş ayrıca herkesin sorusuna cewap vermeniz ne kadar mütevazi olduunuzu gösteriyor hem yetenekli hem mütevazi tebrikler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.