Şimdi Ara

2-8 İndirme Asistanı Yayınlandı! | Güncel Versiyon: 1.8.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
6
Favori
2.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizlere tamamıyla Dijitaller ekibi ürünü olan programımızı sunmaktan gurur duyarız. Programı kısaca özetlemek gerekirse, 02:00 ve 08:00 saatleri arası siz bilgisayar başında olmasınız bile indirmelerinizi yaparak AKK’ye girmemenize yardımcı olur. Programın tüm detaylarına ve indirme linkine ulaşmak için “2-8 Asistanı İndir” butonuna basmanız yeterli ;

Bizler için sizin görüşleriniz önemli . İstekleriniz doğrultunda programı geliştirmeye çalışacağız. Eksik olduğumuz yada istediğiniz özellikleri belirtirseniz memnun oluruz.
    v1.8.2 – 18.07.2017 22:00
    [Yenilik] İnternet modu sekmesine başlangıç ve kapanış saatleri eklendi. Bundan sonra genel ayarlar isimli bir sekme bulunmayacak. Uyanma ve İnternet modları birbirinden tamamen ayrıldı. Bu modlar için ayrı ayrı saat düzenlemesi yapabileceksiniz.
    [Yenilik] İstatistikler sayfasına, programın çalışmaya başladığı andan, gelinen ana kadar hesaplanan download ve upload miktarı bilgisi eklendi. Bu bilgiler her dakika güncellenecektir.
    [Yenilik] Çalışma modları arasında geçiş yaptığınız zaman, ilgili çalışma modunun sayfasına yönleneceksiniz.
    [Düzeltme] “Ben Yatıyorum Sen Hallet” butonu headerdan kaldırıldı ve internet/uyanma modu sayfalarına ayrı ayrı eklendi.
    [Düzeltme] Çalışma modu logonun yanına taşındı.
    [Düzeltme] İstatistiklerde oluşan “0 MB” ve Wi-Fi/Etenert algılama sorunu düzeltildi.

Programı yazan @serhatyucell .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULTILIX -- 18 Temmuz 2017; 22:40:53 >

• hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yararlı elinize sağlık
  • smdyc kullanıcısına yanıt
    Dijitaller ailesi olarak size yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :)
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Uygulama için teşekkürler :)
  • altuntepe2 kullanıcısına yanıt
    Geri bildirimleriniz ve istekleriniz bizler için önemli. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyiniz.
  • Geri bildirim

Networx gibi saat aralıklarında kac mb/gb ındırdıgını gonderdıgını gosteren bır ekran olsaydı daha saglıklı olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 5 Mayıs 2017; 17:9:31 >
  • Eline saglik .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla indirirdim de.. türknet hala 2 ila 8 arasinda aldigim herseyi kotaya yansitiyor dün yazdim calismalar devam ediyor dediler

bizi koparmaya basladi türknette kota düzelsin alacam programi kaydettim.

VE ELINE SAGLIK HARIKASIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaanDE34 -- 5 Mayıs 2017; 17:6:24 >
  • W7 64 bit Ultimate'de sıkıntı var.. Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anteke31 A kullanıcısına yanıt
    Dijitaller ailesi olarak teşekkür ederiz. Fikirlerinizi yada sorularınızı paylaşmaktan çekinmeyin
  • KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    (dijitaller adına değil kendi şahsi fikrim) Telekom ne zaman güncellerse sistemi Türknet vae kullananlarda da ozaman değişir gibime geliyor (dijitaller adına değil kendi şahsi fikrim)
    Dijitaller ekibi olarak yardım oluşan ihtiyaçlara çözüm getirmeyi seviyoruz . Ekibimizhttps://www.dijitaller.com/kunye/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

(dijitaller adına değil kendi şahsi fikrim) Telekom ne zaman güncellerse sistemi Türknet vae kullananlarda da ozaman değişir gibime geliyor (dijitaller adına değil kendi şahsi fikrim)
    Dijitaller ekibi olarak yardım oluşan ihtiyaçlara çözüm getirmeyi seviyoruz . Ekibimizhttps://www.dijitaller.com/kunye/

Telekom u bilmiyorumda.. dsmart ve süperonlinede suan yok bu sorun. Yani öyle bi durumdayim ki suan gündüz kotasi bitmesin diye kullanamiyorum ama gecede kullanamiyorum gündüz kotasina yazdigi icin. bari geceyimde gece 60 i sinirsiz cekmis olurum

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Hangi aşamada hata aldığınızı söylerseniz sorunu çözmemiz daha kolay olabilir.
    Programı indirdikten sonra yüklerken
    Programı yükledikten sonra çalıştırırken
    Programı çalıştırıken üzerinde bir işlem yaparken (yaptığınız işlemi yazarsanız memnun oluruz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

Geri bildirim

Networx gibi saat aralıklarında kac mb/gb ındırdıgını gonderdıgını gosteren bır ekran olsaydı daha saglıklı olurdu

Saat 02:05'de dosyalar inmeye başlıyor, 02:05 ile kapanış süresi arasında yapılan indirmeyi listeleyebilirim. Bir iki güncelleme sonra yenilik eklenmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatyucell -- 6 Mayıs 2017; 1:20:41 >
  • Eline sağlık.
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    1.3.7 Güncellemesi yayınlandı.

v1.3.7 – 06.05.2017 20:20
    [Yenilik] İstatistikler özelliği eklendi. Gece boyunca yapmış olduğunuz Download ve Upload miktarını görebileceksiniz.
    [Düzeltme] Arayüzde ufak tefek değişiklikler yapıldı.
  • serhatyucell kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık :)
  • Aslında uyanma saatini de seçme özelliği olsa daha çok kişiye hitap eder. İlla saat 02:00 olmasın onu da kapanma saati gibi biz ayarlayabilelim. Onun dışında iyi düşünülmüş bir program
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.