Şimdi Ara

2 Adet Kasa Modu ('Bol'Resimli)&Yeni Proje :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
4.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler elinize sağlık valla ağzımın suyu aktı desem yalan olmaz.
    Harikasınız
  • Bana bu modladiginiz gibi kasa lazim... Nerden bulucam yaa... Aopen H700 de cok pahali... Bosuna para vermem. Eski birsey ariyorum, bu kasalarin ilk hali gibi... ANkara'dan nerden bulurum??
  • İzmirde olanlara server kasa olduğunu bildiğim birkaç yer var oradan makul fiyatlı server bulma ihtimalim var(AT olmak şartıyla ATX harbi zor bulunuyor)

X-Gen kasan süper biraz rötüşle muhteşem bir hal alır, bir iki fikir vereyim ön altkısma şöle güzel bir hava kanalı arkasına 120' lik fan. Hava kanalı yuvarlak olmasında nasıl olursa olsun etrafına çerçeve at (krom spreyle 10 numara olur) kasaya parlak siyah gider (yanılıp metalik siyah sprey sakın alma kötü oluyor :) ) Ve can alıcı nokta ateş deseni dikkat edilecek husus alev değil ateş deseni fanın etrafına ve köşelere. Ön kapak anladığım kadarıyla düz plexsi den yapılabilir. Biraz ışıklandırma fazla olmamalı. Ateş deseni çok zor birşey bunu yapamam veya yaptıracak işçiliği iyi bir insan yok diyorsan Pegasus triballeri var çok güzel öyle birşey düşünebilirsin, Bir dragonda olabilir. Ama hatırlatayım kasanın ön kapağındaki dragon' u bir dövmeciden buldum ve tekrardan bazı yerlerini değiştirdim. Şablon yapımı tasarımı 1 hafta aldı, boyanın full bitişi ise 2 gün sürdü. Şablon kesmek çok zordu tabi kasaya aktarmasıda:)

tkots malesef izmirdeyiz. Soğutma projemiz vardı lakin bakır bulma konusunda sorunlar yaşadık, o konuda da iddalı sayılabilecek bir kaç düşüncem vardı lakin hal böyleyken yalan oldu. :) Nisan da askerim, ama projeni düşünebilirim. Ben olmasamda Evo var (Highvoltage). 6 ay sonra olsa nasıl olur.

Yazıcıoğlu haklısın anlatıma çok fazla değinmedik çünkü fazla fotoğraf vardı elimizde sitedekiler 3' te 1' i falan. Fotoların hepsine bile bakılcağı bir muammaydı ama en kısa zamanda bazı aşamaları anlatmaya çalışacağım.

Yorum yapıp fikir beyan eden tüm arkadaşlara teşekkürler...
    İzmirde olup bu tip bir işe girişmeyi düşünen varsa elimden gelen hertürlü yardımı yaparım.

Saygılar

• elinize saglık baya ugraşmışsınız KASALAR ŞAHANE başarılı bir çalışma yapmışsınız sizin bu yaptıklarınızı görenler artık 150 - 200 $ veripte kasa almıcaklar gibime geliyor EL YAPIMI HERŞEY GÜZELDİR
  • bence o kdarda güzel olmamış ama emek olarak söylüyorsanız gerçekten fazla emek verilmiş elde edilmiş sonuç derim ama kasanın o kadar bir güzelliği yok genede tebrik ederim daha güzelini de yapabilirdin
  • ehhh iste kardesim bizim milletimizede firsatlar verilse neler cikaracagi acik ortada
    beyler elinize saglik elestirilere kafa takmayin oldukca guzel birsey yapmissiniz artik bunu
    bir hobiye cevirin derim
  • Bence ikisi de iyi olmus. Ama gri dragonlu olan daha asil duruyor. Oteki cok asabi. Herseyde asalet ve sadelik arayan bi insanim allah kahretsin ... Tebrikler arkadaslar. O minik Ekran da olayi asmis yani ... Gerci ben yerimi onunla harcamazdim, kasadaki yerim kiymetli ama super calisma benim cok hosuma gitti.
  • kırmızı renk çok yakışmış valla uğraştığınıza da değmiş helal olsun size...
  • emege saygı dostlar çok hoş bi çalışma olmuş daha nediyim züpper olmuş
  • cok şahane olmuş tebrikler
  • elinize sağlık güzel olmuş
  • çok sağlam olmuş ikiside tebrikler
  • valla kasayı cok beğendım super ollmuş sizin kasalara baktıkca kendı kasama bakasım ollmuyor cok fena olmuşlarr
  • Beynim dondu, cok super olmus! tebrkler
  • walla su lınk tekı resım super http://i136.exs.cx/img136/807/fotooo3qn.jpg elınıze saglık
  • dostum bu arada su desenlerı de koyuwersene suraya bende yapıcam aynısından super falla :D
  • Hocam bu kasalarda Dijital receiver var mı? yoksa O Lcd'lerden kabak antenle mi izliyoz TV yi? Şaka bi yana her bakışımda içim gidiyo
  • abi baka kaldım ya
    süper bişey tebrikler ellerine sağlık
  • @HighVoltage
    Sağol hocam. Ben de epeydir arıyorum ama işe yarar birşeyle henüz karşılaşmadım. Olmadı sonunda kendimiz yapacaz sıfırdan. Yaza kadar aramaya devam.

Tekrar tekrar elinize sağlık. Ama su soğutmasız sanki eksik gibi
  • çok güzel çalışma olmuş elinze sağlık arkadaşlarr
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.