Şimdi Ara

2 adet Hazır Kart 79.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbul ve Trakya'da TİM şubeleri bulunan bir firma şu an bir kampanya başlatmış. Bizzat teyit edilmiştir.

2 adet Hazır Kart için toplam 79.90 TL ödüyorsunuz.

Kampanya şartları;
    Hatları alacak kişi şahsen şubeye başvuracak,
    Başvurı esnasında kimliği yanında olacak,
    2 hatta aynı kişi adına açılıyor. (bir tane kendim, bir tane de çocuğum ya da eşim adına olsun kabul edilmiyor.)
    http://www.dorukiletisim.com/subeler/

adresinden İstanbul ve Trakya'da ki mağaza adres ve telefon bilgileri alınarak şubeye gidilebilir.

Aşağıda bir şubenin kendi hazırladığı reklamda mevcut inanmayanlar için fotoğrafları biz çektik.

Yararlananlar yazarsa diğerleri içinde bilgi verici olur.

2 adet Hazır Kart 79.90 TL 2 adet Hazır Kart 79.90 TL

• Kullanılmış numara riskine girmeye değmez.
  • Hocam kampanya zaten sana değil yeni faturasız hat almak isteyenlere normalde en düşük 120-130 TL vergiler yüzünden. Bir sürü durumu olmayan insan var öğrenci var. Onlar için süper. Şu an yeni hat aldığında artık maalesef bütün numaralar kullanışmış oluyor. Kullanışmamış numaralara özel nuöara muamelesi yapıp ekstra ücretle satıyorlar. Arz az talep çok olunca her şeyin fiyatı artar maalesef.
  • İhtiyacı olan için gayet güzel kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görünen o ki bayi zor durumda, kotayı doldurmak için böyle bir şey yapmış. Covid yüzünden esnaf daha da perişan hale gelecek ne yazıkki.

• https://forum.donanimhaber.com/ucretsiz-bedava-kontorlu-turkcell-hat--146778300
    2 adet Hazır Kart 79.90 TL

Bursada bedavaymış ele düşmüş kullanılmış numaralar satıldığından kullanıp atan kesim belli 😀

• Benzeri kampanyalar artacak her operatörde de. Turk Telekom'un son yaptığı yeni hat alanlara 3 ay boyunca her ay 25 GB hediye kampanyası ilgi gördü ve ona karşılık verilir.

• Lexco kullanıcısına yanıt

Hocam ben 159 TL ye yeni hat diye aldım. Tanımadığım numaralar beni arıyor, CHP kadın kollarından mesaj geliyor. Hiç kullanılmamış hat bulmak çok zor.

• xiandw kullanıcısına yanıt

Keşke Bimcell den alsaydın hocam

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bu yerlerden hat aldığımız da bol GB tanışma seti geliyor mu

• Hediyesi için almıştım. Hattın açılışı 25GB, diğer 3 ay 60GB kazanma şansı var. Bimcell den geçince bu hediyeleri alamam diye çekindim.

• xiandw kullanıcısına yanıt
    Turkcell deki 0516 (bursa mobile) ve 0561 (61cell) numaralar sıfır numaradır hocam bunlardan birini alın isterseniz.

Ya da bimcell, pttcell veya teknosacell üçlüsünden birini alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 17 Aralık 2020; 12:22:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.