Şimdi Ara

2. Abdülhamit kitap tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KolonyaAdam

Tarih konusunda kıstasınızın "Din" olduğunu söylediğinizde zaten fikirlerinizin bir önemi kalmadı.Maraş dondurmacıları ile çukur tarih yazıcıları ile kendi düşünceleriniz doğrultusunda mastürbatif vakit geçirebilirsiniz biz bilimle ilgileniyoruz

Anliyorum...😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin adınıza üzüldüm hocam cahillik zor şey bakın cevap verecek bir done olmayınca elimizde anlıyorum filan yazıyorsunuz 😂Mustafa Armağan Halil İnalcık karşılaştırmasını "Tanzimat Zamparaları" bile yapmıyor, bu devletin okulların nereden baksanız 7 sene tarih öğretmeye çalışmış size ve görünen o ki o vakit tamamen çöpe gitmiş vaziyette....

• quote:

Sizin adınıza üzüldüm hocam cahillik zor şey bakın cevap verecek bir done olmayınca elimizde anlıyorum filan yazıyorsunuz 😂Mustafa Armağan Halil İnalcık karşılaştırmasını "Tanzimat Zamparaları" bile yapmıyor, bu devletin okulların nereden baksanız 7 sene tarih öğretmeye çalışmış size ve görünen o ki o vakit tamamen çöpe gitmiş vaziyette....

Ne cevap versem bulunduğun sehre göre ufak kalacak çünkü zaten doldurulmussunuz kisaca anliyorum ve karişmiyorum Halil inancik kendini yetiştirenler gibi kemalist rejimin bir aparati pek ilgilenmiyorum

• Bizde sizin zırvalıklarınız ile ilgilenmiyoruz zaten

• quote:

Bizde sizin zırvalıklarınız ile ilgilenmiyoruz zaten

O zaman adam kitap Öner'in dediğinde okumadigin zirvalik hakkina bilinçsizce bilmeden konuşuyorsun

• Mustafa Armağanın 3 kitabını okumuş bulundum, içindeki zırvalığı biliyorum meraklanmayın

Mustafa Kemal Atatürk için babası belli değil gibi bir rezaleti ileri süren adamdan herşey beklenir.Neyseki bazı dürüst insanlar hala var ki bu saçmalıkların önünü alıyor.Belge üzerine tarihçilik yapıyorlar.Halil İnalcık Mustafa Armağan karşılaştırmanızdan Tarih bilginizi öğrendik zaten de bir de Mustafa Kemal'in babası meselesine açıklık getirseniz de zihniyetinizi öğrensek

• quote:

Mustafa Armağanın 3 kitabını okumuş bulundum, içindeki zırvalığı biliyorum meraklanmayın

Mustafa Kemal Atatürk için babası belli değil gibi bir rezaleti ileri süren adamdan herşey beklenir.Neyseki bazı dürüst insanlar hala var ki bu saçmalıkların önünü alıyor.Belge üzerine tarihçilik yapıyorlar.Halil İnalcık Mustafa Armağan karşılaştırmanızdan Tarih bilginizi öğrendik zaten de bir de Mustafa Kemal'in babası meselesine açıklık getirseniz de zihniyetinizi öğrensek

Halla Yalan atiyorsun O belgeyi Mustafa armağana bende göstermiştim bende merak etmiştim oda yalan olduğunu söylemişti isterseniz face yazisini gösteririm bana göre Mustafa Kemal'in yeri ayridir bende Berlin'de charlottenburgda ve wuppertalde çoğu Avrupa şehrinde kendime göre bazi seyler okudum yazarsam tapan insanlar inanmaz kufur falan ederler bosver özelde sana Mustafa armağanla yazistigim. Görüntüyü atarim bu tartismayida kapatiyorum bana göre bitmiştir çünkü söylersem bundan öncede çok kufurler edilmişti şimdide edilir

• Şu tartışmayı okuyan arkadaşlar için tek bir adres veriyorumhttps://mobile.twitter.com/mustafarmagan

Bu adamın yazdıklarını okuyup hala "Tarihçi" diyecek adam önceden söylediğim gibi ya saftır ya kötü niyetlidir.

"Türkiye Cumhuriyeti arması olmayan nâkıs bir devlettir, oysa bizim devletimizin arması var" gibi bir cümle kuran bir kişiden bahsediyoruz.Neyse Murat Bardakçı zamanında kendisine gereken çağırıyı yapmıştı.Söylediklerinin arkasında olsaydı gelirdi anlatırdı.

Yeter rakkaselik, bende sana çağırıda bulunayım.Varsa elinde birşey burada paylaş yoksa da boş laflarla insanların aklını çelmeye çalışma

• KolonyaAdam kullanıcısına yanıt
    Kimsenin aklını böyle boş laflarla çelemezler hocam zaten, kendileri dışında. Yıllardır doldurdular birbirlerini o din düşmanı bu vatan haini şu ateist. Kendileri kurup kendileri oynadılar. İşte gelinen sonuç bu. Ne zaman dindar veya din düşmanı olarak değilde iyi veya kötü olarak ayırmaya başlarlar ancak o zaman bir şeyler değişmeye başlar. Yoksa sen ne dersen de boş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.